USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні знизять мито на іномарки

26 Березня 2014 09:32
Іномарки в Україні невдовзі можуть подешевшати. Цінники на імпортні автомобілі в автосалонах невдовзі стануть дещо привабливішими. Український уряд запланував скорочення розмірів спецмита на машини іноземного виробництва.

"З 14 квітня ставка спецмита знижується в два рази", - заявив заступник міністра доходів і зборів Віталій Науменко для ТСН.

Високі мита були встановлені попередньою владою. Це мотивувалося необхідністю захисту вітчизняного автовиробника.

Експерти ж досі не дійшли спільної думки стосовно ефективності цього рішення. Одні кажуть, що воно дозволило автобренду ZAZ вийти в лідери українського ринку. Інші наголошують на тому, що це сталося не за рахунок зростання виробництва та його якості, а завдяки знищенню імпорту через зниження купівельної спроможності пересічного українця, якому не залишили вибору штучним підняттям цін на іномарки.

У Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і дилерів також зазначили, що попри існування спецмита українське виробництво машин усе одно скоротилося на 34%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 09:36
УРА ТЕПЕРЬ БУДЕТ НАЧЕМ ЕЗДИТЬ В ЭВРО...ПУ. КУПЛЮ ТЕПЕРЬ СЕБЕ МЕРСА ЗА 3000 ДУБОВЫХ!
до Аноніма Показати IP 26 Березня 2014 09:48
ага купиш...........ще ЄВРО 4 ніхто не відміняв, ввіз автомобілів нижче євро 4 заборонений
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 09:56
ТАК Я КУПЛЮ НОВОГО!МЫ ЖЕ ТЕПЕРЬ БОГАТАЯ СТРАНА
345 Показати IP 26 Березня 2014 09:57
тепер треба контролювати тих автогонщиків, бо їх розплодилося як щурів. заробляють по 3-4 тис на одній машині. 1000-1500 у.е. ПОТОЛОК!!!!!!
vika Показати IP 26 Березня 2014 10:05
а ви поїдьте приженіть автомобіль і побачите скільки можна заробити говорите те що непотрібно
Москаль Показати IP 26 Березня 2014 10:08
А что, все? ЗАЗу конец? И так на ладан дышит, а такая подача его точно добьет. Опять куча народа вылетит на улицу. Государство лишает само себя денег, получаемых с пошлин, а в замен получает толпу голодных и злых безработных. Самое время, чо... Потом постепенно откроются настежь границы и для всего остального, а местное производство будут гнобить, как не соответствующее высоким европейским стандартам. Еще безработные. Но зато европейским производителям достанется украинский рынок, им же нужнее, чем вам. Им некогда майданить - они делают бизнес. И будет как в Болгарии, где продают болгарский перец и помидоры, выращенные в Испании. А свои крестьяне последний х..ер без хлеба доедают. Зато в гейропе, епт.
Авто Показати IP 26 Березня 2014 10:11
Тут мова йде про нові авто, а не про ті дешеві б/у іномарки про які всі мріють.
Українець Показати IP 27 Березня 2014 23:04
Москаль ти **** фи*ню говориш!