USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині конфіскували «євробляхи», що тероризували цілий район, - ЗМІ

5 Червня 2018 13:07
У Камінь-Каширському районі молодики декілька років тероризували місцевих мешканців трюками та перегонами на автомобілях з іноземною реєстрацією. Мешканці міста скаржились на те, що хлопці із кількох сіл систематично влаштовували між собою змагання з дріфту та демонструють перед перехожими навики екстремального водіння.

На скарги мешканців нарешті відгукнулись правоохоронці.

Як стало відомо «Під прицілом» з власних джерел, 4 червня озброєні силовики з камуфляжем та в масках вилучили 3 автомобілі на «євро бляхах» у Камінь-Каширському районі. Виявилось, що вони були ввезені з порушенням митного законодавства і прострочили термін перебування на території України.

Відзначимо, що власниками вилучених автівок є два мешканці сіл Брониця та один із Воєгоща.

Раніше жителі Камінь-Каширщини публікували відео екстремального водіння «євроблях» у населених пунктах району:


Наразі у Волинській області гостро стоїть проблема з автівками на іноземній реєстрації. Значна частина таких транспортних засобів знаходиться в Україні незаконно. А досить часто керують такими автомобілями здебільшого хлопці 16-18 років, які неодноразово нехтують безпекою та правилами дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сем Показати IP 5 Червня 2018 13:18
А направити вміняя цих екстремалів в потрібне русло не пробували? Тільки конфіскувати і заборонити?
скептик до Сем Показати IP 5 Червня 2018 13:24
еге ж. направити в зону АТО водіями бронетехніки
Мыкола до Сем Показати IP 5 Червня 2018 14:18
Це фейкова новина. За порушення ПДР може бути максимум штраф. До того ж не написано жодної конкретики, що свідчить про неправдивість новини.
Правдоруб Показати IP 5 Червня 2018 13:27
Згідно статистики МВС з початку 2018 року 86% транспортніх засобів які використовувались в кримінальних залочинах є на іноземній реєстрації, висновки робіть самі.
Мыкола Показати IP 5 Червня 2018 14:15
Новина фейк. Жодних пруфів.
уважний до Мыкола Показати IP 5 Червня 2018 16:54
в Запоріжжі БМВ на бляхах збила сім'ю на тротуарі, жінка і дитина загинули, водій пробував сховатись вилізши на дерево.. незважаючи на те що в це важко повірити - це не фейк
Анонім Показати IP 5 Червня 2018 15:48
Сьогодні на бляхах по Соборності беха гнала кілометрів 120!!!Реально замітив ці бляхарі порушують,що б ви тут не говорили!!Можете закидати мінусами,але це факт
Іваничі Показати IP 5 Червня 2018 18:49
90 процентів в Іваничах лівак та навіть поліцаї їздять на бляхах все вечорами по барах п є менти все кришуютт
Андрій Показати IP 5 Червня 2018 23:03
Народ, ну в Європі ж проблем немає, їздить і євро 1-2-3-4-5 ,і нема ніяких аварій, кримінал і т.д., може вихід зняти цю свєрхєстєсьвєнну розтаможку і буде спокій. А не ви як клоуни кіпішуєте за ті євробляхи. Замітьте що така розтаможка є тільки в нас, і наш тупарилий народ ще протів щоб її зняли. Будете дальше збирати на Жигуля 10 років, а засцяний поляк з зарплати собі Ауді купить.
уважний до Андрій Показати IP 6 Червня 2018 09:33
не народ туп**илий, а такі як ти туп**илі, бо не розуміють шо народ проти б*дла на бляхах а не проти дешевої розтаможки!
Дзеба Показати IP 5 Червня 2018 23:26
Вся європа це євробляхи, і немає там ніяких проблем, а в нас проблеми того, що в нас народ безтолковий, чешуть тут всяку єрунду, проблема України це розтаможка, якої немає більше ніде, бо якщо комусь треба буде зробити аварію або щось вкрасти, то яка різниця зробить він це на пасаті на євробляхах, чи на жигульові на українських?
5.45 Показати IP 6 Червня 2018 23:19
Недоумки