USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьким церквам хочуть заборонити використання гучномовців

17 Листопада 2015 14:27
Заборонити використання зовнішніх гучномовців усім церквам та храмам Луцька зранку у вихідні дні вимагають лучани. Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Відповідну петицію опубілкували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Лучанин Дмитро Бородулін ініціював петицію щодо заборони луцьким церквам використовувати гучномовці, мовляв, вони заважають людям відпочивати у вихідні дні.

«Існує багато фахів, згідно яких люди працюють у нічні або добові зміни. Як то медики, митники, працівники МНС та МВС, комунальних, енергетичних, газо- та водо постачальних служб , водії громадського та вантажного транспорту. Але галас який зчиняють гучномовці поруч з житловими будинками, не дає людям виспатись, не вставати рано вранці у вихідний день. Тим більш, що у більшості цей день в тижні тільки один. Ця петиція не пов’язана з будь якою з конфесій або релігій.

Згідно Конституції України – кожен громадянин має право на відпочинок у вихідний день!» – йдеться у описі.

Станом на 13:35 петицію підписали 20 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 14:38
Якщо заборонять піду свічку поставлю
Мама до Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 14:58
куди ти свічку ставитимеш, коли не знатимеш є служба чи ні.
Авессалом до Мама Показати IP 17 Листопада 2015 16:08
Ректально
Аноніму до Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 17:56
В що?
так Показати IP 17 Листопада 2015 14:39
Давно пора це зробити
Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 14:40
Тільки нехристам може заважати церковна служба. Ви б краще протестували проти генделиків, з яких до півночі громить російська низькопробна попса
Анонім до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 15:04
Релігія - опіум для народу, ходіть собі в церкви, а мовити на загал не треба
Anon до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 15:06
Не забувай, що крім християнства існують ще релігії. Генделики - це, звичайно, погано, але церковна служба ще гірше, я вважаю.
Сало до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 16:09
Тільки рокерам може заважати попса
2 до Сало Показати IP 17 Листопада 2015 17:01
Сказав, шо в воду перднув. Я ненавиджу рок, ненавиджу попсу - хто я? О_о
Сало до 2 Показати IP 17 Листопада 2015 18:27
Ти - українець)))
Роман до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 17:12
а ще свідомим людям, що не вірять що людина може прожити в чреві риби 3 дні.
Лех до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 17:19
правильно. все повинно мати міру!
православные до Православна християн Показати IP 17 Листопада 2015 21:05
журналисты " апять апишут про ці неподобства..раджу погуглити що то..багато людей церкву як єчейку касамола бачать..батюшки по привичкє спонукають їх до цього..так прощє всім..хто ві хароводє..церква на рівненській на кладовищі вже пару років гримить децибелами з самого ранку..писали петиції..Микола пальцом сварив..місяць помогло..є закон..як про генделики так і про церкви..ЦЕ ОБОВЯЗОК ПОЛІЦІЇ ЗАМІРЯТИ ДЕЦИБЕЛИ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИКОНАННЯ ВІДПОВІДНОГО ЗАКОНУ.як генделиками так і касамольцями православя..
Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 14:44
підкажіть де можна підписатись давно пора дуже гарна справа
Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 14:45
Особисто мені неподобається пан Бородулін.Можливо ініціювати петицію, щоб заборонити пересуватись по Луцьку дивним патлатим хлопцям з незрозумілою орієнтацією.Вони своїм брудним волоссям псують мій майбутній апетит)))
Ас до Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 15:43
Ой який перебірливий тобі тільки вибриті апетит наганЯють?
Проти Показати IP 17 Листопада 2015 14:47
Цілком і повністю підтримую. А чому лише тільки у вихідні дні?
Мама Показати IP 17 Листопада 2015 14:49
Якщо комусь заважає "галас який зчиняють гучномовці поруч з житловими будинками", то нехай переїдуть жити. Вже взагаля совість втратили, до церкви ходять лише раз на рік. Так хоча б через гучномовці будуть знати що храми не лише вербу чи пасху святити призначені. Деякі люди ходять в храм по душевний спокій!
Лучанин до Мама Показати IP 17 Листопада 2015 15:12
в нас свобода віросповідання, якщо я сповідую іншу релігію, то можу подати до суду на такі церковні концерти, це по суті втручання в мої релігійні переконання. Храм для того і існує, щоб В ЙОГО СТІНАХ проводити молебні і т.д.
Циля до Мама Показати IP 17 Листопада 2015 15:14
А для декого "душевний спокій" - це спокійно поспати чи просто повалятись в ліжку в неділю зранку!
Кріс до Мама Показати IP 17 Листопада 2015 15:15
Мамо! Сидіть собі всередині церкви і слухайте - це Ваше особисте і не треба його нав'язувати іншим
Ас до Мама Показати IP 17 Листопада 2015 15:49
Назвіть місце в луцьку де живуть люди і там не має церкви?
Ігор що живе біля це Показати IP 17 Листопада 2015 14:54
Покайтесь-нєхресті!!!!
Кріс до Ігор що живе біля це Показати IP 17 Листопада 2015 15:15
Каятися - це ваші проблеми!
Роман до Ігор що живе біля це Показати IP 17 Листопада 2015 17:15
розкрийте очі барани.
Пр Показати IP 17 Листопада 2015 14:57
Наше суспільство і так віддалене від духовності, а церковна служба і дзвони надсилають на територіальну одиницю добру ауру.
Кріс до Пр Показати IP 17 Листопада 2015 16:12
Доказано науковцями, що нічого ті дзвони не надсилають! А аура - це бред
Ирина Показати IP 17 Листопада 2015 15:21
Давно пора! Не навязывайте свои религиозные проповеди другим! Такого бардака нигде нет, только в Луцке . Совсем повернулись на почве религиозности. Веришь- не навязывай свою религию другому. А ,может, я мусульманка? И ваши службы мне мешают? я свой намаз не прпускаю, но никому не навязываю.
Риба до Ирина Показати IP 17 Листопада 2015 16:13
Молодець Іра!
Біля церкви Показати IP 17 Листопада 2015 15:26
Давно пора! Підтримую!
Лучанка Показати IP 17 Листопада 2015 15:27
Дзвін церковний заважає, а музика з барів, ресторанів, всяких генделиків до ночі не заважає нікому? Краще б за це збирали підписи.
Ас до Лучанка Показати IP 17 Листопада 2015 15:47
Не заважає наоборот подобаеться я наприклад не грішний чого мені в церкву ходити в мене все добре мені так сам господь бог сказав
Кріс до Лучанка Показати IP 17 Листопада 2015 15:59
Назвіть хоча пару прикладів
олена Показати IP 17 Листопада 2015 15:54
Підписи збирають ті, хто не ходить до жодноі церкви. Якби ходили, то бачили б скільки людей слухають службу на вулиці. Це і старші люди, які просто фізично не можуть вистояти в церкві, і мами з дітьми. А інколи просто всі не поміщаються в храм. Не розумію кому це заважає. Люди, БОГ один. В Криму завжди зупинялись в одному місці біля мечеті, і навіть на думку не спадало, що нам щось нав' язують. Просто розуміли, що люди також моляться.
Кріс до олена Показати IP 17 Листопада 2015 16:15
Не вводьте в оману... подивіться в неділю напроти 4 школи... де там люди на вулиці?
Кот до олена Показати IP 17 Листопада 2015 16:33
Да що там слухати ,далдонять одне і те ж по кругу .
Роман до олена Показати IP 17 Листопада 2015 17:18
так це їхні проблеми. чому я маю слухати ваше мямляння? бога взагалі не має. досить того що церкви і так ледь не в кожному дворі.
0000 до Роман Показати IP 17 Листопада 2015 19:56
Поки грім не вдарить-мужик не перехреститься! Не грішіть!
Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 15:58
Підтримую повністю...А ще б переобладнали половину церков під школи чи дитячі садочки, от тоді б зажили по європейські.
Лучанка до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 17:43
Репанцю, ти хоч був у тій Європі?! Якби був, по почув би щонедільні ранкові дзвони по пів години! І ніхто не обурюється і не підписує дурнуваті петиції....Сам багато віддав грошей на будівництво храмів, що хочей їх "переобладновувати"?! Архітектор хріновий!
Роман до Лучанка Показати IP 17 Листопада 2015 18:35
ви напевно далі Польщі не були. В Нідерландах взагалі продають церкви.
Анонім до Лучанка Показати IP 17 Листопада 2015 22:00
Шановна чи я не правильно висловився...Сьогодні в м. Луцьку близько 65!!!!!!!! церков,соборів, молитовних будинків тощо...Будується ще близько 30!!!!..А скільки шкіл і садочків, разом стільки не буде, релігійна ти моя!...Заробітчанка, напевно їздиш в Польщу клубніку чи яблука збирати, почула дзвін та й не знає де він. Якщо ти заговорила про аналітику так слухай, до прикладу, в Німеччині 26 відсотків вірять у Бога та відносять себе до певної конфесії. Ти мені ще тут щось розказуєш. Іди дальше жертвуй свої гроші на незрозуміло що? Волонтерка хрінова.
Лучанка до Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 23:19
Хруню, я ніколи не була заробітчанкою, але з повагою ставлюсь до тих, хто їздить "в Польщу клубніку чи яблука збирати" - люди поставлені в такі умови. Я, на відміну від такого репанця бидляцького як ти, чужі гроші не рахую і не кажу , куди їх направляти. Ти ще і соціолог херовий - я саме Німеччину і мала на увазі - щойно звідти повернулась. Церкви будуються не за державні кошти, а на пожертви. Хочеш ще школи і садочки - давай гроші! А іншим не радь, куди віддавати гроші - не кажи, що мені робити і я не сукажу, куди тобі піти! Хотіла вказати напрямок, але бачу, що ти саме звідти щойно повернувся!
Лучанин до Лучанка Показати IP 18 Листопада 2015 00:21
Взагалі, коли коментував дану статтю, нікому не давав ніяких порад, просто висловив свій погляд і свою думку. Ти навела факт - я відповів тим же. Але, чомусь є категорія людей, яка все знає і скрізь була. Судячи з твоїх хамських коментарів, шановна, до Німеччини тобі ще ой як далеко.
Вільнодумець Показати IP 17 Листопада 2015 16:05
Церка має залишатись в ЦЕРКВІ! Я не виставляю колонок на вулицю і не кручу свою музику щоб всі слухали, більшості всеодно буде не довподоби, навіть якщо це їхній улюблений стиль музику, бо в когось не підходящий момент для музики, в когось не настрій ... Останнім часом, церка борзо нагліє! Вседозволеність. Вирубують парки заради своїх "храмів"
Кот Показати IP 17 Листопада 2015 16:34
Я от одного не розумію туть пару сотень людей кричать що за петицію ,але проголосувало тільки 35 ,як так?
Лучанин до Кот Показати IP 17 Листопада 2015 17:17
"Лень - двигатель прогрессса". Їм тупо впадлу зареєструватись і підсцикують вказувати власні П.І.Б.
Луч Показати IP 17 Листопада 2015 17:29
І весільним кортежам теж заборонити сигналити бо теж дістали!
Роман до Луч Показати IP 17 Листопада 2015 18:29
100%. ну не начхати мені що хтось там жениться. бібікають вони,.. дятли.
Кріс до Луч Показати IP 17 Листопада 2015 18:44
Хамство на дорогах? Ну что вы! В Украине этого нету! Мы очень культурная нация
К Ирине Показати IP 17 Листопада 2015 17:50
Уважаемая Ирина которая мусульманка, и совершает Намаз, никому не мешая. Всем известно, что Азан - призыв на молитву совершается в городах во всеуслышанье и по несколоко раз в день. Не представляю, чтобы ктото из мусульман был против этого https://www.youtube.com/watch?v=GAu-wI1w4AA. Не искажайте факты. не монимаю количества минусов под комметариями.
Почти Показати IP 17 Листопада 2015 18:36
А по моему тут всё просто. Попы проводять рекламную акцию. Надо чтоб народ покупал свечки и ювелирку, поэтому и строят свои магазины магических услуг везде где могут. Вот музон вам всем включают чтоб пришли, рекламу уже поклеяли в маршрутках и целый тролейбус облепили. Это их бизнес, а вы тут удивляетесь - играть или не играть... конечно включать и погромче))
Рыба Показати IP 17 Листопада 2015 18:42
Тем кому не нравится попса по вечерам "в генделыках" - терпите (бог терпел и вам велел), а заодно будете знать - как себя чувствуют люди, которые исповедуют другие религии или никакой вообще, когда вы включаете динамики. А вообщем-то всё это показатели отсутствия культурного развития народа, его самосознания, толерантности, терпимости, понимания, чем никогда не страдали христиане.
мирянин Показати IP 17 Листопада 2015 19:01
молитись треба серцем і душею! в храмі. кожен в своєму, де вірує. а не колонками на вулиці. бо є життя мирське, де може і негоже бути там церкві.
Рыба Показати IP 17 Листопада 2015 19:07
Да не ломайте себе голову - есть статья 35 Конституции Украины, соблюдайте и всё
лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 19:34
ви вірюючі сліпі та зомбовані йолупи. Релігій багато, часто їх богодєльні знаходяться поряд. І щож буде коли всі почнуть по своєму лепетати. Я за 150 метрів проживаю від споруди і не маю бажання слухати цей вереск, міняти місце проживання не збираюсь, а церкви як гриби післі доща ростуть, Це вже бізнес. Про яку віру ви йолупи лепечите? Раби божі!!!!!!!!!!!!!!
Бастер Кейсі Показати IP 17 Листопада 2015 20:04
Я не розумію. Якщо бога нема, то навіщо ті церкви? Діскатєка там якась, чи шо?
Ксенія до Бастер Кейсі Показати IP 18 Листопада 2015 12:04
Хлопче, ти певно антихрист якийсь?????? Йди лікуйся, а потім покайся, в тому що саме ти лепечеш. Бо ще постанеш перед Божим судом і згадаєш всі сказані слова. То постав собі пластикові вікна і нехай всі, кому служба церковна заважає ВІДПОЧИВАТИ, хай теж себе звукоізолюють від світу.
Афіна Показати IP 17 Листопада 2015 23:17
Але як приходить хвороба,смерть близької людини чи ще якась біда,то такі болтуни, які придумали ту петицію, спішать по всім церквам,бабкам і дідам, пишуть дописи у всі фейсбуки,твітери і інші моціомережі- коичать РЯТУЙТЕ.
Кріс до Афіна Показати IP 18 Листопада 2015 08:36
Афіна? Древньогрецька богиня захищає єврейських богів. Во сміх))
Роман до Афіна Показати IP 18 Листопада 2015 09:10
не суди по собі. Не всі такі зазомбовані попрошайки.
Афіна до Роман Показати IP 18 Листопада 2015 11:58
І'мя тут ні до чого.Справа не в назві Бога, і не в конфесії. Просто є вища сила,і це природньо вірити,що є щось після життя. Та коли життя просиджуєш в генделиках, в тусовках, то ясно,що церкви нервують.
Кріс до Афіна Показати IP 18 Листопада 2015 14:28
Церкви нервують не тільки сидячи в генделиках. Вища сила - це що? Ви агностик?
222 Показати IP 18 Листопада 2015 00:00
Церкви якоі віросповідання не проповідували б це великий і прибутковий бізнес а люди зомбовані вірою тупо вірять попам а вони....,з високоі гори на своіх кормільців люди прокиньтесь!¡!!!!!!!!!!¡попи заваші гроші на яких машинах іздять і.т.д схаменіться
Абрам до 222 Показати IP 18 Листопада 2015 08:04
Крик души? Не нервничай, ты становишься похожим на верующего.
124 Показати IP 18 Листопада 2015 02:05
!.З динаміків лунають не дзвони! 2. В 1947р. в соборі служили (а не правили) 3 конфесії : католики, православні та іудеї. І НІХТО НЕ СВАРИВСЯ!!! 3. Не плутайте ВІРУ та РЕЛІГІЮ !!!
Кріс до 124 Показати IP 18 Листопада 2015 08:02
Не дзвони? А що? Балалайка?
ВОВК Показати IP 18 Листопада 2015 18:53