USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Чи святкуватимуть День Незалежності у Луцьку

13 Серпня 2014 10:54
Усі розважальні заходи до Дня Незалежності у Луцьку скасували. Про це повідомив в мережі міський голова Микола Романюк.

"Луцький рахунок – вісім загиблих та десятки поранених. Але ми вистоїмо, ми справимось, переможемо і збережемо Україну єдиною! В таких умовах я прийняв рішення скасувати всі розважальні заходи, що планувалися до Дня Незалежності та Дня міста", - написав він.

Разом з цим, 23 серпня о 09:00 перед міською радою з нагоди Дня Державного Прапора України відбудеться урочисте підняття синьо-жовтого українського стягу.

24 серпня о 10:00 на Театральному майдані розпочнеться громадське віче з нагоди Дня Незалежності, яке завершиться вже традиційною акцією «Українська вишиванка».

"Запрошую всіх лучан у вишитому вбранні 24 серпня 2014 року о 10:00 прийти на центральну площу міста і в день народження нашої держави продемонструвати єдність громади. Адже саме вишиванка, як прадавній символ нації, єднає українців правого і лівого берегів Дніпра, допомагає глибше поринути у нашу історичну пам’ять та в єдності впевнено крокувати в майбутнє", - сказав міський голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 11:03
коментар було видалено
вася до аноніма Показати IP 13 Серпня 2014 11:09
здохни троль ху**тинский ... вашому карліку скоро кердик .....
Анонім до вася до аноніма Показати IP 13 Серпня 2014 11:13
Непременно сдохну. Лет через 50-60. А ты думай как зиму пережить, дупло ляшковское.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 11:14
коментар було видалено
вася Показати IP 13 Серпня 2014 11:18
В.Н. забаньте того троля
вася до вася Показати IP 13 Серпня 2014 15:05
вася ти троль
вася аноніму .... Показати IP 13 Серпня 2014 11:20
«Кто этот сказочный дебил?» ? новий кавер на «Путін ху*ло».
Віта Показати IP 13 Серпня 2014 11:23
правильно які можуть бути зараз розваги якщо таке робиться в країні! скільки зараз вже скалічених людей
до аноніма Показати IP 13 Серпня 2014 11:30
Ти чудо горохове, закрий свою смердючу морду! Ми УКРАЇНЦІ, ми боремося за правду, за нашу землю, а ти валяй, поки ще не пізно, у свою смердючу кацапію!!!
Вася аноніму Показати IP 13 Серпня 2014 11:31
ТИ ЗОМБОВАНА ПОТВОРА .ПУТІН Х*ЛО
... Показати IP 13 Серпня 2014 12:45
ДОПОМОЖІТЬ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ - ДОПОМОЖІТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ !!! НУЖНА СРОЧНАЯ ПОМОЩЬ ВОЕННЫМ ТОВАРИЩАМ - ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТОВАРИШАМ !!! Солдатам 51 Окремої Гвардійської Механізованої Бригади для виконання бойових завдань і збереження власного життя на Сході терміново потрібні: - кевларові каски; - прилади нічного бачення; - біноклі; - тепловізори; - засоби зв’язку... ПАТ КБ «ПриватБанк» Номер картки/рахунку UAH: 5168 7572 1973 1553 Одержувач: солдат Вавринюк Сергій Степанович WebMoney: U178418850210 - гривні ( гривны ) R284257613410 - рублі ( рубли ) Z344961507692 - долари ( доллары ) E770220239787 - євро ( евро ) Контактний телефон: +38 (097) 132 1319 Почта: [email protected]
ФигВам до ... Показати IP 13 Серпня 2014 13:58
Очередная контора "Рога и копыта" по выкачке денег у людей?
shyshkin Показати IP 13 Серпня 2014 13:33
Якщо для волинських чиновників День Незалежності - це розважальні заходи, то навіщо на Сході гинуть хлопці? Романюк з Гунчиком поховали Незалежність України!
Logika Показати IP 13 Серпня 2014 20:24
А Бандерштат не відміняли, хоч там і матюкалися зі сцени. Так що не треба дурити людей - коли вигідно, тоді скорбот немає