USD 28 28.14
  • USD 28 28.14
  • EUR 32.6 32.8
  • PLN 7.5 7.63

Біля брищанського сміттєзвалища бачили людей з лопатами. ФОТОРЕПОРТАЖ

Луцькі чиновники, депутати і комунальники посадили тисячу саджанців клена, берези і ясена уздовж міського полігону твердих побутових відходів у селі Брище. У муніципалітеті стверджують, що півторакілометрова «стіна» дерев, коли виросте, захищатиме село від антисанітарії, якою «дихає» сміттєзвалище.
На посадку дерев зібрали працівників виконавчих органів міськради та кількох комунальних підприємств. Усе за протоколом: інструктаж керівника заходу – заступника міського голови, начальника відділу екології Бориса Сороки, вітальне слово міського голови Богдана Шиби. Роздача лопат і саджанців.


Водовоз КП «Луцькспецкомунтранс» привіз воду для поливання свіжовисаджених деревець.

Першим на вантажівку з саджанцями накинувся депутат міської ради Микола Нікітюк


А от директор Луцького зоопарку Володимир Гончаров перед роботою зосереджений і спокійний, як хірург. Природа - вона спокій любить

Директор КП «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич – на правах господаря. Саме у віданні його підприємства перебуває брищанське сміттєзвалище

Борис Сорока і Володимир Гончаров показують гідний приклад

Майже ритуал: міський голова теж садить дерево. Хоч, схоже й не готувався до посадки

Або ж не встиг змінити взуття на \"польове\"

А ще Богдан Шиба викопав хруща. Дивіться, колеги, він ворушиться!


За бетонним парканом – 8-гектарні завали луцьких відходів.На відміну від жителів села Брище, тварини, схоже, змирилися з таким сусідом як могильник сміття 200-тисячного міста


Тим часом трапилося «НП» - у вологому грунті застряв водовоз. Хлопці, зливайте воду.

Гурт волинських МНСників, хоч і запізнився на посадку мало не на годину, проте знайшов, де застосувати професйні навички. Цього разу рятували водовоз з багнюки.
Загрузка...
Коментарів: 18
Українець Показати IP 13 Листопада 2009 14:30
Наш мер і жнець і швець і на дуді дудець.Хочеш покосить траву,а хочеш дерево посадить.На показуху всі вміють створювати видимість важливої роботи.Завтра нехай їде разом з Сорокою асфальтувати вулицю Д.Галицького,правда там хрущів нема.
Николай Показати IP 13 Листопада 2009 14:49
to Українець Категорично не согласен!Как один из участников этой акции, смею утвержать, что ни одна из фотографий не является показушной или фальшивой.В Брыще люди приехали действительно для того, что бы сделать хорошее, полезное, нужное дело - создать лесопосадку, и люди сделали это!!! Никто не сачковал, все работали на должном уровне внезависимости от того,кто какую должность занимает в городе.Поэтому и достаточно оперативно справились.Прежде чем писать какой то негативизм, надо узнавать информацию достоверно.
Николаю Показати IP 13 Листопада 2009 15:03
Як один з учасників цієї акції, розповідаю: міський голова посадив одне дерево, що зняли УСІ присутні камери - і поїхав собі. Показуха це чи ні - хай вирішує кожеш.
Галина Бєлова Показати IP 13 Листопада 2009 15:09
Класний фоторепортаж, навіть, прикольний. Шкода, що не підписуєте, хто автор. Йому, чи їй - респект!
Юка Показати IP 13 Листопада 2009 15:13
До Українця: цілком погоджуюся з Николаем. І більше Вам скажу - усі акції, що організовує Борис Гнатович не для показухи. Він, як ніхто інший, справді дбає про чистоту та охайність нашого міста. (кадр лишився ще з Тих часів, поважаю)! А ви б самі попробували зорганізувати людей та гуртом прибрати якусь частинку міста (свіжим повітрям подихали б і корисну справу зробили б для людей)
Тетянка Показати IP 13 Листопада 2009 15:15
Першим на вантажівку з саджанцями накинувся депутат міської ради Микола Нікітюк Ржу не могу))))
Николай Показати IP 13 Листопада 2009 15:25
Да, посадил одно дерево, но не сразу уехал.Ещё потоптался немного по грязи.:)И ещё: а вы хотели, что бы мер Луцка вместе со всеми полтора часа ходил по полю и высаживал деревья? это смешно, и не только что он МЕР. У него же ещё куча городских проблем и запланированных встреч, в городе людей много, если от каждой организации позвать по десять человек, получится приличное количество народа, способного достаточно оперативно решить наши с вами, как правило созданные именно нами городские проблемы.Да, снимали камери, но снимали не только одного мера, да и в этом я не вижу проблемы.
Андрій Показати IP 13 Листопада 2009 15:27
до Галини Бєлової: ну як ХТО? :-)
Николай Показати IP 13 Листопада 2009 15:31
Я не утверждаю, что Шиба идеальный руководитель города, да ещё в такие смутные финансово - политические времена, но уважение вызывает даже только за то, что организовывает вот такие общественнно полезные мероприятия.Это ведь наш город!Мы сдесь живём.
до Николая Показати IP 13 Листопада 2009 15:35
"а вы хотели, что бы мер Луцка вместе со всеми полтора часа ходил по полю и высаживал деревья?" Ні, я бхотів, щоб мер не тратив бензину і часу, їдучи за купу кілометрів, аби поговорити перед тими, хто й так його добре знає, попозувати перед камерами і позагравати до дівчат-журналісток. А дійсно займався СВОЄЮ СПРАВОЮ. "У него же ещё куча городских проблем и запланированных встреч", правда?
Николай Показати IP 13 Листопада 2009 15:44
Он и занимается своими делами, организацией вот таких мероприятий, ну и что? ну приехал на пару минут, ну лично, своими глазами увидел, что творится на том полигоне, я думаю это лучше, чем днями просиживать штаны в уютном кабинете городской мерии, что сдесь плохого? ну и очередной раз засветился в ЗМИ, пиар тоже надо:)
Сторонній Показати IP 13 Листопада 2009 16:04
"Я являюсь администратором одного из официальных сайтов города Луцк", – писав Николай в одному зі своїх коментарів... Якщо почитати коментарі до цієї новинки, складається враження, що Николай – адміністратор сайту Луцької міської ради... Так захищає мера...
Николай Показати IP 13 Листопада 2009 16:46
Нет, я лично вообще не имею никакого отношения к Луцкой мерии и к ихним сайтам, и я не защищаю мера,я всего лишь навсего высказываю своё приватное мнение, причём, обратите внимание,(!!!) по теме поста, тоесть только в разрезе проведённой сегодня акции по озеленению возле полигона в Брыще.Я нигде и никогда не пел никаких дифирамбов политикам или же чиновникам,я вообще аполитичный человек.Вот все, кто так негативно озывается, дайте сами себе ответ,чесно дайте:разве сегодняшняя акция хоть в чём то имеет минусы? кто то чего то утратил? нет, только сделали благородное дело, создали новую лесопосадку, если всё получится, то через несколько лет, там будут расти берёзы, клён, ясен.. на том месте, где был пустирь.разве это плохо?И к проведению этого, и других подобных мероприятий причастен и Луцкий мер, вот именно за это я его уважаю.не надо лепить сюда то, что не лепится.
Микола Степанович Показати IP 13 Листопада 2009 16:48
організатори, блін, по 1-2 чоловік з усіх бюджетних організацій. ЦЕ організація? Є комунальні дармоїди-чиновники хай би й садили і копали, хоч якась користь. А зганяти вчителів, лікарів і інших ПРАЦЮЮЧИХ людей - це доля бездарних керівників.
seal Показати IP 13 Листопада 2009 23:16
Все це добре. І дерева треба садити, і піар собі робити. Є тільки одне, невеличке таке, переживання. Бо якщо вони так їх садили, як працюють на основному місці роботи, то ті дерева засохнуть не почавши приносити людям користь. А, взагалі, давайте кожен буде займатись своїми справами. Ну є ж ціле комунальне "зелене" господарство з головним озеленювачем на чолі. Це ж їх хліб. А про справи мера давайте будемо судити по загальному розвитку, вигляду і життю нашого міста, а не по, явно PR-их, акціях!!!
Таня Показати IP 14 Листопада 2009 18:24
Сорока молодець! Такі акції це справді його ініціатива, та й за довкілля у цього чиновника душа болить. А от Шиба, як і більшість мусили прийти і попрацювати на камеру. Хіба перший раз?
OrestN Показати IP 15 Листопада 2009 00:11
і взагалі, чи це рішення проблеми, яка загрожує перерости у тернопільський скандал?
Николай Показати IP 15 Листопада 2009 11:04
to Таня:Ваша цитата ".А от Шиба, як і більшість мусили прийти і попрацювати на камеру" заставила мне вам задать вопрос:Вы лично присутствовали на том полигоне во время посадки деревьев? какое бильшисть? ладно, Шиба приехал, сфоткался и уехал, но остальные то остались!Директора многих предприятий, простые рабочие, да были и учителя и другие работники комунальных сфер, и все работали слаженно, и все топтались по тому болоту,вы можете бросить в меня камень, но лично мне импонирует такая позиция - собирать городские толоки.Да,можна говорить:вот есть комунслужбы,дворники, пусть они и убирают, это их работа, это их хлеб, но!! ребята, повторюсь,это ведь наш город!, мне непонятна логика людей, которые убирают свои квартиры, и мешки с мусором скромно выставляют на бордюры дорог, где то рядом с подьездом, или в самих подьездах, с надеждой, что кто то там с неба прилетит, и всё уберёт.Да,есть проблема с мусорными контейнерами,с нерегулярной вывозкой отходов,но жить по правилу "моя хата з краю" нельзя. Нельзя спихивать все городские проблемы на дворников, на чиновников и прочее, посмотрите на себя,вы ведь и есть контентом Луцка,вы бросаете окурки и бытовой мусор на улицах, почему вы считаете, что за вас должны убирать другие?да,лекарь должен лечить, учитель - учить, дворник убирать, но раз в неделю можно ведь всем собраться и решить свои же проблемы?:)Это моё скромное личное мнение:)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.