У Луцьку повернуть маршрутку № 14
Рух автобусів, які курсували у Луцьку за маршрутом № 14 «Окружна – Стефаника», незабаром відновлять.
Про це розповів виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук 17 травня у програмі «Відкрите місто» на телеканалі «Нова Волинь».
Так, під час ефіру було озвучено запитання щодо відновлення руху автобусів за маршрутом № 14 «Окружна – Стефаника», інформують на сайті міськради.
Варто зазначити, під час позачергового засідання 5 травня було розірвано договір на перевезення пасажирів за вищезазначеним маршрутом. Натомість, члени виконкому, на виконання постанови Луцького міськрайонного суду Волинської області від 02.06.2016 у справі № 161/4005/16а та постанови Львівського апеляційного адміністративного суду у справі від 12.04.2017 № 876/2025/17, надали право на здійснення перевезення пасажирів у місті Луцьку ТзОВ «АТП-Луцьк» за автобусними маршрутами загального користування: № 14 «Окружна – Стефаника»; № 31 «ТЦ «Слон» – с.Боголюби (філія обллікарні)»; № 47 «Карбишева – с.Боголюби (філія обллікарні)».
Зі слів Ігоря Поліщука, перевізник ТзОВ «АТП-Луцьк» нині займається виготовленням усієї необхідної документації і незабаром знову автобуси курсуватимуть за маршрутом № 14.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук 17 травня у програмі «Відкрите місто» на телеканалі «Нова Волинь».
Так, під час ефіру було озвучено запитання щодо відновлення руху автобусів за маршрутом № 14 «Окружна – Стефаника», інформують на сайті міськради.
Варто зазначити, під час позачергового засідання 5 травня було розірвано договір на перевезення пасажирів за вищезазначеним маршрутом. Натомість, члени виконкому, на виконання постанови Луцького міськрайонного суду Волинської області від 02.06.2016 у справі № 161/4005/16а та постанови Львівського апеляційного адміністративного суду у справі від 12.04.2017 № 876/2025/17, надали право на здійснення перевезення пасажирів у місті Луцьку ТзОВ «АТП-Луцьк» за автобусними маршрутами загального користування: № 14 «Окружна – Стефаника»; № 31 «ТЦ «Слон» – с.Боголюби (філія обллікарні)»; № 47 «Карбишева – с.Боголюби (філія обллікарні)».
Зі слів Ігоря Поліщука, перевізник ТзОВ «АТП-Луцьк» нині займається виготовленням усієї необхідної документації і незабаром знову автобуси курсуватимуть за маршрутом № 14.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.