USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п'яна водійка пила просто за кермом

1 Серпня 2017 22:43
Нетвереза жінка за кермом автомобіля Ланос вживала алкогольні напої з пляшки, сидячи за кермом, а потім рушила.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише прес-секретар патрульних Ольга Бузулук.

"22 година, вулиця Ветеранів. Нетвереза за кермом Ланос: надула 0,34 проміле. Не погодилась з результатом, їдуть в нарко. "Винахідлива" дама пила з пляшки, сидячи за кермом, а потім рушила. Тут її і "здали" в орієнтування небайдужі громадяни, які це бачили", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Я Показати IP 1 Серпня 2017 23:55
Це, що за дибільна новина: надула; не поголилась; їдуть; пила; рушила; здали. Де логіка?
логік до Я Показати IP 1 Серпня 2017 23:59
логіка там, що є факти вживання алкогольних напоїв за кермом автомобіля, після чого жіночка взяла і поїхала. чи ви чекатимете на логіку, коли вона спровокує дтп?
лучанин до логік Показати IP 2 Серпня 2017 08:56
Невеличка поправочка, не жіночка, а особа жіночої статі
Вася до Я Показати IP 2 Серпня 2017 10:05
Ольга Бузулук як завжди бреше!
Иван Показати IP 2 Серпня 2017 09:52
Очень качественные и вместительные, смысловые фотографии. Сразу ясно что: кто-то рухался, а кто-то - пил и недо́пил
555 Показати IP 2 Серпня 2017 11:13
ага.чую дзвін тільки не знаю звідки він..............
aaaaaaaaaadsd Показати IP 2 Серпня 2017 13:19
Норма вмісту алкоголю в крові для водіїв по всьому світу суттєво різниться. Приміром, якщо в Україні вона становить 0,2 проміле, то у Японії і Фінляндії – 0,5, у Великобританії – взагалі 0,8.
Назар до aaaaaaaaaadsd Показати IP 2 Серпня 2017 22:15
Причому тут інші краіни? Норма 0.2 від того і відштовхуємось а не наводите приклади! Або пяний або ні