USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Коридор ганьби для міліціонерів. ВІДЕО

19 Лютого 2014 16:47
Після штурму обласного управління МВС України, правоохоронці виходили з приміщення через «коридор ганьби». Одні посміхалися, інші йшли зі сльозами в очах.

Масові протести у Луцьку відбулися сьогодні, 19-го лютого.

Нагадаємо, спочатку луцька міліція перейшла на бік народу, склавши свою зброю. Після того, під натиском люду, опинилася на боці народу й обласна міліція.

Після переговорів генерал-майора Олександра Терещука з депутатом Луцької міської ради та очільником «Правого Сектор» у Волинській області Павлом Данильчуком, міліціонери почали виходити з управління МВС через «коридор ганьби».

«Коридор ганьби» був завширшки чотири метри. З обох боків мітингувальники трималися за руки, щоб натовп не застосував до міліціонерів фізичну силу. Більшість правоохоронців йшли з опущеними головами, окремі ледь стримували сльози в очах, однак, були й такі, хто усміхався, на що люди обурено реагували гострими вигуками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:49
СЦИКУНИ!!!!
Анатоль до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 18:11
А ти смiлива?
Андрій76 до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 19:24
Ду*а ти малограмотна. Вони зробили свій вибір.І цей вибір-на користь Народу...
Макс до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 21:01
Це не революція - це анархія. До сьогоднішнього дня підтримував майдан. Брав участь в блокуванні частини внутрішніх військ. Сьогодні був біля будинку міліції і маю повне розачорування діями Правого сектору. Правий сектор нічим не відрізняється від злочинної влади. Ганьба.
13 до лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
просто пожаліли довбо..бів, мали повне право з АК валити, малолітнє бидло в Європу хоче-в ЖОПУ!!!
зараз Показати IP 19 Лютого 2014 16:49
15 т ролів отпишуться за закуску
+100 до зараз Показати IP 19 Лютого 2014 17:37
ми вже поїли
453 Показати IP 19 Лютого 2014 17:27
україна-подивіться-з кого коридор-наркомани в капішонах-ой наплачуться прості люди!
Анонім до 453 Показати IP 19 Лютого 2014 17:46
Не всі з них наркомани.
Луцьк вільний Показати IP 19 Лютого 2014 17:34
Це не люди - це бидло, які в цьому житті нічого путнього не зробили!
Анонім до Луцьк вільний Показати IP 19 Лютого 2014 17:46
А що ж ми путнього мали зробити? Конкретніше можна?
Анонім до Луцьк вільний Показати IP 19 Лютого 2014 21:39
а ті хто сьогодні освистував і обкладам матами міліціонерів, то інтелігенція???? Б*дляк, то неосвічений!!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 18:29
Кого ганьбимо?Своіх батьків,братів,синів?Стоіть натовп і серед них матом криють правоохоронців.Ви ідьтетв Киів і там карайте тих хто дає злочинні накази.
ОК Показати IP 19 Лютого 2014 18:39
Що, можливо, тепер ці малолітні "герої" стануть на захисті замість міліціонерів? Будуть трощити, бити все і всіх, що їм не вподоби. Що цим добитися хочуть??? Проти чого протестують??? Самі і не знають. Дурні...
Вікторія Показати IP 19 Лютого 2014 18:46
Люди, ну навіщо ви так? не всі мілціонери погані, не всі вони бидло, деякі просто опозорили їх професію
лучанин Петро Показати IP 19 Лютого 2014 19:22
Ми хочемо в Європу???? Дивно з такою поведінкою.....Доречі приниження гідності це також стаття....Люди на роботі, що ви до них вципились, підіть на митницю чи в будь який інший заклад....Люди ми кожні самі собі вибираєм професію...яка б вона не була її треба поважати...Де ви хоть в одній країні бачили щоб так віднеслись до міліції, і на це ніяк не відреагували...Люди схаменіться що ви робите.....????
Нововолинськ Показати IP 19 Лютого 2014 19:31
А чому половина в намордниках? Периживають, що потім найдуть і за одне місце підвісять?
ну це вже не треба Показати IP 19 Лютого 2014 19:36
Краяни ! наші міліціонери поступили мужньо і перейшли на наш бік ! будьмо толерантними ! Серед них чимало хороших людей ! це наші рідні, сусіди, земляки ! будьте Людьми і поступайте не так ганебно, як наша влада
Який номер? Показати IP 19 Лютого 2014 20:20
Сьогодні освистали і обклали матами всіх міліціонерів, дійсно вчинок і лексика варта "поваги",,, А якщо завтра пограбують вашу квартиту який номер будете набирати??? випадково не 102?? А лікарі також є хабарники давайте і їх виженемо з робочих місць, булоб весело якби лікарі застрайкували. Давайте розбирати хто є хто, а тоді всі гнати в спину, не всі є свині...є й чесні люди і то скрізь
Русланові Показати IP 19 Лютого 2014 21:32
Для початку, ніж робити висновки хто є хто, зверніть на форму правого сектора. На рукавах нашиті німецькі прапора. Задумайтесь лучани!!!!
досить Показати IP 19 Лютого 2014 21:36
Ото реальні "херої"!!! Недоучки, наркомани і ті, хто просто не дружать з головою!!! Завтра вам зроблять коридор слави!!! Міліціонери-молодці, що не підавались та ваші "дибільно-придуркуваті" вигуки!!! От вам справжнє лице "данильчуків"!!! Ганьба таким "хероям"!!!!
ага Показати IP 19 Лютого 2014 22:26
пора починати розганяти Луцьких тітушок. Набридло. Якщо такі націоналісти, їдьте на Київ до побратимів, а не наше рідне європейське місто Луцьк знищувати і дійсному мирному народу жити в ньому не даєте.
Сергій Показати IP 20 Лютого 2014 09:04
Данильчук скоро буде в СІЗО!!!! Побачите.
13 до Сергій Показати IP 20 Лютого 2014 11:42
100%