USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Колишній даішник у Луцьку чинив опір патрульним

4 Січня 2016 20:42
Чоловік, який виявився колишнім працівником ДАІ, чинив злісну непокору луцьким поліцейським.

3 січня близько 23 години патрульні прибули на виклик до кафе «Зося», де затримали чоловіка, який чинив злісну непокору поліцейським, намагався їх вдарити, лаявся, падав на землю і погрожував «усіх звільнити».

Про це йдеться на сторінці патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Особу доставили спочатку в наркодиспансер, а потім – у міський відділ поліції.

У цій справі наразі працює відділ дільничих поліцейських.

Як з’ясувалося, затриманий є колишнім працівником правоохоронних органів, зокрема працював у ДАІ.

КОЛИШНІЙ МІЛІЦІОНЕР ЧИНИВ ОПІР ПАТРУЛЬНИМ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцька3 січня близько 23 години патр...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 4 января 2016 г.


Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, увечері 3 січня поліцейські затримали нетверезого водія. Ним виявився директор одного з місцевих коледжів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 4 Січня 2016 20:48
Бувший даїшник вадим Осксенюк арештував свого бувшого співхабарника.
Костя Показати IP 4 Січня 2016 20:59
А то хто?
оерест Показати IP 4 Січня 2016 21:58
і правильно зробив. сопляки возомнили себе буграми і хазяїнами життя. а якшо серйозний замес - треба одразу міняти памперс
АС до оерест Показати IP 5 Січня 2016 00:02
Ну як по другу сторону барикади? Погано я знаю,тому що робити нічого не вмієте от "соплки" вам вашого носа тепер труть,а ми кайфуєм насолоджуємся і радуємся
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 21:59
Нічого.Наші суди відмажуть.Щей гроші заставлять відшкодувати.
АСАВ Показати IP 4 Січня 2016 22:11
коментар було видалено
поліцай Показати IP 4 Січня 2016 23:19
по жирній морді відразу скаж, що даїшник. недоїдає певно бідолаха...
АС до поліцай Показати IP 5 Січня 2016 00:09
А клятву давав народу украіни жити чесно і праведно...от вони всі менти такі скотиняки полішуцькі
Сокіл В.М. Показати IP 5 Січня 2016 09:26
Чоловік, який виявився колишнім працівником ДАІ, чинив злісну непокору луцьким поліцейським. А коли сам з палкою стояв на дорозі і компасував мозги людям ,- забув. Бувші ДАІшники - це рідкі нахали і взяточники, про них напевно в державі ніхто доброго слова не скаже...!
Справедливий до Сокіл В.М. Показати IP 7 Січня 2016 20:02
Отут я повністю згідний, тільки повиїзджають в місто і стоять як депутати повивалюючи пуза, а в подальшому пиняють всіх кому не лєнь щоб бабла скосити
Анонім Показати IP 5 Січня 2016 12:24
На базу його! Ското:-)
Вазген Показати IP 5 Січня 2016 14:21
Ну ти Хачік дайош,просто красава !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 5 Січня 2016 14:54
Подивимося ще трошки на роботу поліції,а потім будемо робити висновки, хто і як працює. Я не за тих і не за тих. Але почнемо з себе простіше дати нашим водіям -50%,ніж в держказну 100%, наш народ привик давати і брати!!!!!!!!!!!!!!!
Гога Показати IP 6 Січня 2016 11:56
Зачем ты Хачик Джан туда попал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Жестокие полицаи,заставили плакать тебя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!