USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У мера Луцька з'явився новий радник

25 Березня 2016 20:11
У Луцького міського голови Миколи Романюка з'явився новий радник із з питань молодіжної політики на волонтерських засадах.

Про це стало відомо сьогодні, 25 березня, під час засідання Молодіжної ради, - інформує ВолиньPost.

Молодіжна рада міста Луцька — дорадчий орган при Луцькому міському голові. Основне завдання ради - готувати і подавати пропозиції щодо діяльності Луцької міської ради у сфері молодіжної та соціальної політики, розробляти актуальні соціальні програми для міста та здійснювати реалізацію молодіжних, соціальних програм за підтримки виконавчих органів Луцької міської ради.

Члени дорадчого органу провели засідання уже в оновленому складі, під час якого підбили підсумки проведених заходів за рік, поділилися новими, запланованими проектами, продовжили свою легітимність (адже вона дійсна лише рік) та переобрали голову.

Новою головою Молодіжної ради та за сумісництвом новим радником міського голови з питань молодіжної політики на волонтерських засадах стала Софія Ройко.



Першим її заступником було обрано Дмитра Березюка, а головою секретаріату та заступником голови за сумісництвом – Юлію Куцай.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
555 Показати IP 25 Березня 2016 20:21
гарна радниця
вася Показати IP 25 Березня 2016 20:50
На Монику Левински дуже схожа.....
Гріша до вася Показати IP 25 Березня 2016 21:07
Особливо на першому фото.
Andrij до Гріша Показати IP 25 Березня 2016 22:30
Julja Kuzaj daleko pide...
Ростик Показати IP 25 Березня 2016 22:12
він що д** льненький що йому радничків треба ????
Мишко Показати IP 25 Березня 2016 23:19
Дискримінація! немає представників 2-а класу! а також меньшенький з д/с №52 теж хоче радити як келувати містом. Коже маю великий життєвий досвід, потягну будь яку ділянку. Можу ладити (радити) в сфері транспорту (ну там роверки тликолісні), ЖКХ (спец по пісочницях), коротше на зама тягне...
до мера Показати IP 26 Березня 2016 08:38
мер,коли буде платний в їзд в Старе місто? Обіцяв з 1 березня. Навіщо дурити? Сказав і не зробив
Анонім до до мера Показати IP 26 Березня 2016 10:03
це ти памятаєш, що він казав, а раманюк людина зайнята. не памятає все, що каже
Макс Показати IP 26 Березня 2016 21:56
Дуже радий за свою подругу СОФІЮ ЯРОСЛАВІВНУ ТА ЮЛІЮ КУЦАЙ.
Наталя Показати IP 29 Березня 2016 00:13
Молодець,Софія-розумашка!
Круто Показати IP 29 Березня 2016 00:14
ого,Соня щиро вітаю у тебе все вийде.