USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як виглядає скандальний паркан КП «Ласка» за 400 тисяч

19 Серпня 2016 10:41
Скандальний паркан у КП «Ласка» вартістю 400 тисяч гривень нарешті добудували.

Про це пише «Волинь24» з посиланням на директора комунального підприємства Богдану Новарчук.

Жінка зазначила, що паркан навколо підприємства зводило підприємство «Форест Україна» та приватний підприємець Сергій Кундеус. Першим пристало на пропозицію ПП «Форест Україна», яке повинно було завершити всі роботи ще до 29 квітня, втім не впоралось. Тож згодом «Ласка» заключила договір з Сергієм Кундеусом, який зобов’язався добудувати паркан до кінця липня.

Богдана Новарчук каже, що підприємець впорався із поставленим завданням і завершив усі роботи вчасно.

Очільниця КП також запевняє, що наразі будівництво цього паркану коштує 700 тисяч гривень, втім підприємці погодились звести загорожу за обіцяні 400 тисяч. Кожен з них отримав близько 200 тисяч гривень.

Зараз, зі слів посадовиці, завершуються дрібні роботи, непередбачені проектом.

Також за власні кошти «Ласка» вирішила збільшити висоту паркану з допомогою металевих пластин в місцях, де підприємство межує з житловими будинками. Це мовляв допоможе підвищити його звукоізоляційну здатність. Збільшення висоти паркану коштувало підприємству приблизно 18-20 тисяч гривень. Також в майбутньому тут планують висадити туї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Гоша Показати IP 19 Серпня 2016 10:53
Це повний п...ць.
віто до Гоша Показати IP 19 Серпня 2016 12:17
може, представиш фото свого паркану, посміємось...
Активіст Показати IP 19 Серпня 2016 11:09
Східний вал по-волинськи. Арсеній та Дана брат та сестра.
123 Показати IP 19 Серпня 2016 11:14
Пока живут на свете дураки, обманом жить нам стало быть с руки....
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 19 Серпня 2016 11:31
Кто-то стоит за этим "действом"
432 Показати IP 19 Серпня 2016 11:52
за цей "заборчік" 400 000 гриваків?
Очільниця КП до 432 Показати IP 19 Серпня 2016 13:19
"Будівництво цього паркану коштує 700 тис.гривень."
так Показати IP 19 Серпня 2016 12:27
і шо далі?
Просто Показати IP 19 Серпня 2016 12:39
А в цей час наші націоналісти відстоюють проблеми з Росією, воюють в АТО солдати і т.д. Їдьте додому і живіть спокійно, тут он які паркани за 400 тис. А вам Україна, Європа треба.
Баскервіль Показати IP 19 Серпня 2016 13:49
Яка хата такий тин, який тато такий син ! Яка міськрада - такий пліт, який голова така і президентша псарні ! Ше один крок до Європи ...
Уася Показати IP 19 Серпня 2016 14:53
Цей забор - це беушні плити перекриття ПКЖ (якими вкривають ферми, корівники...) а стовпчики - все ті ж бетонні колони, скоріш за все б/у, які використовують у розборних бетонних конструкціях. По міцності, це дуже міцний і надійний забор, враховуючи марку бетона який використовують у таких конструкціях - простоїть років 50. Питання викликає естетична красота цих б/ушних виробів
Лучанин до Уася Показати IP 19 Серпня 2016 22:47
В даному випадку головне не естетична красота,а міцність і надійність даного забору! і це факт!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2016 16:13
турку треба багато грошей.хі-хі