USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Один з «друзів» Клімчука – рецидивіст

4 Грудня 2013 12:31
Один з депутатів Волинської облради стверджує, що один з «друзів» обласного очільника Бориса Клімчука – рецидивіст, який відсидів 10 років.

Так, під час сесії облради виступив депутат Ігор Гузь, який заявив, що один з «тітушків», які охороняли кабінет Бориса Клімчука – це зек-рецидивіст. Нагадаємо, вчора, 3 грудня, Борис Петрович назвав декількох спортивних молодих людей, які охороняли його кабінет, своїми друзями.

А сьогодні, 4 грудня, депутат облради заявив, що один з цих людей відсидів у тюрмі близько 10 років:

«Я назву ім’я – це Сергій Кулаксізов. Рецидивіст, за плечима якого 10 років тюрем. Я знаю навіть вулицю, де він живе, але зараз називати цієї інформації не буду.



Пан Клімчук ніяк не прокоментував цю інформацію. Лише сказав наступне:


«Це мої друзі. Дуже достойні люди, можете мені повірити».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Александр Показати IP 4 Грудня 2013 12:36
ВН, вот у вас день сегодня классный! Как Новый год!:)) День, который весь год кормит:))
дідо Показати IP 4 Грудня 2013 12:51
Ну і чого дивуватися ? Скажи ,хто твій друг і я скажу, хто ти.
кккккккккк Показати IP 4 Грудня 2013 13:32
Нічим не гірший від Гуся.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Грудня 2013 14:38
ТА Й САМ КЛІМЧУК НЕ ДУЖЕ СИЛЬНО ВІД РЕЦИДИВІСТА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 14:54
Хтось може пояснити ,чим Клімчук не вгодив населенню Волинської області?
Злий до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 15:02
небритий ходить
дідо до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 15:20
Постійно бреше та займається авантюрами, незважаючи на законодавство.
лУЧАНИНУ до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 15:51
А ЧИМ КЛІМЧУК ВГОДИВ ТОБІ?
Марічка Показати IP 4 Грудня 2013 15:59
Невже ви не розумієте що майже всі події видумують аби приглушити довіру народу до влади?...
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 16:01
А хто кращій від нього?
Око Показати IP 4 Грудня 2013 17:59
Скажи - хто з тобою бореться і скажу хто ти
Сергій Осійчук Показати IP 4 Грудня 2013 21:00
молодець Гузь - все правильно, не треба говорити догадками - назавав конкретну людину. хто в курсі, той все зрозуміє правильно.
Обс Показати IP 4 Грудня 2013 22:29
Ви ж такий сміливий Борисе Петровичу! На людей гукати,які до вас прийшли на прийом,хамити,грубіянити. А тут сховались за спину тітушок та ментів. А вийти до людей,які вас так "люблять" слабо! Скажи,хто твій друг...
Анонім Показати IP 5 Грудня 2013 07:46
Сергій Петрович?
лучанин Показати IP 22 Грудня 2013 13:27
якщо на фото його достойні друзі то не важко здогадатись хто він сам? Як кажуть "з ким поведешся того і наберешся" !
конвойник Показати IP 17 Січня 2014 17:51
це той серій що по першій ходці в сізо баланду роздавав