USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі перевізники протестують: лише шість маршрутів по 3 гривні

24 Квітня 2014 14:31
Луцькі перевізники заявили, що готові не випускати мікроавтобуси на маршрути. Причиною, на їхню думку, є те, що вимоги щодо підняття тарифів на проїзд не були почутими міською владою.

Директор підприємства «Волиньавтотранс» Ігор Семеніхін заявив, що мова про підвищення тарифів велася ще з 2010 року. Місцева влада відтягувала це питання. Натомість у 2011 році була вже потреба підвищити проїзд до 2.50 гривені, але чиновники попросили зачекати ще рік. «Сьогодні це питання знаходиться на критичній межі. Щороку ціни на пальне і на запчастини підвищуються, перевізникам немає з чого покривати витрати на ремонт. На сьогоднішній день тариф 2 гривні залишився у чотирьох обласних центрах України. Але у тих містах транспорт менш екологічний і переважно їздить на газу»,- зазначив директор.

За словами Ігора Семеніхіна, у Луцьку одна з найкращих ситуацій в Україні щодо перевезення пасажирів, адже вимоги у міськвиконкому сучасні.

«Всі розрахунки, як і вимагалося, ми подали до Антимонопольного комітету. Із цифрами все в порядку і комітет підтвердив їхню правильність . Проблема у тому, що міськвиконком подав Антимонопольному комітету тільки 6 маршурутів з прозицією встановити на них проїзд 3 гривень. Це такі маршрути, як: 9а, 12, 18, 19, 22, 24»,- заявив Семеніхін.

Директор ТДВ «Волиньавтотранс» прогнозує, що можлива повна зупинка транспорту вже з понеділка. Тому що перевізники вимагають щоб проїзд на більшості їхніх маршрутів становив не менше 3 грн.

Перевізник Олександр Шаміс каже, що створений ажіотаж навколо підняття тарифів на проїзд є штучним. Адже якби ще у 2012 році вартість проїзду становила 2.5 гривні, то не було б такого різкого підняття цін. «Міська влада штучно стримувала підняття цін. Ми казали їй, що економіка вимагає поступового здорожчання. І на сьогоднішній день ми знову не маємо порозуміння із виконкомом», - розповів Шаміс

Перевізники заявляють, що хочуть компромісу. Пропонують міській раді встановити ціну 2.50 на короткі маршрути: 15, 15а, 17, 17а, 8. А ті, які їздять більше 10 кілометрів і виїжджають за місто – 3 гривні. Підприємці були вже готові погодитися на такі умови і навіть Антимонопольний комітет дав свою згоду. Але міськвиконком подав проект рішення і залишив лише 6 маршрутів для підняття ціни на проїзд.

Ще перевізники жаліються, що транспортний відділ міськради тисне на підприємців. Чиновники виписують перевізникам численні приписи за те, що у маршрутках розмальовані сидіння або ж не працюють GPS- навігатори. Підприємці кажуть, що обслуговувати ці прилади навігації повинна фірма, яка їх встановлювала.

Наостанок перевізники висловили думку, що у зв’язку із провідною неділею кількість транспорту, який вийде у рейси, не зміниться у найближчі вихідні. Хоча коштів на пальне у них бракує. Але із наступного тижня вони готові не виїжджати на маршрути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
Ярик Показати IP 24 Квітня 2014 14:45
Якщо збиткові, то нехай поздають свої гнилі димлячі і скриплячі автобуси на металолом. Якби по гривні поїзд зробили, то за рахунок кількості коротких поїздок пасажирів виручка сягла б в рази. Я з Київської до центру на роботу і з роботи ходжу пішки, бо 2 грн жаль. За гривню б іздив.
ярина до Ярик Показати IP 24 Квітня 2014 14:56
хліб купи по 1,50! НЕ продають? Печи свій-дешевше буде!!!!
Вічний до ярина Показати IP 24 Квітня 2014 19:59
От ми тут лаємось за копійки(хоч для когось і останні), а хтось їздить на авто за мільйон, купує елітну нерухомість та розгрібає рештки "народного" багатства. А ще кажуть, що конкуренція - це запорука прогресу. Та ми тут ледь не горло готові один одному перегризти, а що буде , коли настане голод...Капіталізм зі своїм баригами, так званими бізнесменами, культом наживи, лихварством та корисливістю абсолютно противний духу української нації.
плюс сто до Вічний Показати IP 24 Квітня 2014 21:36
а в кого жінка їздить на новенькому порше? не підкажете, "бідні" громадяни перевізники?
лол до Ярик Показати IP 24 Квітня 2014 15:11
ти дурень чи що? за такий мізер як зараз і такі ціни на пальне, будеш скоро по всьому Луцьку і області пішки ходити
Ярик до лол Показати IP 24 Квітня 2014 18:19
Ти не доганяєш. Ідуть, коли вже припекло. Одну-дві зупинки ніхто не їде. При нижчій ціні збільшиться пасажиропотік за рахунок отих коротких поїздок, чим більше пасажирів за рейс входить-виходить, збільшується і відповідно і виручка. Не вигідно завантажити 20 пасажирів і везти їх на кінцеву. Калькулятор в руки.
міській владі Показати IP 24 Квітня 2014 14:51
Як вижити людям при зарплаті 1800-2000 гривень, з них 400 грн. за комуналку і ще хочете 3 гривні за проїзд - це вже геноцид проти свого народу. Чи нова влада жде пока половине вимре.Піднімайте зарплати і пенсії, ми не проти європейських цін, дайте європейську зарплату!!!
лучанин до міській владі Показати IP 24 Квітня 2014 14:59
Нехай влада поверне вартість пального, яка, до речі, зросла вдвічі! Тарифи на проїзд залишаться...
юля до лучанин Показати IP 24 Квітня 2014 22:42
правильно пыднымыть зарплату а не мынымалку платять плюс тролейбусами ъздити можна
я до міській владі Показати IP 24 Квітня 2014 15:16
проїзд по 2 грн був коли паливо 7 грн було і деталі коштували дешевше, а зараз паливо по 15 і запчастини коштують дорого, ти думаєш підприємці в мінус хочуть працювати?
пенсіонерка до я Показати IP 24 Квітня 2014 15:21
До цього в великий плюс працювали, так що нехай паска трохи зажмуть! А коли бензин подешевшає і долар впаде - ціну зменьшать?:)
працюючий до пенсіонерка Показати IP 24 Квітня 2014 15:33
Пенсіонери - в тролейбус - ДЕПО МАЄ ДОТАЦІЇ ЗА вас. До речі, долар падає, а пальне росте! А паска нема куди далі зажимати!!!
Анонім до працюючий Показати IP 24 Квітня 2014 16:43
Ну коли ти су... станеш пенсіонером, подивлюсь як заспіваєш па...ка!!!
працюючий до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:58
Твої діти стануть перевізниками-міліонерами і будуть возити мене ббезкоштовно!!! І ще одне - з твоєю агресією і матюками тільки пішечки ходити, причому в лісі, де немає живих людей!
20 Показати IP 24 Квітня 2014 15:05
Не зупиняться ті маршрутки, нема чого боятися. Вони тільки скиглити і можуть, а реально нічого не зроблять. Будуть і далі по 2 гривні ще довго їздити. Скиглити і в міську раду бігати - це все що навчилися робити.
я до 20 Показати IP 24 Квітня 2014 15:17
зупиняться повір, ніхто собі в мінус працювати не буде
Ти до я Показати IP 24 Квітня 2014 15:22
перевізник? То крути баранку і нема що з людей здирати гроші!!!
ми до Ти Показати IP 24 Квітня 2014 15:35
Стань ти перевізником! попробуй того хліба! Станеш зразу багатим!!!
20 до я Показати IP 24 Квітня 2014 15:23
Вони вже 2 роки кричать, що в мінус їздять. Багато позупинялося? Ніхто!!! І далі будуть їздити. Основна маса безхребетних буде і далі ішачити. Немає чого переживати, я впевнений що так буде.
розумний до 20 Показати IP 24 Квітня 2014 15:20
Дурню, збігай в Волиньгаз - скажи хай не скиглять і не піднімають тарифи. Завітай в ЖЕК - хай знизять тарифи. Непогано було б якби і на світло знизили. А ще до бабки на базар - нехай курку продасть по 20!!!! Сам на АЗС був???? А на базарі??? А ще - порада!!! Навчись заробляти більше! Або продай квартиру, купи автобус і стань сам перевізником!
20 до розумний Показати IP 24 Квітня 2014 17:06
Ти телепень дурний. Я був і на АЗС і на базарі. Я тобі пояснюю, що маршутки не зупиняться і будуть далі їздити, а ти про курку шось там верзеш недоумок
Людмила! Показати IP 24 Квітня 2014 15:06
Про що Ви говорите ,який геноцид?...протріть очі і подивіться ціну на дизпаливо, запчастини, Автобуси по дорозі будуть розсипатися від дешевих китайських запчастин, скоро будемо їздити як в "сараї" , бо економія страшенна йде , навіть щоб помити автобуси.
Оксана до Людмили до Людмила! Показати IP 24 Квітня 2014 15:47
А ми і так їздимо як в сараї. Є одна маршрутка 17, в ній так гуде, що поки доїдеш, то голова стає квадратна. А хто контролює скільки водій за день перевозить пасажирів?Половину з тих грошей в карман кладуть. Не раз добігаєш до самісінької маршрутки, а він перед носом їде.Така їм дорога копійка.( Підвищать ціни-буду ходити пішком.
Лучанин Показати IP 24 Квітня 2014 15:07
Встановіть касові апарати і тільки тоді піднімайте плату за проїзд
він до Лучанин Показати IP 24 Квітня 2014 15:14
як буде такий закон - то й поставимо!!!!! Нам немає чого і кого боятись!!!
Тетяна! Показати IP 24 Квітня 2014 15:16
Меньше би Влада крала, дайте пільговикам адресні допомоги щоб могли оплачувати за проїзд.
лучанка до Тетяна! Показати IP 24 Квітня 2014 15:23
зразу видно, Ви - людина грамотна! Але де влада дасть адресну допомогу такій армії пільговиків? Одних ветеранів війни в області майже 41 тисяча!!! Адресної допомоги вийде 32 коп....
новий до лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 11:52
Калькулятор в руки. Після війни пройшло 69 років. якщо народився в1945 то це вік ветерана війни??? І хочеш сказати що після 70-ти років життя дід чи баба буде соватись по автобусах?Це ліві посвідчення. В нас всі люди хочуть все і на халяву.А влада не повинна давати порожніх обіцянок людям !!!
Тетяна! Показати IP 24 Квітня 2014 15:16
коментар було видалено
zbbas Показати IP 24 Квітня 2014 15:21
Звичайна жадібність. Цікаво дізнатись як вони визначають що збиткові, квитків же не дають. А якщо ганяють один за одним напівпорожні то мабуть на бензин вистачає. Хай підіймають, народ пересяде на тролейбуси і пройдеться пішечком, адже Луцьк з кінця в кінець біля години ходу. А перевізники стануть від того ще більш "рентабельними"
аутомото Показати IP 24 Квітня 2014 15:24
А ще про якусь Єуропу говорять, а самі жити по полішуцьки хочете? Касові апарати ставте, а ні - нафіг з пляжу!!! Бариги!!!
папа до аутомото Показати IP 24 Квітня 2014 15:29
Прикро читати подібні коментарі... З двох речень помітно, що й Ви - явно не ІНТЕЛігенціЯ!!!!
аутомото до папа Показати IP 24 Квітня 2014 15:40
Я тут не у правописі змагаюсь і в інтелігента не бавлюсь(ти часом не Пустовіт), а свою думку висловлюю, хто хоче і стрілки не переводить - той все зрозуміє!!!
ттттт Показати IP 24 Квітня 2014 15:27
Навіть пільговик не дуже бажає сісти в тролейбус! Лише в маршрутку!!! Від Вашої ідеї - лише всім стане краще, і перевізникам, і пасажирам!!! А ганяють один за одним - бо від графіків відхилитись не можуть!!!
аутомото Показати IP 24 Квітня 2014 15:38
Нема що плакатись нитікам-перевізникам!!! "Антимонопольний комітет визначив, скільки повинен коштувати бензин в Україні" http://ua.korrespondent.net/business/economics/3353981-antymonopolnyi-komitet-vyznachyv-skilky-povynen-koshtuvaty-benzyn-v-ukraini Про подорожчення пального заправникам "співайте", а не "доїть" людей, а то як вийдуть, як... то буде ваш металобрухт далеко летіти...!!! Бариги!!!
неаутомото до аутомото Показати IP 24 Квітня 2014 16:07
Скільки??? 9 грн??? Як був???? І чи не ти його відправив в політ??? На весь базар - ледь що відгавкуєшся!!! І чим тобі вже Пустовіт не вгодив??? Інтелігенція.... А перевізники - бариги... В перевізників, до твого відома, в кожного вища освіта, а то й дві! Послухай їх мову, почитай свою і зрівняй! А ти ходи пішки або їздь на власному авто (але я впевнений, що ти - пільговик!!!)
ого до неаутомото Показати IP 24 Квітня 2014 17:00
Вочевидь "гарно" ви ставитесь до пільговиків, а це теж люди! І на рахунок водіїв - хоч 3 вищі освіти, а звичайним нормам спілкування могли б і повчитись, а то як гаркне, то аж не хочеться їхати з таким хамлом, а вони все-таки лише обслуговуючий персоналперсонал!!!
Анонім до неаутомото Показати IP 25 Квітня 2014 00:21
Хай і по 3 вищі освіти, але хами хамами, про графік руху і говорити не хочу, те, що в маршрутках - це повна безнаказаність, почали знову наривати квитки і класти біля водяі, і то так штучок 10-15 квиточків небільше, люди їх не беруть, а вони так цілий день, ось і весь облік
Ваня Показати IP 24 Квітня 2014 15:42
Читаю і старшно стає . Хочуть здерти з нас вєе всю шкуру.Вам мало все мало.Скоро вже наїстеся по саме горло.Як бахне атомна бомба, вдавитесь.Яка у нас пенсія ? 1000 грн і за квартиру 600, а ліки найдешевші вже 100 грн.,ви що подуріли там. Облік насамперед,щоб ви не крали всі по черзі.Перший краде водій, касові апарати і квиток на руки. або електронні квитки,думайте долбані подприниматели, ворюги в законі.Обліку ви не хочете,бо це не вигідно і податки платити з прибутку ,а не фіксовані, що за день заробите, то платите за місяць.Досить з нас дурних робити. Будете повітря возити і продасте свої тачки вонючі з хамами-водіями, які не професіонали ,сідаєш і боїшся,куди вони можуть тебе завезти чи не під монастир бува.А ми пересядемо на траліки,або пішки будемо ходити от сядете і будете на дивитися на свої маршрукти шкуродери
Маня до Ваня Показати IP 24 Квітня 2014 16:10
Цікаво, а чи не влада здирає шкуру??? Перевізники??? Вони, до речі, податки тобі на песію платять! А ти квитка забирай, але гарантую, що ти прешся в автобус по посвідченню!
Галина Ярославывна Показати IP 24 Квітня 2014 16:03
не можливо слухати таких перевізників. Поміняти перевізників і все, хай собі далі бастують. Миколо Ярославовичу не йдіть їм на уступки. Зайдіть хоч раз в маршрутку як їдемо на роботу, скільки людей туди напихається і не сидять на кріслах а на ногах і штовхаються ТО ЗА ЩО ПЛАТИТИ 3 грн? І як іноді по-хамські шофери відносяться до людей!
папапа до Галина Ярославывна Показати IP 24 Квітня 2014 16:14
Давайте поміняємо на вас. Давайте автобус-будемо платити вам. А ви збагатитесь і зразу пересядете на власне авто.
іноді до Галина Ярославывна Показати IP 24 Квітня 2014 19:14
Тоді на цього водія напишіть скаргу або взагалі вийдіть - хай не має прибутку хам!
інна Показати IP 24 Квітня 2014 16:08
Маршрутки ходять припогано, битком забиті, а їм все мало і мало! З учнів старших класів беруть по 2 гривні, а як буде по 3 гривні, то батькам дай на проїзд 6 гривень,поїсти в школі 8 гривень. Скільки в день? А якщо в сім"ї 2-3 дітей? Маршрутчик отримує 300 гривень в день. Так що не скігліть.
настуня Показати IP 24 Квітня 2014 16:11
ні по 3 грн. !!! це майдануті тк вирішили? на майдані? чому після майдану все стало гірше і набагато? люди теж будуть бастувати -не оплачувати за проїзд і це буде правильно а їм звідки гроші брати теж їти дл романюка і бастувати немає совісті в перевізників ні грама ні жалю нічого зараз такий час в україні що тільки збільшувати за проїзд
ганна Показати IP 24 Квітня 2014 16:12
Треба було ще 3 дітей наплодити! Багатодітних возять безкоштовно! Перевізник возить, держава платить. Супер!!!
оце до ганна Показати IP 24 Квітня 2014 17:06
Ви якась хвора жіночка!
ганна до оце Показати IP 24 Квітня 2014 19:12
В нас "здорові" полішуки родять 5-6, а " хворі жіночки"-стільки, скільки можуть виховати, викохати, забезпечити.
оце до ганна Показати IP 25 Квітня 2014 04:48
А по-моєму адекватна справжня жінка і передусім Мати ніколи не висловиться про дітей словом "наплодити", це аморально і бездушно! Жах!
ЭХ прокачу! Показати IP 24 Квітня 2014 16:18
Ваня правду говорить. Як би не було вигідно, то не трималися за цю кормушку! А то хваляться, як стали мільйонерами: один таксував, другий з меланжа штани шив, третій човникував..., прямо як в анекдоті!!! Підтримую ту ідею, що проїзд має бути платним, не більше 1-1,5 грн(дальність маршруту), і обовязково облік(наявність квитків). А діти взагалі мають безоплатно їздити!!! А то видумали: до 14 років одна ціна, а після 14-ти - вже дорослий. Добре, якщо заклад виплачує мізерну стипендію, а в школярів, де та стипендія? Тягар іде знову на батьків. Хоча, тільки, що прийшов з вулиці, то дивлячись на центр міста - криза не відчувається зовсім. Круті машини, круті шмотки, напівголі сідниці, а на терасах літніх кафе навіть і в будні, навіть у середині дня - спостерігається аншлаг. Гарно пахне "мясом"... Висновок: гарно жити у краъны, де є гармонія, а не як казав один мій знайомий, росіянин, на жаль вже покійний - все это гримасы капитализма. Я б доповнив червоного українського капіталізму................................................................................................... А СВЯТО де? А правий сектор де?!!!
ах до ЭХ прокачу! Показати IP 24 Квітня 2014 16:53
а чому має хтось піклуватись про Ваших дітей? Бодай і возити? Народили - глядіть, давайте гроші на проїзд. Чому ви свій обовязок перекладаєте на плечі приватних перевізників? Ви особисто що даєте тому перевізику? Може купили транспортний засіб, може ремонтуєте? Може дотації даєте за пільгове перевезеня? А решта - повністю Вас підтримую.
Я згоден Показати IP 24 Квітня 2014 18:10
Я згоден платити і по 6 грн за проїзд, але це повинна бути машина максимум на 8 місць і зупинятися там, де я скажу. Як колись були РАФи. І щоб з ГПЗ на сороковий можна було заїхати за 15-20 хвилин. А то понапихаються в ту бочку, ні стати ні сісти і одне "передайте", слуг собі найміть, хай передають.
а я ні до Я згоден Показати IP 24 Квітня 2014 18:32
тоді вам на таксі. Правда, буде не 6 грн.
Анонім до а я ні Показати IP 24 Квітня 2014 22:36
Naj tebe pytin na takci vozit
Ніна до а я ні Показати IP 24 Квітня 2014 22:49
А на скільки підняло ціну таксі за три останні роки? Знаєте? На 20 відсотків, і їм, як не дивно, вистачає.
я Показати IP 24 Квітня 2014 18:44
Нехай буде 3 гривні,але щоб не було стоячих пасажирів
Ніна до я Показати IP 24 Квітня 2014 22:50
А можна й 4 гривні, тоді вже гарантовано стоячих не буде.
собак@ Показати IP 24 Квітня 2014 20:39
Зняти всі маршрутки смердячі будки з Луцька там де є мережі електротранспорту, це буде і вирішення проблеми ДЕПО, розвиток міського транспорту, порятунок екології, а саме головне- це припинить фінансування окупантів, які свою солярку сюди пхають з РФ! Рахуйте гроші за дизельне пальне і електричну енергію.
валерій Показати IP 24 Квітня 2014 21:17
познімати всі маршрутки,запустити великогабаритні тролейбуси та автобуси,в Європі немає шансоновських маршруток,які задимлюють половину міста,третина аварій з участю маршруток,не можна спокійно їздити через маршрутки,через їхні перегони за пасажирів,
увага Показати IP 24 Квітня 2014 21:50
маршрутки - це найганебніше явище у перевезеннях. квитків немає, облік податків відсутній, облік нормо-годин водія відсутній (по 12-14 годин їздять втомлені і тому злі), медогляд перед рейсом - формальність, техстан авто - не проводиться, зупинки через 100 метрів (!!!). це все лише засмічує місто. мають їздити великі автобуси і тролейбуси за розкладом. так є у європі, за якою всі так плачуть.
простолюдин Показати IP 24 Квітня 2014 22:17
Абсолютно підтримую-"увага" та "валерій"! І дуже прикро, що в такі складні для держави часи, піднімати питання "ПРО БАРИШІ" - кощунство. Замість того, щоб підставити містянам плече... Всім рекомендую прочитати статтю "Как не дать мэрии повесить вам лапшу на уши в вопросах городского транспорта (знание — сила)" посилання- maxkatz.livejournal.com/224810.html