USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку водій «Фольксвагена» на єврономерах скоїв ДТП та втік. Фото

20 Вересня 2017 11:32
Водія «Фольксвагена» на іноземній реєстрацієї сьогодні близько 8 години ДТП протаранив припарковане авто та втік з місця події.

Про це написав Олег Гаврилюк у групі "Автоандони Луцька".

Зі слів лучанина, «Фольксваген Пасат» з номерами JZL 659, срібний універсал, 20 вересня на вулиці Шота Руставелі здавав назад та протаранив його припарковане авто. Винуватець ДТП втік з місця події. Чоловік додає, що є відеофіксація інциденту та безліч свідків.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Олег Гаврилюк, через 15 хвилин на місце аварії прибула патрульна поліція. За фактом ДТП склали протокол.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Я Показати IP 20 Вересня 2017 11:44
Соромно як за свого, злість як до ворога. Так підставив єврономера, мерзотник !
02 до Я Показати IP 20 Вересня 2017 18:57
Можна подумати ти б не втік.
Луцьк Показати IP 20 Вересня 2017 11:53
Шукай вітря в полі
Ігор луцький до Луцьк Показати IP 20 Вересня 2017 15:18
Навчись для початку хоч одне речення написати без помилок.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2017 12:42
Ну что.бляхари.может сами найдете и сдадите коллегу полиции?
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2017 13:56
Наєзднік Павляк Вадим Васильович проживає за адресою Дружби Народів 2а/817 . От нафіга втікати з місця ДТП. Але тепер чекай поліцію в гості.. мудило.
Дуся Показати IP 20 Вересня 2017 18:55
Це ще, можна сказати, дрібниця і втік,а ,якщо складніше дтп ,то ті бляхарі,що засуджують,повтікали б.Їх багато,але нас ще більше.Несправедливо! Але ,про що я....
Це зробив він Показати IP 20 Вересня 2017 21:41
Бампер погано пофарбований
Лучанин до Це зробив він Показати IP 20 Вересня 2017 22:19
Та там і крилу трохи дісталось... фару задню на заміну...Павляк В.В. вартість вашої машини з урахуванням сплати штрафу рівна сумі завданих збитків..я думаю куди її везти знаєте та і власник лагсера сам до вас вийде по ключі.
Льоня Показати IP 21 Вересня 2017 18:35
Закликаю власників- водіів на єврономерах поводитись по європейськи: - в жодному разі не порушувати правил вуличного руху; -сівши в ато пристебнути пасок; -бути ввічливими та толерантними під час руху авто( пропустити пішохода, авто яке спереду вкючило поворот для маневру тощо) Звертаюсь до власників авто на єврономерах впливати один на одного, закликаючи до адекватноі поведінки за кермом, в противному випадку повідомляти поліцію про порушення, буде виховання матеріальним.