USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Мер Луцька не виконав половини обіцянок. Інфографіка

5 Жовтня 2016 22:19
Міський голова Луцька виконав 174 обіцянки, всього обіцяно ним було 359. На даний момент у процесі виконання знаходиться 43, а повністю не виконаними залишилося 143 обіцянки.

Про це з посиланням на «Слово і Діло» повідомляє сайт громадської журналістики «Колона».

Останніми його виконаними обіцянками були: проведення капремонту гімназії ім. Михайла Кравчука; ремонт вул. Лютеранської; відкриття ДНЗ на вул. Декабристів; встановлення освітлення на 50 пішохідних переходах; відкриття амбулаторії сімейного типу на Вишкові.

Останні обіцянки Миколи Романюка, які йому не вдалося втілити в життя: мер Луцька обіцяв, що в 2016 році розпочне роботу Центр реінтеграції людей з обмеженими можливостями на вул. Бенделіані; обіцяв встановити пам’ятник Степану Бандері; обіцяв, що проблем з теплом і гарячою водою у місті не буде; обіцяв встановити ліфт у приміщенні міської ради у січні 2016 року; обіцяв реалізувати проект «Інтелектуальне місто» протягом 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
луцьк Показати IP 5 Жовтня 2016 22:38
обіцяв нову дорогу на вул.Марка Вовчка перед виборами, досі в грязюці ходимо!
А до луцьк Показати IP 6 Жовтня 2016 09:41
Де це взагалі така вулиця?
МММ Показати IP 5 Жовтня 2016 22:52
Пятилетка еще не закончилась!
Ліпіни Показати IP 5 Жовтня 2016 22:59
Хтось і думкою багатіє
Зайчик Показати IP 5 Жовтня 2016 23:01
Він вже в такому стані,що не тільки мерські обов"язки не виконує,а,скорш за все,навіть с*аку собі підтерти не може,відправити цю мумію на поличку поряд з марксом і енгельсом
Ната Показати IP 5 Жовтня 2016 23:01
Нормальний Романюка мер. В Луцьку кращого не було.
Волинянин до Ната Показати IP 6 Жовтня 2016 22:29
По сравнению с Шибой то полутшее
33 Показати IP 5 Жовтня 2016 23:03
Не нужно никакой статистики - провал заметен невооруженным глазом
Сергій Показати IP 5 Жовтня 2016 23:09
Ф*гня повна. Там інфу не поновлювали явно з рік!!!!! Пройдіться по обіцянкам ще з 30 шт виконаних і з 30 в роботі !!!!
Луч Показати IP 5 Жовтня 2016 23:13
Колхозной деревне - электричество и радио!
Anonymous Показати IP 5 Жовтня 2016 23:23
ВІД-СТАВ-КА! Брехло - до суду!
Райончик Показати IP 5 Жовтня 2016 23:24
Не опохмелившись - не приступай к работе !
сс до Райончик Показати IP 6 Жовтня 2016 18:47
Дурак ти, він хворий!!
Я Показати IP 5 Жовтня 2016 23:55
А хіба він щось вирішує Як князі Волинські дозволять то зробить , а ні то і рот не розкриє , не те щоб щось зробити
Анонім до Я Показати IP 6 Жовтня 2016 02:11
А коли перевибори?
добряк Показати IP 6 Жовтня 2016 01:47
Заср*в смородом вишків і не тільки.словом мер- засран...ць
А Показати IP 6 Жовтня 2016 08:21
Дуже сумніваюсь,що наступний буде кращий.
дякуем Показати IP 6 Жовтня 2016 08:40
і за те а хто зробив більше...а місто живе і мер молодець
лучанка Показати IP 6 Жовтня 2016 09:21
Не потрібно на Романюка бочку котити, нормальний він мер і робить для міста багато, а хвороба людину не красить, так що тримайте язики за зубами від цього ніхто не застрахований.
лучанин Показати IP 6 Жовтня 2016 09:36
Пора Калян,пора внуків няньчити.
Тетяна Показати IP 6 Жовтня 2016 10:48
Няньчити внуків там є кому, а працювати з нашим народом дуже важко, от він і лавірує бідолашний. Кращого мера дійсно не було. Тільки шкода,що через цей бруд довів себе до такого стану. Будьте здорові Микола Ярославович!
123 Показати IP 6 Жовтня 2016 14:46
нехай Господь посилає йому здоров"я і силу витримати цю гидку писанину