USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні роблять броньовані УАЗи

19 Липня 2014 13:04
Миколаївський тепловозо-ремонтний завод за свій рахунок модернізував два автомобіля УАЗ для прикордонний військ України, - інформує Gazeta.ua.

Вже сьогодні ці броньовані автомобілі "УАЗ" відправляться в Луганську область у зону проведення антитерористичної операції в розташування прикордонних військ.

Як розповів журналістам директор підприємства В'ячеслав Сімченко, з подібним завданням працівники заводу зіткнулися перший раз. "Коли пригнали з Луганська ці машини - звичайно, відразу було багато питань, тому що зробити з цієї машини броньовану досить проблематично з однієї простої причини: будь-який бронезахист - це додаткова вага. Можна навісити броні багато, але машина потім не зрушить з місця. Тому доводилося придумувати, як зробити так, щоб і захистити людей, але і щоб машина могла виконувати свої функції", - сказав В'ячеслав Сімченко.

Директор підприємства повідомив, що йому надійшов відповідний лист від заступника командуючого прикордонними військами України з проханням надати допомогу і через 3 дні автомобілі привезли на завод.

На виготовлення автомобіля витратили тиждень. При цьому, машину треба було зробити в максимально короткі терміни, тому людям доводилося працювати понад норму, щоб встигнути, - розповів директор підприємства.

За тиждень силами підприємства були замінені непрацюючі вузли і агрегати, встановлена броня на кабіні і корпусі, а так само обладнане місце стрілка в кузові автомобіля.

Дані автомобілі УАЗ до удосконалень ще не бували в бойових дій, проте були на території проведення антитерористичної операції у складі колон перевозили вантажі. Після бронювання автомобілі витримують постріли з автомата і кулемета.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ШОК Показати IP 19 Липня 2014 13:37
НАвіщо так з автомобілів познушались??? Бляхою обшили і тепер він броньований??? Бідна наша армія!!!
андрик до ШОК Показати IP 19 Липня 2014 14:03
віддай свого ТАЗа або ланоса (якого взяв з швагром в крєдіт...) і допоможи армії! писака недороблена. Люди хоч щось роблять!
Лучанин до ШОК Показати IP 19 Липня 2014 19:46
Це напевно "броньовани" металопрофіль ))). Оце насмішили. Це навмисно роміянам, УАЗ випускають жеж россії .
Вітя до Лучанин Показати IP 20 Липня 2014 10:53
5 класiв закiнчив хоча б?
СаньОК Показати IP 19 Липня 2014 13:50
Ну то придумай щось краще, шокований ти наш.
Штефан, Луцьк Показати IP 19 Липня 2014 14:58
На відміну від "ШОК"ованого я дещо тямлю у військовій справі. Нормально було зроблено. І думати теж треба було немало. Зверніть увагу: окрім броньованих плит на кузові, на кабіні і колесах, моторі та дверцятах установлений захист від кумулятивних гранат. (від гранатомета РПГ - 9)
vk.com/lovelutsk до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Липня 2014 16:21
Диванні війська?
Солдат до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Липня 2014 19:26
От сідай і їдь такою колимагою на схід заодно і випробуєш чудо-бронемашину!!!
Лучанин до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Липня 2014 19:49
І який же т військовий, спеціаліс по бронюванні Уазиків? Де служив? Чи ти може вирішив що розбираєшся у військовій справі, награвшись на компі "танчиків"?.
Анонім Показати IP 19 Липня 2014 18:19
как дети!!
Лучанин Показати IP 19 Липня 2014 19:51
Такий уазик наші придумали, щоб одним виглядом сепаратистів налякати, чи на смішити. І тоді вони або втечуть із переляку, або лопнуть зі сміху
Іван до Лучанин Показати IP 22 Липня 2014 22:38
Краще на такому насмішити, чим просто ходити. Краще погано їхати ніж добре іти... люди хоч якусь ініціативу проявили
Дмитро Показати IP 19 Липня 2014 21:22
що це за чудо таке ????
Вита Показати IP 14 Листопада 2014 15:59
Не надо хаять усилия людей. Тогда посмотрите на вот это -новейшая техника. госзаказ. . http://ru.tsn.ua/zbroya/nacgvardiya-vyhodit-na-novyy-uroven-vooruzheniya-boycy-poluchili-bronevik-kotoryy-unichtozhaet-tanki-392718.html http://ru.tsn.ua/ukrayina/kievskie-oruzheyniki-izgotavlivayut-vysokotochnye-rakety-kotorye-luchshe-noveyshih-natovskih-obrazcov-388618.html http://ru.tsn.ua/ukrayina/pyat-obrazcov-oruzhiya-kotorye-vyvedut-ukrainskoe-voysko-na-uroven-sverhsovremennyh-armiy-mira-389276.html