USD 27.65 27.95
  • USD 27.65 27.95
  • EUR 31.55 31.85
  • PLN 7.25 7.37

На «вимогу» лучанки сервісне підприємство оштрафували на 40 тисяч

Волинське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП Компанія «Водна техніка» на 40 тисяч гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, повідомили у прес-службі Відділення

Як встановило Відділення, згідно з заявою лучанки, підприємство встановивши економічно необґрунтовані тарифи на послуги обслуговування газового обладнання (газових колонок (котлів) Nova Florida), вчинило порушення конкуренційного законодавства, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг обслуговування газового обладнання в Луцьку і області.

Під час розгляду справи, підприємство визнало вчинення порушення конкуренційного законодавства.

Адмінколегія відділення визначила суму штрафу - 40 тисяч гривень та зобов’язала підприємство припинити порушення.
Загрузка...
Коментарів: 8
дідо Показати IP 23 Грудня 2013 17:57
АМК тупо штрафують. Газовими котлами займаються всі кому нілінь. Єдиний монополіст -це Волиньгаз.
Лучанин до дідо Показати IP 23 Грудня 2013 18:16
Ваші пропозиції!? Може АМК повинно таким господарям ще доплачувати? Тут єдине питання: чи сума штрафу змусить фірму впорядкувати тарифи, чи навпаки підвищити, бо ця сума для них незначна?
дідо до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2013 18:46
У нас вільний ринок. Є багато різнгих фірм,то ж можна знайти собі підходящу по ціни. АМК не має права вказувати субєкту підприємнцтва ціну на послуги. Хай би регулювали Обленерго,Волиньгаз, МРЕО та паспортний стіл.
1 Показати IP 23 Грудня 2013 19:40
Нехай АМК прийдуть до районного відділу юстиції, де реєєструються право власності та подивиться на чергу ,де записуються на рік вперед Або треба дати 200 дол. Ну і прокуратура хай туди загляне, поки ще Майдану там нема.
Наталка Показати IP 24 Грудня 2013 09:19
"...вчинило порушення конкуренційного законодавства" - тобто нанесло шкоду КОНКУРЕНТАМ. "..економічно необґрунтовані тарифи на послуги" - тобто ціна була нижчою ніж в конкурентів. Але пожалілись не конкуренти, а ЛУЧАНКА. Тобто споживач. А тому як казав професор Преображенський "Кто на ком стоял?"
Оксана Показати IP 24 Грудня 2013 10:16
Якщо громадянка звернулось в АМКУ значить допекли добре. Наскільки відомо з повідомлень АМКУ не тільки штрафи накладає а й ще й вимагає припиняти порушення. І 40 тис.грн. не дуже вже й великий штраф Антимонопольний в Києві мільйонні штрафи дає. А якщо у Вас є скарги на Волиньобленерго, Волиньгаз, МРЕО та паспортний стіл, "господа, пишите письма"!
Наталка до Оксана Показати IP 24 Грудня 2013 12:07
Не зрозуміло чим ЛУЧАНКУ допекли. Якістю? Тоді жалітись треба було в Права споживачів. Цінами нижче ринкових? Тоді їй до психіатра. На не ринково занижені ціни жалітись мають КОНКУРЕНТИ а не ЛУЧАНКИ!
Борис Сергійович до Наталка Показати IP 24 Грудня 2013 12:09
А може та лучанка і була конкурентом?