USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ресторація «Курінь» знову чекає гостей. ФОТО

16 Вересня 2010 15:34
У Луцьку на проспекті Грушевського знову запрацював ресторан української кухні «Курінь».
Протягом дня керівництво та персонал ресторації «Курінь» вітали відвідувачі закладів компанії Гранд Персона.
Після реконструкції ресторан збільшив площу: з’явились дві бенкетні зали – хатинка та світлиця.
Основним декором закладу є речі з домашнього вжитку українського села Волині.
Окрім того, віднині у ресторації «Курінь» можна святкувати весілля з танцями та забавами, чого раніше не практикувалося.
«Плануємо проводити різні тематичні вечори – гуляння, гадання, традиційні українські вечорниці. У нас тепер гратимуть музики», – розповіла директор ресторану Світлана Курило.
На згадку про щиру куренівську гостинність можна придбати українські сувеніри, вишиті сорочки, виконанні майстринями з Коломиї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Олександра Показати IP 16 Вересня 2010 18:32
Гарний заклад і обслуговування.
Лучано Показати IP 16 Вересня 2010 19:04
А що змінилося крім букету маків?
Volunyaka Показати IP 17 Вересня 2010 00:29
Да ну.....щось там дуже дорого!!! думають що в нас всі олігархи!!
VSC до Volunyaka Показати IP 17 Вересня 2010 10:17
Если Вы не знали, то все заведения Гранд персона рассчитаны исключительно на олигархов. Нам с Вами там делать нечего.
Українець Показати IP 17 Вересня 2010 10:35
Щиро дякуємо від Лучан та гостей нашого міста за самий гарний, смачний український ресторан. А Олегу Вячеславовичу Бровіну особлива подяка за гарні ресторани, високий рівень обслуговування, смачну їжу та терпіння.
Volunyaka до Українець Показати IP 17 Вересня 2010 17:04
Я вам скажу так: той ваш Олег ще те хамло і людей за людей не тримає!!!
просто Я Показати IP 17 Вересня 2010 13:06
Я не відношу себе до олігархів. В мене середнього рівня дохід , може хтось скаже і нижче середнього. Але якщо я хочу свята для себе та своєї сім'ї, ми знаходимо кошти ,щоб відпочити в хорошому закладі. Не треба бути олігархом- треба правильно планувати витрати та бажати кращого і красивого для себе і своїх близьких.А Курінь - просто клас!Молодці!!!
VSC Показати IP 17 Вересня 2010 17:33
Так прикольно читать заказные каменты. Ребята из Гранд персоны, мы ведь понимаем, что вы на работе.
Микола Показати IP 17 Вересня 2010 18:26
Бровін думає, що живе в Чікаго. Чашка чаю коштує 20 гривень. Переборщаєш, радянський прапорщик. За скупість Бог карає - це навіть в казці "О рыбаке и рыбке" написано. Шкода, що ти нічого не читаєш, крім надписів в туалетах.
Сашка Показати IP 17 Вересня 2010 23:11
А скількі платите, шоб написати коментар позитивний про заклади Гранд Персони? Ага, там так добре,така атмосфера, ммм. В Луцьку є купа закладів з нормальними цінами, смачними стравами і класною атмосферою. І без вас обійдемося)
Цибулькін Показати IP 19 Вересня 2010 11:48
Всі ці замовні коментарі з обох сторін, вже трохи дратують, модераторам треба щось робити. Волинські новини пертворюються в місце незрозумілої розправи або дешевого піяру.
Москаль Показати IP 20 Вересня 2010 18:26
Ресторан КУРИНЬ очень хорош, особенно украинское сало, красный борщ. А вареники просто объеденье. Покрученого сала мы взяли с собой в поезд Луцк - Москва. Хорошо вам хохлам.
UA Показати IP 20 Вересня 2010 20:20
У КУРИНІ фієста " лохам" там не місце !!!!!!!!!!!