USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька пес покусав дівчину: захисники тварин знайшли «крайнього»

6 Грудня 2013 14:32
Рани на ногах, розірвані чоботи, стрес - ось наслідки зустрічі лучанки Іванни з десятком собак. Повертаючись додому, у центрі міста, дівчина проходила повз зграю псів. Не встигла озирнутися, як один із них напав на неї, повідомляє ТРК «Аверс».

«На мене напала зграя собак, вони всі почали на мене сильно гавкати, і одна з них сама борза, взяла і вкусила мене двічі за ногу. Один раз зверху, але завдяки моєму взуттю вона не змогла достати до тіла, а другий укус вже був більш болючіший для мене». Так пригадує вчорашній вечір Іванна Сташко. Вона розповіла, що неодноразово, прогулюючись біля свого будинку, помічала собак без нагляду господарів. Наразі дівчина госпіталізована. Медики відпускати її додому не поспішають. Постраждалій вже зробили щеплення від сказу, бо що це були за собаки поки ніхто не знає. Завідувач відділення загальної хірургії Луцької міської клінічної лікарні Володимир Лагода з цього приводу зазначив: «Зараз стан постраждалої вважається задовільним, не враховуючи того стресу, що дівчинка пережила, це є переляк коли собаки кидаються. На правій гомілці внизу вкушені рани від верхньої нижньої щелепи невеликих розмірів десь до 2,5 міліметра, накладено пов’язку. Зараз вона в палаті відпочиває, отримала щеплення антирабічної вакцини».

Інформацію про вкушену собаками лучанку директор КП «Ласка» Дана Новарчук дізналася від журналістів та відразу ж прибула на місце події - проспект Волі. Новарчук каже - проблем з бродячими собаками в центрі міста немає. Припускає - на дівчинку напали пси, які мають господарів, але вільно розгулюють містом: «Наша бригада приїхала, ми обійшли тут усю територію і відповідно найбільше проблеми - це приватний сектор. Власники тварин просто їх відпускають… Ті тварини, які тут були, ми їх заберемо всіх. Навіть якщо це будуть домашні тварини, з ошийниками, теж будемо забирати, тому що це каральний метод для їх господарів», - констатувала Дана Новарчук. До слова, лише цьогоріч із укусами собак до лікарів звернулось 130 осіб. Наслідки зустрічі з собаками - жахають. Медики розповідають - не завжди люди страждають від безпритульних собак. Часто на них нападають і домашні. Однак у випадку із Іванною встановити, яка собака вкусила дівчину, бродяча чи домашня, майже неможливо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Догхантер Показати IP 6 Грудня 2013 14:41
Дана, або ж її "Ласка" отримавши від громадян повідомлення про бродячих собак чемно відповідає: "Приїдемо!, Відреагуємо!". А в дійсності дочекатися її неможливо. Собаки як бродили Луцьком так і будуть бродити та калічити людей.
Надя до Догхантер Показати IP 26 Лютого 2014 13:04
Притулок не резиновий і не може вмістити усіх собачок, якби люди старались своїх дворових стерелізувати їх ставало менше...і тільки ми можемо в цьому допомогти хочаб по одній собачці кожна сім'я ....
Лучанка Показати IP 6 Грудня 2013 15:49
У центрі міста немає проблем з бродячими собаками.....а як же пси біля магазину "Олімп" на перехресті вул. Лесі Українки та вул. Сенаторки Левчанівської..... там постійно сидять 3-4.... і кидаються на велосипедистів, перехожих, машини чи господарів з їхніми домашніми улюбленцями.... Чи просто захисники тварин на такі речі очі закривають????
ОКСАНА до Лучанка Показати IP 26 Лютого 2014 13:08
Від бродячих нікуди не подітись, хочаб хтось один викене свою собачку на вулицю (якщо ще вагітну) от і все їх буде вже від 5 -12...А вони ножки мають і можуть куди хоч бігати.....А кидаються бо їсти хочуть....і ласки якщо їх ображають якими можуть вони бути....А в притулку вже їх стільки , а допомоги мало, хочаб добрих рук...
ОКСАНА до Лучанка Показати IP 26 Лютого 2014 13:08
Від бродячих нікуди не подітись, хочаб хтось один викене свою собачку на вулицю (якщо ще вагітну) от і все їх буде вже від 5 -12...А вони ножки мають і можуть куди хоч бігати.....А кидаються бо їсти хочуть....і ласки якщо їх ображають якими можуть вони бути....А в притулку вже їх стільки , а допомоги мало, хочаб добрих рук...
Олекса Показати IP 6 Грудня 2013 16:34
якщо собака кидається на людей,велосипедистів,авто і інших тварин,знач вона не СОЦІАЛІЗОВАНА,тому є ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНОЮ в місті...іншого виходу як ізолювати або знищувати не придумали...
Сергій до Олекса Показати IP 26 Лютого 2014 13:09
Що ви говорите. Це ж собака вона пощі кожна бігає за велосипедом...Потрібно її кормити в першу чергу...і стерелізувати....
Шаріков Показати IP 6 Грудня 2013 17:12
Замість КП "Ласка" і муніципальної міліції разом узятих треба створити підвідділ очистки в складі 5 гицелів, яким в заробітну плату закласти %%-ки за зданих державі псів і котів. Інакше порядку не буде.
Надя до Шаріков Показати IP 26 Лютого 2014 13:12
Що ви говорите...давайте вас так відстрелимо і все ....якщо ви так говорите за тваринку, то ви так само і з людьми зробити можете... Ми хочемо в ЄС а таке лепечимо...тільки стерелізація допоможе....
Киця Показати IP 6 Грудня 2013 17:53
А кого коти покусали? Чим більше пізнаю людей, тим більше люблю собак.
Шаріков до Киця Показати IP 6 Грудня 2013 21:07
А котів я не люблю генетично)))))))))))))))))))
Надя до Киця Показати IP 26 Лютого 2014 13:13
Я також...Гірших за людей немає жодної істоти....І Бог відплатить усім за знущання над братами нашими меншими...
Anonymous Показати IP 7 Грудня 2013 14:17
ВСЕХ ПСОВ ОТЛОВИТЬ И УНИЧТОЖИТЬ !!!!!!!!!! Эта Дана чё с головой своей не дружит, какого Ху .... она вообще занимает такую должность... Эй ВЫ любители животных, если вам нравятся собаки или ещё всякие 4 лапые животные держите их у себя дома ... И вообще как это мерзко у кого собаки .... Сначала они себе яйца вылизывают а потом лезут к кому то облизываться ..... фу как это противно .....
Надя до Anonymous Показати IP 26 Лютого 2014 13:16
Тепер я зрозуміла хто це "повний дурень"....Скотина ти і все....Поплатишся ще ти за свої слова і твоя сім'я.... І ти сам знищиш себе...
Александр Показати IP 7 Грудня 2013 14:47
Осталось совсем немного подождать. С 1 января у Даны заканчивается контракт, и на ее место написал заявление Осипов! Уверен, он знает людей лучше нас с вами, поэтому просто обожает собак. Только такие руководители, как Осипов смогут очистить город от этой напасти! Мы верим вам, господин Осипов!
Надя до Александр Показати IP 26 Лютого 2014 14:30
Хто такий Осіпов????