USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні 40 багатоповерхівок Луцька – без гарячої води

12 Жовтня 2015 11:43
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на тепловій мережі на вулиці Кравчука, тимчасово припинено подачу гарячої води до центральних теплових пунктів на вулиці Федорова, 4в, Конякіна, 37, Кравчука, 26.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Через це мешканці 40 багатоквартирних будинків у 33-у та 40-у мікрорайонах міста залишилися без гарячого водопостачання.

Аварійні служби ДКП “Луцьктепло” проводять ремонтні роботи на мережі. Їх планують завершити сьогодні і завтра відновити подачу гарячої води.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Іван Показати IP 12 Жовтня 2015 11:58
На 33-му гарячої води немає ще з квітня. Про що ви пишете. Напишіть краще, що воду ще навіть не подавали.
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 12:08
А район ДПЗ з вчорашнього дня теж без гарячої води , теж аварійно-відновлювальні роботи ?
бойко людмила Показати IP 12 Жовтня 2015 12:10
хто читає це що пмшуть люди може ніхто
Оксана Показати IP 12 Жовтня 2015 12:18
мене цікавить а чому немає гарячої води на проспекті Відродження ?якщо це стосується тільки 33 40 районів
лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 12:39
Стільки часу води не було.. чому не ремонтували ??
Лучанка Показати IP 12 Жовтня 2015 12:43
Відродження 22а прорив труби ми без опалення і гарячоі води
111 до Лучанка Показати IP 12 Жовтня 2015 13:53
Відродження 22, то поремонтуйте свою трубу!!! чи вам сусіди мають ремонтувати!!!
Катя Показати IP 12 Жовтня 2015 13:01
О... якби непоставила бойлер рік тому... незнаю щоб і робила... маленькі діти і без гарячої води це жахливо.. Зараз щей 16градусів в квартирі... мерзнемо
Анонім до Катя Показати IP 12 Жовтня 2015 13:27
И не вздумай жаловаться на низкую температуру, ибо нынешнее украинское правительство считает то, что 16 градусов тепла - это медицински оптимальная температура.
Оксана Показати IP 12 Жовтня 2015 14:52
На 33 є вода гаряча , вже 3 дні Молоді
ФигВам Показати IP 12 Жовтня 2015 16:08
Хероям слава!
Марія Показати IP 12 Жовтня 2015 16:22
на 40 у дворі вул. Конякіна 10А вже 3 місяці проводять ремонтні роботи, прокладають 1 трубу в день , все розрито, нікому до цього немає діла? Напевно ремонтуватимуть до других виборів, ще 5 років. Дуже дбає міська влада про жителів Луцька.
Маня до Марія Показати IP 12 Жовтня 2015 17:13
Щоб бути здоровим, треба жити в квартирі, де температура 15-16 градусів! Полюбіть свіже повітря і привчить дітей до нього!
Володимир Показати IP 12 Жовтня 2015 16:50
Хочу добавити,що на вул. Конякіна 12,12А,,12Б теж ведуться ремонтні роботи,а коли закінчаться- невідомо. Може керівники міста прокоментують цю ситуацію,зима ж вже на порозі
Маня Показати IP 12 Жовтня 2015 17:11
А нам дали гарячую воду! Я ее наливаю в кастрюлю, "догреваю" на плите, довожу ее , так сказать до нужного состояния:) Луцьк- тепло! Отключите "гарячую" воду!!!
Igor Показати IP 12 Жовтня 2015 17:30
БЛЯ...д Су.. Що вони пів року робили питається ? Коли воду подавати то вони ремонт затіяли. Пора вже їх там всіх виносить... За...ї... просто нема слів.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Просто мама Показати IP 12 Жовтня 2015 19:42
Я й досі користуюсь бойлером, бо з крана, коли не включу, тіче крижана вода. А це дороге задоволення - вода холодна, а платиш за гарячу.