Ще три лучанки стали матерями-героїнями
Трьом жінкам із Луцька присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Це – мати шести дітей Катерина Лесік, Інна Скурковська – мати п’яти дітей – та Богдана Федин, яка виховує теж п’ятьох дітей, повідомляє сайт Луцької міської ради.
Почесного звання жінок удостоєно згідно з Указом президента України за материнську самовідданість, активну життєву позицію.
23 листопада міський голова Микола Романюк вручив жінкам посвідчення «Мати-героїня».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це – мати шести дітей Катерина Лесік, Інна Скурковська – мати п’яти дітей – та Богдана Федин, яка виховує теж п’ятьох дітей, повідомляє сайт Луцької міської ради.
Почесного звання жінок удостоєно згідно з Указом президента України за материнську самовідданість, активну життєву позицію.
23 листопада міський голова Микола Романюк вручив жінкам посвідчення «Мати-героїня».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Путін пригрозив посиленням ударів по Україні
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
В Україні до 50% посад штурмовиків і піхоти хочуть віддати іноземцям: Федоров розкрив плани
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Три секрети вдалої купівлі спортивного одягу
Сьогодні 17:57
Сьогодні 17:57
Польща офіційно озброїлася американськими винищувачами F-35
Сьогодні 17:40
Сьогодні 17:40
Уночі в Луцьку спіймали сімох п’яних водіїв
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.