USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Трибуну в облраді заблокували, сесію зірвали. ОНОВЛЕНО

4 Грудня 2013 13:03
Депутати опозиції заблокували трибуну в облраді сьогодні, 4-ого грудня, під час позачергової сесії, таким чином унеможливлюючи її роботу. З мегафоном вийшов депутат Ігор Гузь, який сказав, що якщо регіонали «не покаються на колінах перед народом, не здадуть партквитки», сесія працювати не буде. Згодом він пішов до людей, які гріються в холі ОДА.



Депутат Борис Загрева почав кричати на Олександра Башкаленка, мовляв, «досить гратися і кривлятися». Він, здавалося, ледь стримував себе від рукоприкладства.

Тим часом, робоче місце Башкаленка в сесіній залі обступили депутати і мітингувальники. Вони спробували викликати його на переговори, заважаючи покинути робоче місце.

Його прохали нарешті вийти до людей. Однак депутат пішов.







За станом на 13:10 в сесійній залі оголосили вимушену перерву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
lutchanka Показати IP 4 Грудня 2013 13:18
Гузь, іди вже десь працювати - вже сили нема дивитись на твою рожу. звільни місце тим. хто дійсно щось може зробити, а не тільки вриватись за спинами молоді в установи. Поїдь у Київ, на Майдан, ввірвись в Адміністрацію президента, атут. ховаючись за спини студентів нема чого проявляти "геройство". Це просто огидно. Студентом ти був ніяким(сусідка була з тобою в одній групі). а політик, взагалі, херовий - просто політичний заробітчанин
стань до lutchanka Показати IP 4 Грудня 2013 14:32
ти на його місце.де так ок все .біля якої дупки начальника?
lutchanka до стань Показати IP 4 Грудня 2013 14:41
я стою на своєму місці - і в 2004 році на Майдані, і зараз - стояла на Театральному, і на Київському, разом з усіма. А у таких як гузь, місця нема - вони блукаючі - то в Пласті, то в Альянсі, то з Яценюком. то з "Батьківщиною" - а в основному - там. де більші гроші. Тому. можеш не тільки стань, а хоч сісти біля Гузя, коло його дупки(за твоїм висловом), якщо своїх мізків не маєш.
Нормальний Показати IP 4 Грудня 2013 13:18
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
на всіх до Нормальний Показати IP 4 Грудня 2013 14:30
волинських сайтах вже барабанять "пацани" з далеких регіонів даунбасса.масовочку создають.хто хоч трохи по українські може писати той пише.більшість з них переписує про світле нєбо,лішби нєбило вайни,та всі вони одинакові ,нічого не зміниш.інтелєктуальні тітушкі з набором текстів від провідних лохотронщиків пр.скоро дойде до того що в обласному інтернеті всі за союз радянській будуть.10-15 людей які можуть читати та писати і все..
Всезнайко Показати IP 4 Грудня 2013 13:19
Тож на початку сесії гусь закликав Войтовича не робити перерву в сесії, і сам її зірвав з своїми горлопанами...
Ну ну Показати IP 4 Грудня 2013 13:28
Гуся - в діспансер до Ліпін.
Сус Показати IP 4 Грудня 2013 13:31
"Мітингувалинки" - це хто?
ЧИТАЙТЕ!!! Показати IP 4 Грудня 2013 13:38
а Азаров сказав, що в ніч на суботу побили ЛИШЕ одного хлопця 17-ти років...і декількох старших віком людей!!! більш нікого!!! може його до окуліста записати??????
укр Показати IP 4 Грудня 2013 13:48
Дивлячись на гузя(пишу з маленькоі букви) приходить на память діагноз, який поставила таким людям одна журналістка- майдан головного мозку.Невже люди . які його підтримують цього не бачать? Це просто неадекватна людина. яка .крім демагогіі нічим не виділяється. Ніякоі конкретики. набір штампованих фраз..Ми це вже проходили.Невже знову наступаємо на тіж помаранчеві граблі?
Ти не укр до укр Показати IP 4 Грудня 2013 14:45
Так, проходили, але якщо ми не зробимо зараз, то далі все життя будуть нас бити та топтати! Перш за все кожен із нас повинен поважати себе та інших!
Анонім до Ти не укр Показати IP 4 Грудня 2013 16:45
Я не буду поважати себе, якщо я буду поважати гузя! Бидло не можна поважати
Гузь Показати IP 4 Грудня 2013 13:55
Зараз я дістану трилітровий слоїк молока перед телевізором, і буду казати шо івахів кака, і всі кака, то моя основна робота!
я Показати IP 4 Грудня 2013 15:30
гузю ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Александр Показати IP 4 Грудня 2013 15:53
Гузь - прекрасный оратор, имеет хорошую нервную систему, в провокациях чувствует себя как рыба в воде. В сегодняшней политике - это очень важные качества. Недооценивать Гузя - опасно прежде всего для местной власти, он действительно может бросить детей на Беркут.
Александр до Александр Показати IP 4 Грудня 2013 16:26
У меня убедительная просьба к редакторам ВН: я совсем не против удаления своих постов, но я категорически против их "редактирования"))))
Александр до Александр Показати IP 4 Грудня 2013 16:29
Я не люблю хамства, ВН.
lutchanka до Александр Показати IP 4 Грудня 2013 22:32
як казала Трандичиха:"Піду досварюсь, бо не засну!" - оце і все ораторство. Тут хтось з єхидством зауважив, що " Те, що пан Гузь-головний ворог процвітаючої Волині - я вже зрозумів" - до дійсно значимої фігури він не доріс, а ви правильно зауважили, що в провокаціях почувається, як риба у воді, а конструктиву ніякого не пропонує.
антигузям Показати IP 4 Грудня 2013 17:06
ЯКЩО ГУЗЬ ПОГАНИЙ-ТО ТРЕБА БУЛО ЙОГО ЗАМІНИТИ СОБОЮ, А НЕ ГРІТИ СРАКИ В КАБІНЕТАХ ОДА І ПИСАТИ АНОНІМКИ
не ОДА до антигузям Показати IP 4 Грудня 2013 17:17
ти підгузник, якщо для тебе гузь хороший!
роман Показати IP 4 Грудня 2013 18:49
цей Гузь дуже хитрий зявився можна сказати нізвідкі ніхто до цього його не чув і не бачив, а тепер за рахунок людей хоче реалізувати якісь свої ідеї. Здається мені що крім як обіцяти та робити навколо себе багато шуму він більш нічого не може.
котигорошко Показати IP 4 Грудня 2013 20:41
Ну те що пан Гузь основний ворог процвітаючої Волині,згідно дописів я зрозумів.Тепер хотілося б ще щось почути від наших славних депутатів на рахунок інтеграції до ЄС, також про побиття громадян України на Майдані...а то таке враження що то все Гузь...
Сергій Осійчук Показати IP 4 Грудня 2013 20:45
А хто в курсі, що саме хоче Гузь? відставки Клімчука і Войтовича, чи ще є якісь вимоги? чи треба попіаритись?! люди не бійтесь підписуйтесь своїми іменами.
Коли Показати IP 4 Грудня 2013 20:58
Коли вже гузю дасть хтось п...ди. Як він забембав...
я Показати IP 4 Грудня 2013 22:09
і що вам подобається, що вас та кучка депутатів постійно розводить. коли виносяться рішення на користь навроду, вони ніколи не проголосують за покращення вашого життя
ошо Показати IP 4 Грудня 2013 22:11
уважно дивіться сесію обласної ради і побачите, хто є хто
за гузя Показати IP 4 Грудня 2013 23:23
а я поважаю його як оратора, опозиціонера. не може він змиритися, що при владі команда яника. його право, трохи правда методи зарадикальні. йому б мудру прес=службу, далеко пішов би.
нуну Показати IP 5 Грудня 2013 13:44
Він не оратор, а лузер. В житті і політиці і всюди...