USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У центрі Луцька зіткнулися «Тойота» і «Газель»

22 Грудня 2016 12:19
У центрі Луцька трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю «Тойоти» і «Газелі». Водій іномарки не надав перевагу у русі та, допустивши зіткнення з вантажівкою, втік з місця пригоди до приїзду патрульних.

Аварія трапилась на перехресті проспекту Волі та вулиці Винниченка об 11:40 сьогодні, 22 грудня.

Правоохоронці, які прибули на місце ДТП, розповіли, що автопригоду спричинив водій «Тойоти».

Як прокоментували Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі Патрульної поліції Луцька, згодом водій «Тойоти» повернувся на місце ДТП і сказав, що є власником авто. Всі обставини аварії з’ясовують правоохоронці на місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
йцукен Показати IP 22 Грудня 2016 12:35
Номери змазали щоб п...ди від власника тойоти не отримати?
Иван Показати IP 22 Грудня 2016 13:08
Водитель Газели наверно подумал что водитель Тойоты подумал что водитель Газели подумал его пропустить ))) - все всё думали думали и надумали, результат - ДТП
qwerty Показати IP 22 Грудня 2016 14:16
Там однозначно необхідний світлофор (Волі - Винниченка - Словацького)
По поводу до qwerty Показати IP 22 Грудня 2016 14:59
По поводу этого появилась петиция
Я Показати IP 22 Грудня 2016 14:24
Поясніть мені це перехрестя) Хто кого має пропускати?
По факту до Я Показати IP 22 Грудня 2016 18:21
Если водитель ты, то учи правила.....а если пешеход,то - красная машинка виновата
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 14:51
А звідки тоді фото якщо винуватець утік з місця ДТП????
Анонім до Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 15:07
так він ногами втік
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 14:53
Я доповнюю свій попередній коментар!!! А оформлюють ДТП працівники автодору.... Шановні формулюйте статтю так щоб фото відповідало змісту........
свідок Показати IP 22 Грудня 2016 14:54
Це сталося якраз перед машиною патрульних!!!!
Ігор Показати IP 22 Грудня 2016 15:16
Бень втік ?!
Таксист Показати IP 22 Грудня 2016 16:09
Не треба там світлофора. Треба їздити нормально і права не за сало куявляти, а здавати нормально. І не буде тоді питань хто кого має пропустити.
йцукен до Таксист Показати IP 22 Грудня 2016 16:30
і будиш там стояти годину а то і більше поки всіх пішоходів пропустиш
Димас Показати IP 22 Грудня 2016 16:21
А втік тому, що походуце був якийсь держслужбовець І 100% СИНІЙ
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 21:26
Не якісь а якась!!!2828???
Анонім до Анонім Показати IP 23 Грудня 2016 00:12
Ні 3399