USD 27.9 28.14
  • USD 27.9 28.14
  • EUR 32.5 32.75
  • PLN 7.5 7.6

Стемковський і Байцим позбулися крісел у міськвиконкомі. Пустовіт - здобув

Депутати Луцькради сьогодні проголосували за виключення зі складу міськвиконкому колишніх заступників мера Владислава Стемковського та Василя Байцима.

Під час сесії міський голова Богдан Шиба пояснив такі зміни у складі виконавчого комітету тим, що колишні заступники були в комітеті через свої посади, які вони на той час обіймали. Склад виконкому був затверджений 14 травня 2008 року.

Богдан Шиба запропонував замість Байцима та Стемковського включити до складу виконкому голову Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Григорія Пустовіта. Депутат Андрій Козюра попросив перерву на 5 хвилин, аби фракція «Наша Україна» визначилася із своєю позицією.

Після перерви 32 депутати проголосували за включення Григорія Пустовіта до складу виконкому. Міський голова зауважив, що одне крісло у виконкомі залишається вакантним. Тому чекає від депутатів пропозицій: хто доповнить склад виконавчого комітету.
Загрузка...
Коментарів: 31
вкурсісправ Показати IP 16 Квітня 2010 18:53
А за які такі якості Пустовіта взяли до міськвиконкому? Чи то пак - за заслуги?
Savur Показати IP 16 Квітня 2010 19:28
це точно, у виконкомі тільки Пустовіта не вистачало, цікаво в якій галузі він фахівець....а точно він жеж писменник видатний, як напише "маленьку" статтю на блог то годин шість треба щоб прочитати. тепер мені зрозуміло чим буде займатись міськвиконом. P.S. Шиба черговий раз довів який він талановитий керівник, мудре призначення Богдане Павловичу. Ну, що товариші коментатори робимо ставки через скільки часу Шиба запропонує виключити Пустовіта з виконкому а то шось в нього весь час так, спочатку пропонує людину (Зелінський, Стемковський, Савчук) а потів сам її і знімає.
сєня Показати IP 16 Квітня 2010 20:53
Чо ви? Пустовіт Шибі не страшний як ото Зелінський чи Стемповський. Буде тихо собі голосувати як мер скаже і статейки писати в новій квартирі. А там і посаду ще якусь отримає...
LMV Показати IP 16 Квітня 2010 22:27
Григорію та ви ж є звичайна політична повія. критикуєте спочатку Шибу і його команду, боретеся із Колею пухлим, Зелінським, викриваєте дерибани і страшні недолікі луцької влади. навіть хочете зняти Шибу з мера. А тепер коли вибори можуть бути по мажоритарці, що означає повну вашу бютівську непотрібність і нецікавість радо погоджуєтес на обглодану кістку від мера. А дуже цікавою була позіція Гріши пустоцвіта у 2008 році коли Шиба вийшов з бюту. Всіх бажаючих відсилаю на блог пустовіта де є дуже цікаві вислови його про Шибу http://www.volynnews.com/blogs/30/158/ пропоную кілька цитат пустовіта про шибу: "Це був як раз той випадок, коли втрата викликала полегшення, це був клубок проблем, якого взяли і позбавились одним махом. Колись в КВН жартували, що чиновника такого-то треба нагородити медаллю «За звільнення займаної посади». От і багато хто з однопартійців, жартуючи, пропонував мені нагородити Богдана Павловича грамотою за вихід із партії. Думаю, що й пан Шиба, після виключення його з партії, чому підставою стала його заява про вихід, теж відчув полегшення. Він з перших днів був якимсь чужим в партії, його не дуже хотіли приймати в члени партії, через декілька місяців після прийому його навіть виключили з її рядів, але все ж пізніше відновили. Одним словом, Богдан Павлович як той магніт притягував до себе проблеми, створив навколо себе скандальне поле, зі скандалом став членом міського бюро, фактично став яблуком розбрату при формуванні обласного бюро партійної організації". Аргументи наведені Богданом Павловичем в мене викликають і відповідні аналогії. Як би ми подивилися, коли б солдат під час війни заявив, що він вегетаріанець і не буде воювати, бо в армії противника теж є вегетаріанці і він по своїм стріляти не буде? Чи як би ми подивилися на футболіста, який заявив би, що він не буде забивати голи у ворота суперника, бо він колись грав за їх команду? Або як би ми подивилися на чоловіка, який заявив, що він залишає дружину, бо йому шкода свою першу дружину, що вона так страждає, бачачи його у новій сім’ї. Щось аналогічне у нас складається і з виходом пана Шиби з партії". ». Тоді все стає зрозуміло, бо коли на першому плані особисте, то ніякого болю від протистояння своїх і бути не може, тоді потрібна боротьба до кінця, із задіянням людей, наметів, плакатів, пікетів і т.д. Тоді можна бути хоч «голубом війни», хоч «яструбом миру», хоч «оливковою гілкою політичного садомазохізму
Тарас Шевченко Показати IP 16 Квітня 2010 22:57
Пустоцвіте, пустоцвіте, ти зрадливий сину Що ж ти продав за посаду Рідну батьківщину? Голос грізний, грицюковий здалеку лунає Нумо хлопці, бютомани, Зрадника на палю! Щоб і духа шиболюба в партії небуло Щоб і зраду цю ганебну Партія забула. А коли ви помститеся іуді лихому То поіду я спокійно умирать додому.
Антиянек Показати IP 17 Квітня 2010 01:57
А Тарасик собі пише, Подумки радіє, Що великим критиканством Слова пусто віє
Эксперт Показати IP 17 Квітня 2010 10:14
Пустовит продался это факт Посмотрим на реакцию его руководителей Если ее не будет то они с ним за одно
йй Показати IP 17 Квітня 2010 10:32
Розкажіть про нового суддю Луцького міськрайсуду - Пахолюк Анатолій Михайлович
Стриманий Показати IP 17 Квітня 2010 12:32
Пустовіт розвалює Луцький БЮТ це нагорода за розвал? Ви ж опозиції до цієї влади ? Чи завтра Пустовіт буде в Регіонах? Це перша криса яка побігла від Тимошенко на Волині
турботлива Показати IP 17 Квітня 2010 12:56
Ну чого причепились до Пустовіта? Дайте і йому щось вкрасти за той короткий час, що остався до виборів. Гріша, вибий квартиру - я вийду за тебе заміж.
хзнає Показати IP 17 Квітня 2010 13:07
Нє, ну шо Пустовіт продався то і так ясно як білий день. Питання цікавить друге - а Шибі що за користь його брати до міськвиконкому? Щоб юлькіні депутати голосували як нада? Так вони і так Грішку не дуже то і слухались....
вірний бютівець Показати IP 17 Квітня 2010 13:12
Юля, Юля... На кого ти нас полишила? Прибрали тебе від влади і побігли побігли щурі... тобто гріши з корабля....
Web Показати IP 17 Квітня 2010 19:03
Пустовит спит и видит себя на месте Грыцюка Только к Шыбе спрыгнул он зря
Александр Показати IP 17 Квітня 2010 19:21
Я бы не ставил Пустовита в ряд с неудавшимся министром пропаганды доктором Зелинским. Я бы не приводил бы так же ядовитые аналогии - щури , кораблі ,зрадники... Шо там было зраджувати ! Не делайте мне смеяться ! Поигрались в БЮТ , в НУ (вот и М.Я. Романюк говорит по поводу НУ - мовляв, не треба було...той во...туди...цеє...наступати...) , в НУНС , посоревновались - кто больше наставит биопалаток . В народе в таких случаях говорят "Щось пороблено було..." Может человек стал на путь исправления , а вы его тут стихами мочите . Кстати , неплохими. Как богата талантами земля Волынская ! Вот где настоящая журналистика , скрытая за псевдонимами ! Это вам не "5 хвилин у суботу"! Дійсно - не в гусака перо страшне й чорнило ...той...не запашне. Шото и я стихами... Умный человек много беды не наделает, сужу исключительно по блогам Пустовита. Лично не знаком .Как пел Высоцкий : "Лишь дайте срок , но не давайте срок!" Дайте человеку поработать. Или пописать (в блогах) - надеюсь , будет интересно. "Теперь к людям надо мягше, а на вопросы смотреть ширше!"
Прокурор Показати IP 17 Квітня 2010 19:32
Послухайте писаки, а хтось взагалі розуміє що таке "член виконавчого комітету"???, які повноваження та впливи? - може спробуйте розібратися та зрозуміти що це не посада і не "тепле крісло"?!?!
Адвокат Показати IP 17 Квітня 2010 20:02
Так писаки Пустовіта включились в роботу:) За що працюєм? За ідею тотальної Пустовізації? Чи за місце під Шибиним сонцем? А до писак пустовіта скажу: Пустовіт пішов у владу Виконком найвищий орган місцевого самоврядування Тож Він взяв всю відповідальність за те що приймає і буде приймати виконком Мало того Він як керівник місцевого БЮТу втягнув ще й БЮТ у всі огріхи місцевої влади і Шиби зокрема. Хоча бачили очі що вибирали
Депутат Показати IP 19 Квітня 2010 09:05
Думаю чого так на Пустовіта взїлись. Людина як людина, чесна і порядна. І посада члена виконкому - це квота БЮТ, бо Пустовіта обрали туди замість Байцима. Обрав його туди не Шиба, а сесія міської ради. БЮТ просто нікому іншому як свому цю посаду не віддав би. А проблема в іншому. Просто страшно стало багатьом кандидатам на тепле мерське крісло, що БЮТ підтримає на виборах Шибу ось і мочать Пустовіта. Тим більше, що Шиба підтримав на президентських виборах Тимошенко. Ось тут і зарита собака масового засудження Пустовіта. Всі просто чекають заяви БЮТ, що вони Шибу підтримувати не будуть і тоді знову Пустовіт стане нормальною людиною в очах алчущих влади. До речі, за нього проголосувало 32 депутати з 36, а це про щось та і говорить.
Знаючий Показати IP 19 Квітня 2010 09:21
Депутату. Не 32 з 36, а 32 з 33.
шпигун в БЮТі Показати IP 19 Квітня 2010 10:08
Можна подумати що Пустовіт вповноважений робити заяви від БЮТа про підтримку когось. Бугага. Що Брєжнєв/Кирильчук накаже - то і заявить.
Еля Показати IP 19 Квітня 2010 13:07
Відчувається клопотання громадян за майбутнє свого рідного міста! Ач, скільки коментів настрочили. А де ви були , мої кохані, коли до влади лізла вся оця свора злодюг, брехунів та лицемірів? Коли ж порядна та чесна людина вирішила взяти на себе відповідальність за те що відбувається в нашому рідному домі, вплинути на прийняття рішень, які би дійсно принесли користь суспільству, то всі, як з ланцюга зірвались. Чи то може коменти від тих про кого я згадував вище?
Просто громадянин Показати IP 19 Квітня 2010 13:12
Я було думав, що тут хоч один нормальний коментатор появнився. А не тільки ті хто пишуть на прохання пустовіта або на прохання його недругів. Але дочитую: "порядна та чесна людина вирішила взяти на себе відповідальність за те що відбувається в нашому рідному домі"... Це ви про Пустовіта? Ну ясно. Насправді, на мою думку, Пустовіт - достойний член і невід"ємний учасник "свори злодюг, брехунів та лицемірів". Ну хіба "злодюга" йому поки що не підходить - не мав де. Поки що
До громадянина Показати IP 19 Квітня 2010 13:26
Чому такий песимізм? Чому обов'язково буде?
KVI Показати IP 19 Квітня 2010 13:50
Це вперше такий ажіотаж навколо обрання міською радою нового члена виконкому. Можливо все впирається в особистість Пустовіта? Чого ж тоді так злякалися? Тим більше, що всі розуміють, що нічого він там не змінить, адже він завжди буде чужим для оточення Шиби. Цікаво взагалі для чого воно йому було потрібним? Це не посада, членство у виконкомі не оплачується, жити цьому виконкому залишилося менше року від сили? Може: "партия сказала - надо, комсомол ответил - есть!"
Эгоист Показати IP 19 Квітня 2010 14:40
Я скажу так господин Пустовит знаю о Ваших переговорах с разными полит силами, Партия Регионов ждет Вас высоко ценит хватит Вам терпеть всю эту грязь от Ваших колег переходите к нам. С нами вы сможете больше.
Александр до Эгоист Показати IP 19 Квітня 2010 20:31
"...хватит Вам терпеть всю эту грязь от Ваших колег переходите к нам..." - Типа :Гриша ! Бросай грязное дело , пошли ржавчину чистить !
ценитиль порядочности Показати IP 19 Квітня 2010 22:55
Среди коментаторов я увидел лишь грязь и зависливо-гадостные фразы платных коментаторов либо же бывших кандидатур на занятое Григорием Александровичем место в исполкоме. Здесь писать личное дело и право каждого. Скажу старую фразу для названых коментаторов - "собаки лают - караван идёт". Зная Пустовита лично, могу отозваться о нём лишь положительно, и глубоко убеждён, что он один из самых достойных и порядочных людей, которых можно было назначить на эту должность. Ещё не все стали мелочными, гнилыми и продажными - и именно Пустовит в их числе.Р.S. Я не люблю писать коментарии, но прочёв эту статейку и отзывы - не смог удержаться.
Объективный Показати IP 19 Квітня 2010 23:14
Среди коментаторов я увидел лишь грязь и зависливо-гадостные фразы платных коментаторов либо же бывших кандидатур на занятое Григорием Александровичем место в исполкоме. Здесь писать личное дело и право каждого. Скажу старую фразу для названых коментаторов - "собаки лают - караван идёт". Зная Пустовита лично, могу отозваться о нём лишь положительно, и глубоко убеждён, что он один из самых достойных и порядочных людей, которых можно было назначить на эту должность. Ещё не все стали мелочными, гнилыми и продажными - и именно Пустовит в их числе. Р.S. Я не люблю писать коментарии, но прочёв эту статеку и отзывы - не смог удержаться.
Міша Показати IP 19 Квітня 2010 23:51
Ну пішли коментатори Пустовіта відпрацьовувати значки Гріши. Я звичайно не поділяю думки більшості з тих коминтарів але Пустовіт той ще маланець без мила в дупу залізе :)
ценителю порядочности-обьективному пустовіту Показати IP 20 Квітня 2010 21:20
гріша досить вже вечорами писати коменти на свій захіст. так хвилювався бідорака що не поставлять - два рази написав з різними іменами ги-ги-ги... а пустовіт не просто маланець а ще й пліткун і інтриган
Уважний читач Показати IP 21 Квітня 2010 10:34
Для LMV 16 квітня 22:27,Міша 19 квітня 23:51, ценителю порядочности-обьективному пустовіту 20 квітня 21:20. Віталіку! Тебе Пустовіт попер з партії і ти все ніяк не можеш заспокоїтися. Заспокійся, не пали себе, навчись писати грамотно. Так безграмотно можеш написати лише ти.
эгоист2 Показати IP 23 Квітня 2010 11:55
Правду пишете, спасибо всм, кто ее пишет! Пустоцвит - БЮТовская хитрая и приспособленческая крыса. Разжирела не менее Грицюка и блеет о справедливости. Жену устроил в "теплое" местечко - Луцктепло, для него главное "вырвать" себе квартиру и дальше плевать на правду. Скоро выборы в Луцком БЮТ. Так вот, под его руководством проводились собрания в первичных организациях, где присутствовали по 2-3, максимум 15 бютовцев. Таких первичных организаций в городе Луцке 70. Даже для БЮТ это грубая фальсификация, т.к. на собраниях должно быть не менее 50% членов партии (согласно устава партии). Интерестно, а что записано в документах о проведенных собраниях? Ложь! Она будет и на Луцкой конференции БЮТ! И эта, разжиревшая на партийных деньгах крыса пишет о какой то "антиукраинской владе", сама к ней стремящаяся?! Все это очень противно!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.