USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ЗАЗ продавав українцям «Ланоси» в два рази дорожче, ніж росіянам

4 Жовтня 2017 18:37
Продукція автомобільного заводу «ЗАЗ» коштувала для України набагато дорожче, ніж для Росії.

Про це повідомляє сайт «Auto Motive».

За результатами періоду 2016 року, а також першої половини 2017 року середня вартість автомобіля «ZAZ Lanos» в Українській державі склала 9 тисяч 600 доларів, в той час як в Російській Федерації за таку ж збірку просили всього 5 тисяч 100 доларів.

В інтернеті розміщені результати порівняльного аналізу розцінок на автомобільну продукцію.

Згідно з опублікованими даними порівняльного аналізу, начальники «ЗАЗ» для жителів України підвищували ціни на автомобілі моделі Lanos. Російські ж автолюбителі купували транспортні засоби за значно меншим розцінками.

Фахівці не змогли відшукати причину подібної розбіжності вартості..

У таблиці чітко видно, що наші громадяни змушені помітно переплачувати за більшість популярних машин в порівнянні з громадянами Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_2 Показати IP 4 Жовтня 2017 19:08
А шо поробимо брати i сестри?нiчого!мусимо зцiпити зуби i терпiти!можливо рускiм важче живеться чим нам,то щож ми не перетерпимо це все?эднаймося й тримаймося!
Анатоль_ Показати IP 4 Жовтня 2017 19:17
Я в шоце, браття! Як то в нас кажуть люди шо "без лоха і жизнь плоха"! А чого українці мовчки купляли, хочу спитатися?
Макс Показати IP 4 Жовтня 2017 19:31
Ну бо ж Україна це Європа, в нас зарплати по 1000 евро :)
Грицюк А.П. Показати IP 4 Жовтня 2017 19:55
Рошен рулить. Треба обібрати свого щоб інші боялись. А ще тарифи на світло і газ в два рази вищі ніж в Європі. Пенсія у нас 50 дол., а в Росії 400 дол.
Вова Показати IP 4 Жовтня 2017 20:12
Нормальна людина такий автомобіль за таку ціну купувати не стане.
ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Жовтня 2017 20:51
Росія, звичайно, нижче за доходами громадян Західної Європи, але у порівнянні з НЕНЬКОЮ, Росія- Монако.
А Показати IP 4 Жовтня 2017 23:01
Інфу недостатньо проаналізовано.
Я Показати IP 5 Жовтня 2017 08:02
зайди на російські сайти і сам усе проаналізуй. у росії вони значно дешевше.
Козак Показати IP 5 Жовтня 2017 08:08
Так може на?єр нам такий завод взагалі потрібен, який продає для своїх Дорошенко ніж для окупанта.
ВВ Показати IP 5 Жовтня 2017 11:14
У нас все робиться для того щоб царьки жили краще..Проводять тендери за завищеними цінами, Піднімають комуналку, ціни на продукцію і т.д.. Це пиз...ць іде тупо пограбування і винищення нації якесь. Особливо пенсіонерів...Бо це ж великих блін тягар для нашої держави...Скільки ж бабла вони змушенні віддати, а не забрати. Тут реально все треба змінювали кардинально. брати до уваги досвід продвинутих країн.
Путин Показати IP 5 Жовтня 2017 23:41
Куплю заз