У Луцьку просять новий маршрут до Вишкова
Створити новий маршрут від району Вишкова до густонаселених спальних кварталів пропонують у Луцьку.
Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій, яку розмістила Катерина Максименко сьогодні, 21 січня 2016 року.
«Дуже незручно доїжджати на Вишків, якщо живеш не зі сторони Центрального ринку та вулиці Винниченка.
У Луцьку, на жаль, не охоплена громадським транспортом більша частина спальних районів Луцька (40-ий, 33-ій, проспекти Молоді,Відродження, Перемоги), жителі яких могли б без пересадок доїхати на Вишків.
Пропозиція відкрити маршрут, який починав би курсувати із Рівненської, далі по проспектах Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, вулиці Стрілецькій, Героїв УПА, Заньковецької, Вахтангова.
Щоправда, дороги на Вишкові залишають бажати кращого. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, вулиця Вишківська й досі потерпає від ям та багна, а ще одну вулицю Вахтангова, де «яма на ямі», відремонтували тільки наполовину. ФОТО.
Нагадаємо, із Вишкова наразі курсують міські маршрутки №26 (Вишків - вулиця Львівська) та №26а (Вишків - Центральний ринок). До слова, на маршруті №26а у перший день нового року їздив автобус із Дідом Морозом за кермом.
До кінця збору підписів за створення новго маршруту залишилось 14 днів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій, яку розмістила Катерина Максименко сьогодні, 21 січня 2016 року.
«Дуже незручно доїжджати на Вишків, якщо живеш не зі сторони Центрального ринку та вулиці Винниченка.
У Луцьку, на жаль, не охоплена громадським транспортом більша частина спальних районів Луцька (40-ий, 33-ій, проспекти Молоді,Відродження, Перемоги), жителі яких могли б без пересадок доїхати на Вишків.
Пропозиція відкрити маршрут, який починав би курсувати із Рівненської, далі по проспектах Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, вулиці Стрілецькій, Героїв УПА, Заньковецької, Вахтангова.
Щоправда, дороги на Вишкові залишають бажати кращого. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, вулиця Вишківська й досі потерпає від ям та багна, а ще одну вулицю Вахтангова, де «яма на ямі», відремонтували тільки наполовину. ФОТО.
Нагадаємо, із Вишкова наразі курсують міські маршрутки №26 (Вишків - вулиця Львівська) та №26а (Вишків - Центральний ринок). До слова, на маршруті №26а у перший день нового року їздив автобус із Дідом Морозом за кермом.
До кінця збору підписів за створення новго маршруту залишилось 14 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
ківерцівська
Показати IP
21 Січня 2016 15:05
зробіть маршрутку по ківерцівській до густонаселений районів 33 і 40. там і покриття дорожнє набагато краще
Андрій
Показати IP
21 Січня 2016 15:06
Перед виборами та тьотя ходила і збирала підписи щоб їздили маршрутки по ківерцівській казала, що Максименко прийде порядок наведе !!! Пройдисвітка!!!
А деж обіцянка щоб їздила маршрутка по Ківерцівській???
лучанка
Показати IP
21 Січня 2016 15:34
а коли обіцяний маршрут буде по клима савури
коля
Показати IP
21 Січня 2016 15:49
Ви хочете новий маршрут до вишкова? Тут у людей забрали 18 яка їхала по СофиКовалевської і по ветеранів. Є один дуже важливий ньюанс 26 маршрут обслуговує тролейбусне отже міськ рада отримує гроші за оренду маршруту а їхати 26 всеодно будете чи біля променя сядете чи цума тому не буде вам нового маршруту поки 26 їздить.
селюк
Показати IP
21 Січня 2016 16:01
Давай маршрут до Струмівки і буде люкс!!!
Анонім
Показати IP
21 Січня 2016 16:20
Почитал комменты и могу сказать следующее. В нормальных городах такие маршруты зубами выгрызают друг у друга перевозчики. Следовательно, либо в Луцке явный дефицит перевозчиков либо в действительности на каждом из этих маршрутов ездит одна - две сотни человек в день. А во втором случае такие маршруты должны дотироваться из городского бюджета.
Джон з Василькова
Показати IP
21 Січня 2016 16:50
Там є маршрутка Луцьк - Озерце, кота їде через Вишків на 40-ий і АС1. Катайтеся.
простолюдин до Джон з Василькова
Показати IP
21 Січня 2016 22:51
здається мені, що ти "друже" полішук (не поліщук)-100%! Тобі, що та гіпотетична маршрутка через подвіря буде їздити? Але ж тебе полішуцька жаба чавить, о бач придумали! Тобі яке діло?За тим маршрутом, який ти задуєш їздить автобус разів три на день і не є альтернативою нічому!
Лучанин
Показати IP
21 Січня 2016 17:16
Було б дуже добре, щоб не доводилося двома транспортами добиратись. Та й 26 почала їздити по графіку ато добирайся чим хочеш.
ЄвроЛучанка
Показати IP
21 Січня 2016 17:19
а ви не пробували дістатися з центру до струмівки?
1. Тролейбуси адаптовані під пенсіонері, яким дача простить запізнення, бо добираючись на роботу на 8 чи 9 годину - ти всеодно запізнишся хвилин на 10.
2. ЄДИНА пряма маршрутка ГПЗ - Гаразджа - теж їде у ту саму пору, тобто ризик спізнтися завжди присутній.
3. Об"їздні маршрути 32, 9, 9а, 3, коли живеш у районі філармонії - не вельми гарна перспектива.
Однак.... маємо, що маємо, зате №17 море, нікому не потрібні маршрути, які їздять один одному в спину..... оце так - знаємо, вміємо, практикуємо.
Лариса
Показати IP
21 Січня 2016 20:47
НАЙКРАЩИМ БУДЕ МАРШРУТ від вул.РІВНЕНСЬКОЇ до вул.СЕЛИЩНА .Більшість пасажирів з Вишкова пересідають на вул.Стрілецькій щоб доїхати в р-н 33 та 40 кварталів .ПІДТРИМУЮ ПРОПОЗИЦІЮ ВІДКРИТИ ЦЕЙ МАРШРУТ.
простолюдин
Показати IP
21 Січня 2016 22:55
для тих хто підтримує зайдіть і проголосуйте за дану петицію!
ВАЛЕНТИНА
Показати IP
25 Січня 2016 12:40
Я ЗА!!!!!
Натка
Показати IP
17 Лютого 2017 21:32
Зробили б маршрутку якусь пряму з Київського майдану до Вишкова,ну і захопили б те що там можна ще по можливості захопити ... Рівненьку чи там 33 квартал.... а то виходить що з Вишкова на Львівську доїхати можна, а ось в сторону Київсього майдану абсолютно нічого напряму не їде, весь проспект Волі обійшли стороною і захватили тільки самий що не є центр від універмагу. Це щоб доїхати з Волі на Вишків треба потратити купу часу, бо прийдеться пересадку робити, те ж саме стосується і витрат. Якщо маршруткою їхати то 12 гривень туди і додому це якщо рахувати всі пересадки, якщо маршруткою і тролейбусом то 10 ... і це ж люди кожен день на роботу їздять в такі райони... ми ще здається не країна людей з гідною зарплатнею щоб витрачати на проїзд такі гроші.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.