USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Студентська сім’я-2009» не отримала квартиру, обіцяну Шибою

31 Серпня 2010 10:42
Переможці конкурсу «Студентська сім’я-2009» Тетяна та Андрій Андрикевичі вже більше року чекають від міської влади обіцяної однокімнатної квартири у Луцьку.

Нагадаємо, що 12 червня 2009 року відбувся фінал конкурсу «Студентська сім’я-2009», у якому змагалися три пари.

Переможці отримали гарантійний лист, підписаний міським головою Богданом Шибою, який засвідчує, що протягом року сім’я отримає в Луцьку однокімнатну квартиру. Цей термін скінчився два з половиною місяці тому.

Міський голова Богдан Шиба, вручаючи тоді переможцям гарантійний лист, наголосив: «Вважаю, що Луцьк ще раз продемонстрував свою особливість, я приємно втішений тим, що міська влада навіть у скрутний кризовий час не обходить увагою молоді сім’ї і студентство, які є найбільш вразливими верствами населення», - писав тоді офіційний сайт Луцької міської ради.

Нині Дмитро Андрикевич розповідає, що лист в рамочці лежить на почесному місці, як спогад про те, чого вони не отримали.
Дмитро Андрикевич розповів, що вони з дружиною зверталися до міського голови за поясненням, чому обіцянка не виконується. Богдан Шиба відповів, що у бюджеті немає на це коштів.

До речі, нещодавно у подружжя Андрикевичів народилася дитина.

Під час прес-конференції 31 серпня Богдан Шиба прокоментував, що, можливо, квартиру дадуть восени, коли з’являться кошти від земельних та майнових аукціонів.
«Вони не отримали квартиру, бо ми не змогли провести у зв’язку з відсутністю кон’юнктури ринку земельні і майнові аукціони, бо це за рахунок коштів з бюджету розвитку. Якщо на осінь покращиться кон’юнктура ринку і ми зможемо провести ці конкурси і аукціони, бо ми обов’язково придбаємо їм квартиру, це передбачено у бюджеті на 2010 рік», - прокоментував Шиба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
С.О.Л. Показати IP 31 Серпня 2010 11:07
"Богдан Шиба відповів, що у бюджеті немає на це коштів." Це не в бюджеті не має котів. Це в Шиби чогось не має, а можливо ніколи цього і не було. Андрій Андрикевич - викинь цей мотлох - цю вшиву грамоту від євнуха Ш..., і роби те, що повинен робити чоловік.
С.О.Л. Показати IP 31 Серпня 2010 11:10
Особисто Шибі - Не плач. Іди сюди сонечко, мам цицю дасть.
mons Показати IP 31 Серпня 2010 12:58
А ви впевнені, що той хто "виграв квартиру" не своя людина???? Так просто виграти квартиру!!! Ну-ну!!!
Віктор до mons Показати IP 31 Серпня 2010 13:50
якби свій - то б давно купили б квартиру і не однокімнатну...
Vlad2009 Показати IP 31 Серпня 2010 13:21
Богдан Шиба пообіцяв. Найкоротший анекдот.
Слава Показати IP 31 Серпня 2010 13:25
Шиба брехун і боягуз. Він стільки всього пообіцяв людям, що 3-х бюджетів Київа не вистачить. Повірити цій людині можуть тільки дурні.
Бги-ги Показати IP 31 Серпня 2010 13:38
О, А може вони з Коритнєвою домовились, - хто конкурс організовує - того і квартира!..;)))
Tan4ik Показати IP 31 Серпня 2010 14:00
насправді шкода молоду сім*ю... Жили надією, що хоч їм пощастило... Навіщо обіцяти, якщо не можеш виконати? Чи це спеціально до осені дотягли, аби потім зробити гарний піар-хід?????
чиновник Показати IP 31 Серпня 2010 14:29
А Кубіцькому (директор департаменту ЖКГ) знайшлася квартирка, тільки на посаду заступив, вже й ремонтик там гарненький зробив! Козубу (колишній директор департаменту соціальної політики) земельна діляночка знайшлася також (кажуть дали, щоб тільки пішов з міськради). Перед ними начальниця кправління кадрової роботи та нагород квартирку отримала (правда вона реально в підвалі жила). Ось так Шиба управляє персоналом! Отака вона справедливість!!!
SPIKER Показати IP 31 Серпня 2010 14:51
обіцяного 3 роки ждуть....
АРМАДА Показати IP 31 Серпня 2010 16:49
Козел Ваш Шиба. Тут одні обіцянки не пройдуть. Люди розберуться 31 жовтня і дадуть оцінку цьому хамелеону.
У ! до АРМАДА Показати IP 31 Серпня 2010 21:41
Взагалі-то є такий дитячий вислі, а вустами немовляти глаголит істина: "Хто обзивається, той сам так називається". А для читачів скажу, а ви запомятайте "Остерігайтеся тих, хто комусь постійно приписує зло. Це такий не той кому приписують зло, а що приписує зло, сам з цим злом, яке приписується ним іншому.
С.О.Л. до У ! Показати IP 1 Вересня 2010 09:11
Його люди оцінюють за його словами та вчинками. Як зробив так і оцінили. Особисто я не відмовляюся від жодного слова в сторону цього засранця. Вчора бігав крос по парку, думав, що на мене бездомні собаки кинуться. Дожилися.
Лучано Показати IP 31 Серпня 2010 21:24
Зате квартири знайшлись для прокуратури міської і на прохання начальника луцької міліції. І не одна. Бо ж потім як попруть проблеми.