USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

Заступник луцького мера готова піти з посади вже завтра

25 Червня 2014 13:55
Під час звіту про свою роботу за 2013-й рік, заступник Луцького міського голови Миколи Романюка Лариса Соколовська запевнила, що готова вже завтра піти з посади, якщо її «попросять».

Про це йшлося під час 61-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25-го червня.

У Лариси Соколовської депутати запитали, який у неї план роботи на найближчий час і скільки вона планує ще працювати в міськраді.

«Як довго?! Стільки – як буде вважати голова і ви – депутати. Якщо ви скажете, що я не можу тут працювати, то я готова піти вже завтра, однак, якщо я приношу користь місту, то готова працювати до закінчення каденції Луцького міського голови, бо він мене пропонував. Щодо планів, то нагальні завдання такі: наповнення бюджету, внесення змін до законів України про місцеве самоврядування», - відповіла Лариса Соколовська.

Більшість депутатів висловили їй довіру й подякували за роботу. Однак були й такі, які говорили про застарілі принципи, мовляв, треба шукати нові можливості наповнення бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Майже за Шекспиром Показати IP 25 Червня 2014 14:09
Мавр сделал свое дело - Мавр может уходить. Але якби пішла, то всі б раділи! Єдині, хто був би засмучений-то її родичі.
Артек до Майже за Шекспиром Показати IP 25 Червня 2014 15:12
До родичів треба добавити і тих кого вона притягнула за вуха з собою...там половина виконкому її фаворити і фаворитки...любка...антін...тарасік...іванко....
коза та ностра до Майже за Шекспиром Показати IP 25 Червня 2014 15:58
а горгуту помогти нагнути старий ринок на новий рабський договір?плани єсть?ушла з гордо поднятой головой і мішком процентних баблосів з рішань питань..?в низ вже подвиг просто піти..ніхто вже не вірить навіть що в якомусь житті відповість..
Андрій до коза та ностра Показати IP 25 Червня 2014 19:36
Ти хоч сам зрозумів,що написав?Народжений плазувати,літати не може.Ти ж навіть імені свого боїшся назвати,коза є козою,можеш і дальше мекати,на більше ти не здатний.
О В В А Показати IP 25 Червня 2014 14:11
Напевно немає вже що красти?
там до О В В А Показати IP 25 Червня 2014 15:59
красти завжди є-з ваших надходжень до бюджету..просто така цаца фліртує з полішуками-а хто як не я?клімчук в спідниці
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 14:27
точно,все вкрала,доки такі будуть нами керувати
Петро Показати IP 25 Червня 2014 14:47
Цікаво.як вона збирається "наповнювати бюджет"? Може ,хтось чув про це?...
читач Показати IP 25 Червня 2014 14:50
я звертаюсь до тих "птіц говорунів" які вважають методи застарілими..............то ви не говоріть що потрібно шукати інші..а запропонуйте інші ефективніші методи.....................а поговорити то кожен може.............умніки..........гнати вас з тієї міської ради потрібно....
RR Показати IP 25 Червня 2014 14:55
Не смішіть мої тапочки: мадам нікуди не піде - треба ж ще добудуватися.
Ара Показати IP 25 Червня 2014 15:07
Як піде з Луцька,що ж тоді робити буде з котеджем на Коперніка?Поставте себе на її місце!Ціни на житло впали.
осбб Показати IP 25 Червня 2014 16:36
дорогу молодим, пенсіонерам на відпочинок.
я Показати IP 25 Червня 2014 17:18
всі вони готові піти в будь-який момент. а як тільки зайде якась мова про звільнення-то горло перегризуть, а від "корита" не відступляться
петро Показати IP 25 Червня 2014 20:21
Ларисочка класно людям про землю відповідае,коли до неі за законними наділами 0,5 га безкоштовних за законом люди звертаються-''провести зйомки з космосу наділу'' і т.д. Жах. Зате зараз,кому''попродали'' і захабарили раніше земельку людську, тим же людям втюхують по 1000$ за сотку. Гнати в шию і під суд. Виправдае суд-хай живе,засадить-хай сидить. Чиновник повинен боятися народ і служити йому,як пес хазяіну.
антон Показати IP 25 Червня 2014 20:30
а що змінилося