USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Мінфін оподаткує всі автівки

20 Серпня 2015 18:29
Власники сплачуватимуть від 800 гривень до 25 тисяч на рік.

За тиждень міністр фінансів презентує нову податкову реформу з правилами, які мають бути зрозумілими для кожного пересічного громадянина. У них будуть передбачені нові податки для власників авто.

Про це кореспондентам ТСН заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

З її слів, власники автівок часто нарікали на несправедливе розділення податку на рухоме майно, тож мінфін вирішив переглянути норми податку і встановити справедливість.

"Оподатковуватися податком у розмірі 25 тисяч гривень на рік будуть лише авто класу "Люкс" з великою вартістю і не старші 5 років. Але в той же час й інші власники авто до 5 років. Не залежно від об'єму двигуна також можуть сплачувати цей податок – за нашими підрахунками 800 гривень на рік", - каже Олена Макеєва.

Вона уточнила, що для кожного власника авто це будуть невеликі гроші, а для бюджету - гарні джерела ресурсів для розбудови інфраструктури.

"Сьогодні сплачують податок за авто лише власники, в яких є авто з об'ємом двигуна понад 3 л і податкові органи самостійно виписують квитанцію на сплату і надсилають власникам. Ми думали, що можна в цю автоцивілку додати цей податок, щоб сплачували разом з придбанням цієї автоцивілки", - каже чиновниця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
303 Показати IP 20 Серпня 2015 18:47
коментар було видалено
Moder Показати IP 20 Серпня 2015 18:48
коментар було видалено
гоголь Показати IP 20 Серпня 2015 19:03
голову хай свою оподаткує
дідо Показати IP 20 Серпня 2015 19:06
Пільговики та пенсіонери хочуть їсти, то ж пора вводити ці податки.
анонім Показати IP 20 Серпня 2015 19:15
Чого ви пі....си не введете податок на мільйонні депозити?ложать мільярди отримують мільйони і це не є дохід.
Бандура до анонім Показати IP 20 Серпня 2015 23:11
Податок на прибуток з депозитів уже рік часу як введений - 20% +1,5% військовий збір якщо Ви не вкурсі...
анонім Показати IP 20 Серпня 2015 19:19
Треба відмінити зарплатні карточки,щоб зразу гроші перераховували на всі послуги і повідкривати в банках кредити кому зарплати не хватає може колись пра-правнуки розчитаються
Толік Показати IP 20 Серпня 2015 19:27
То видаліть і мій комент, мені теж це не подобаеться...
Василь Показати IP 20 Серпня 2015 20:02
Ідіть на х**... На повітря ще зробіть податок...
Сеня до Василь Показати IP 20 Серпня 2015 23:43
О-ОООООООО -це ідея !!!!!!
Анонім до Сеня Показати IP 21 Серпня 2015 07:03
А ще введіть податок на фізіологічних потреби людини і її температуру тіла, бо часто ходиш в туалет по потребі - значить добре харчується, багата людина. Температура тіла в нормі - значить живеш в теплі і добре вдягнений, багата людина. Вже гріх чи два, але є таке бажання, що б ці реформатори перейшли чим по скоріше в підземну канцелярії на роботу, бо за їхнє добре в небесні вони не пройдуть конкурсний відбір
F Показати IP 20 Серпня 2015 20:22
коментар було видалено
віра Показати IP 20 Серпня 2015 20:28
А податок на повітря?!! Невже ще ні?!!!!
надія до віра Показати IP 20 Серпня 2015 21:24
Толку що ви тут обурюєтесь, вони своє роблять, а ви пишіть...
Андрій Показати IP 20 Серпня 2015 21:02
Вже в вартість палива включали. І що?
Екскурсовод Показати IP 20 Серпня 2015 21:10
Новий податковий кодекс передбачає зменшення вдвічі податку на користування надрами - це подарунок для наших любих олігархів за те, що вони так люблять Україну. І ще сюрприз для офіційно працюючих: скоро єдиний соціальний внесок в розмірі 37% або 29-28% замість 3,6% нинішніх буде платити працівник з своєї зарплати, а не установа де він працює. Грабунок населення продовжується.
без авто Показати IP 20 Серпня 2015 21:22
Введуть і будуть платити! Багато вже чого "поліпшили" і що - тиша, на Майдан ніхто не виходить, так далі і буде!
Екскурсовод до без авто Показати IP 20 Серпня 2015 21:36
Немає печенюшок від нуланд, от ніхто і не виходить.
Волинянка до без авто Показати IP 21 Серпня 2015 08:48
От ви перший і вийдіть!!!! Чого ж за компом сидите?!
123 Показати IP 20 Серпня 2015 21:22
коментар було видалено
123 Показати IP 20 Серпня 2015 21:25
задовбали куркулі-павлика морозова-інакше не скажеш!!!!!!!!!!!
Вольт Показати IP 20 Серпня 2015 21:35
Пі.дець, шо хочуть те й роБЛЯТЬ, податки кругом, оподатковують все шо в голову дурну прийде! Дайте людям НОРМАЛЬНО ПОЖИТИ! Заї.али вже просто всіх, одні гинуть в АТО, а інші бідують, не можуть кінці з кінцями звести. А далі що? Де ті патріоти візьмуться якщо на власний народ наплювати. Всерівно за ті транспортні податки ніхто і ніколи не буде будувати нормальні дороги, наші податки будуть пиз.ити, а гроші просити в Європи/США. Коли вже нажеретися? P.S. Вибачте...Крик душі.
українець до Вольт Показати IP 21 Серпня 2015 08:29
А в чому питання? Ну ви ж їх обирали, до влади привели, то чого тепер обурюватись?! Он ще одні вибори на носі... Вони ж працювати не вміють, а лише брешуть всім і кредити клянчать, як цього ніхто не бачить і головне - мовчать...
Вольт до українець Показати IP 21 Серпня 2015 15:18
Кажу за себе, "їх" не вибирав 100%.
Анонім Показати IP 20 Серпня 2015 21:48
пішла на три веселі букви ця влада виродків
0011 Показати IP 20 Серпня 2015 22:34
*** вам в рота!!!! Обкладіть депутатів 10% податком на майно і тоді бюджет зроросте у кілька разів. Для вас 800 грн то не гроші, ав більшості людей зарплата не на багато більша. Була б моя воля і можливість усіх голою дупою на мурашник!!!!
Закономірно Показати IP 20 Серпня 2015 22:37
Коли знищили джерела податків - економіку, то залишається обкладати людське майно, яке вже було оподатковане кілька разів. При отриманні доходу - податок. При купівлі товару зо гроші з доходу - податок. Податок на ТЗ, Податок на житло. Полаток на телевізор. Податок на продукти, Податок на повітря. Податок на життя!
суддя Показати IP 21 Серпня 2015 07:03
"Вы стали много дышать! А потому вводиться налог! А также : налог на дождь,проливной дождь и ливень!" Мультфильм "Пригоди ЧІполліно"!
прокурор до суддя Показати IP 21 Серпня 2015 08:31
А продовження яке було?! А тут тиша...
Платник податків Показати IP 21 Серпня 2015 09:49
А чому податок на дивіденди з 45 відсотків зменшено до 5 ніхто не задумується? Ще у вересні 2014 року верховна рада прийняла зміни у березневий закон і пастор злодюжка Турчинов тихенько підписав і фізичні особи, якіо отримують мільярдні дивіденди сплачують лише 5 відсотків, а ви помінаєте старий лах на трохи новішу Джилі чи Чері і будете ПЖИТИ по - новому...
продовження буде Показати IP 21 Серпня 2015 10:41
вибудовування системи де сплату податків переносять з підприємств на громадян. впевнені в тому, що усі крадуть так як вони та мають ліві доходи. історія вже знає чим це закінчується. можливо ще не сьогодні. комунальні взимку трішки прискорять.
ігор Показати IP 21 Серпня 2015 11:31
хай свої машини депутати тоже оподатковують та яхти за кордоном да дачі
Макс Показати IP 21 Серпня 2015 11:38
Що ви хочете-жиди при владі, на добре навіть не надійтесь, поки нас не кончать, не заспокояться!
Анонім до Макс Показати IP 21 Серпня 2015 12:38
Причем здесь жиди? Разве евреи защищают эту власть на Донбассе?