ФлайzZzу у Луцьку чують рідше, ніж в інших містах
Учасники гурту ФлайzZzа, які завтра будуть гостями чату на «Волинських новинах», зізнаються, що у Луцьку їм доводиться виступати рідше, ніж в інших містах.
«До нас чомусь ставляться з незрозумілою пересторогою. Приміром міська влада, яка часто організовує різного роду концерти, хоче, аби ми виступали тільки «на шару», що нам не завжди підходить» - розповідає соліст гурту Тіма (Андрій Тимчук).
Завтра читачі «Волинських новин» матимуть змогу поспілкуватися з ФлайzZzою у чат-конференції. Початок чату – о 15.00
Задавати питання можуть тільки зареєстровані читачі.
Реєструватися можна тут
Довідково:
У відеодоробку гурту ФлайzZzа - 6 музичних кліпів. Тіма, приміром, найоригінальнішими відео вважає кліпи на пісню «Сонце» та «Радісно так». Найдорожчим кліпом гурту, бюджет якого «потягнув» 5 тисяч доларів став кліп «Вчора я не роздягався».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«До нас чомусь ставляться з незрозумілою пересторогою. Приміром міська влада, яка часто організовує різного роду концерти, хоче, аби ми виступали тільки «на шару», що нам не завжди підходить» - розповідає соліст гурту Тіма (Андрій Тимчук).
Завтра читачі «Волинських новин» матимуть змогу поспілкуватися з ФлайzZzою у чат-конференції. Початок чату – о 15.00
Задавати питання можуть тільки зареєстровані читачі.
Реєструватися можна тут
Довідково:
У відеодоробку гурту ФлайzZzа - 6 музичних кліпів. Тіма, приміром, найоригінальнішими відео вважає кліпи на пісню «Сонце» та «Радісно так». Найдорожчим кліпом гурту, бюджет якого «потягнув» 5 тисяч доларів став кліп «Вчора я не роздягався».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
виступати на шару вам не підходить????? зажралися ви, милі!!!!!!!!! зірковою хворобою страждаєте!!! весь люблін, до речі, плюється, які ви зажерливі "зірки". а послухати особливо то немає що!!!!! спустіться трохи на землю!
Малькольм Маклерен
Показати IP
19 Листопада 2009 21:48
Та кому ці убогі взагалі цікаві? Ні музики, ні голосу, ні картинки. 100% провальний проект.
Я
Показати IP
23 Листопада 2009 18:46
Малькольм Маклерен, ви занадто серйозні. Це іде весела музика з певним навіть симслом, так що не тра наших виконавців нижче "плінтуса" опускать)! Маємо гарну групу, і не тра на неї піарити
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.