USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Безробітних Волині активно залучають на службу в українське військо

3 Лютого 2015 12:21
Обласний центр зайнятості звітував про кількість безробітних, яких призвали в українське військо на службу. Цього року вже пішли в армію більше 10 осіб.

Про це йшлося під час оперативної відеонаради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з керівниками міст та районів Волині вчора, 2-го лютого.

«Щодо призиву безробітних, то впродовж 1-4 хвилі мобілізації отримали повістки 158 чоловіків. Вони зняті з обліку. Цього року, впродовж січня, вже призвали 12 осіб», - розповідає директор обласного центру зайнятості Раїса Кучмук.

Вона додала, що загалом, на обліку в центрі зайнятості є 3666 чоловіків призовного віку.

Нагадаємо, раніше безробітних, які не мають роботи і отримують кошти від держави, назвали резервом для мобілізації. Тоді губернатор закликав керівництво Волинського обласного центру зайнятості працювати у прямому контакті з військкоматами щодо кожної кандидатури безробітного персонально.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Іван Показати IP 3 Лютого 2015 12:26
А жінки теж? а деж реформи що мали працевлаштувати людей на роботи?
Анонім до Іван Показати IP 3 Лютого 2015 12:27
I жiнок теж тьотю Ваню, жiнок теж.
Анонім до Іван Показати IP 3 Лютого 2015 20:04
так от це і є ті реформи
Для ВН Показати IP 3 Лютого 2015 12:26
Не Лариса, а Раїса Кучмук!
ВН до Для ВН Показати IP 3 Лютого 2015 12:41
100%. дякуємо
Для ВН до ВН Показати IP 3 Лютого 2015 12:54
Будь ласка, немає за шо.
Анонім Показати IP 3 Лютого 2015 12:30
Ударна бригада "Бомжi Волинi"...
Анонім до Анонім Показати IP 3 Лютого 2015 12:31
дивись що ти бомжом не став, ато всяке трапляється...
ВОНО Показати IP 3 Лютого 2015 12:32
то вам не кривавий Янукевич, тут не побунтуєш
троляка Показати IP 3 Лютого 2015 12:36
Ну що народ, настав лютий-2015, мiсяць в якому могли б вiдбуватися Президентськi вибори, обрали б спокiйно iншого Президента, без АТО, Небесної сотнi та iнших жертв, зберегли б Україну. Хоч дай нам Боже її чудом великим тепер зберегти.
Анонім до троляка Показати IP 3 Лютого 2015 20:06
ні, навіть раніше. тому що Янукович 20/21 лютого 2014 року погодився на дострокові вибори восени 2014 року.
в/ч Показати IP 3 Лютого 2015 12:41
А там безробітних 3,5 тис. ...Є резерв!!!
Дмитро Показати IP 3 Лютого 2015 12:42
більще 10 осіб то точно активно
Йопт Показати IP 3 Лютого 2015 12:48
У нашій державі ще закони якісь залишились чи вже ні, кожного дня "новшевства" типО "як чиясь ліва нога захоче", а на якій підставі, в якому правовому полі, чому людина, яка сплачувала податки, певний відсоток з яких якраз ішов в фонд страхування на випадк безробіття, а тепер залишилась з якихось причин без роботи, має в першу чергу обов"язково іти до війська або з обліку знімають? Шо за фігня малята, в кінці кінців, така ж як і дозвіл з воєнкомату на переміщення , це й для закордону вимагати не законно, а в межах країни щось дуже сильно асоціюється з "ділами давно минувших днів" - горезвісними селянами-колгоспниками, в яких відбирали паспорти.
Андрій76 Показати IP 3 Лютого 2015 12:50
Так у всі часи було...Воювали бідні і злі, а не ситі і багаті...Сумно..,сумно і НЕСПРАВЕДЛИВО :(
Корінний лучанин Показати IP 3 Лютого 2015 13:43
ВІЙНА - ЦЕ ТЕЖ РОБОТА! НАСТУПИЛИ ЧАСИ і ДЛЯ ТАКОЇ РОБОТИ - СПРАВЕДЛИВО це чи НЕСПРАВЕДЛИВО . МОВА ЙДЕ ПРО ЗАХИСТ УКРАЇНИ , А ЗНАЧИТЬ СПРАВЕДЛИВО.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 3 Лютого 2015 13:50
То _iздуй.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 3 Лютого 2015 15:15
І до тебе дійде черга іздувать! Троліст расейській , дуй в рашку ! Щоб тобою тут не пахло, бо таких анонімів тут неміряно назбиралось. Невже думаєш що це непомітно ? БУВАЄ , Один троліст тролить під різними ніками!
Ікс Показати IP 3 Лютого 2015 13:58
Пенсію платять бо людина сплачувала у Фонд, Безробітний теж сплачував у Фонд-а коли прийшов час йому платити-фігушки бо хтось з чинуш не так розуміє Закон.
опа Показати IP 3 Лютого 2015 14:12
чинуш на вила!!!