USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Бабатунде більше не гратиме за луцьку «Волинь»

18 Червня 2015 13:27
Знову грати за український клуб не хоче гравець збірної Нігерії та луцької «Волині» Міхель Бабатунде. Про це інформуєfootballtransfer.

«У «Волинь» я більше не повернуся. Наразі я не знаю, де гратиму далі, проте не хочу залишатися в Україні», - сказав півзахисник.

22-річний хавбек провів 14 поєдинків за «Волинь» в минулому сезоні, записавши до свого активу два голи та одну результативну передачу.

Читайте також інтерв'ю Інформаційного агентства Волинські Новини, в якому футболіст розповідає, чому не став священиком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ВВК Показати IP 18 Червня 2015 13:49
ну ясно ж.... з/п гравцям з НР не давали.... зато коцан з пальцьом рішили шо там метати молоти будуть на стадіоні. тому футболісти можуть і не вертатись
ФФУ Показати IP 18 Червня 2015 15:24
Так керівництво клубу на збори УПЛ не їздить - про який футбол може бути мова?*:( Бай-бай...
до ФФУ Показати IP 18 Червня 2015 15:52
ну йомайо, як дитина......... БАБЛА НЕ ДАЮТЬ З НОВОГО РОКУ!!! Що на зборах УПЛ говорили ? Те саме Говерла! І не без проблем в славнозвісному Дніпрі, не зважаючи на те, що команда фіналіст ЛЄ. А власники то як клялись шо клуб буде і буде всьо харашо. Всі в кущах...
злий Показати IP 18 Червня 2015 17:26
Редактори! Ви яке пту закінчували? І Луцьку і "Волинь" треба писати з великої літери!
філолог до злий Показати IP 18 Червня 2015 17:39
чому ти вчепився? все правильно вони написали - "луцька" з маленької, як і волинська чи будь-яка інша. З великої лише "Волинь", бо власна назва.
злий до філолог Показати IP 18 Червня 2015 17:48
Не ганьбись хфілолог, а загляни краще у підручник , або погУгли
Добрий до злого до злий Показати IP 19 Червня 2015 09:32
Цікаво, а коли вже феєричні дятли перестануть вчити грамоти освічених людей, га?