USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – документальна кінопрем’єра про УПА

21 Жовтня 2014 14:59
«Хроніка української повстанської армії 1942-1945» - документальний фільм у двох частинах розповідає про історію Української повстанської армії 1942-1954 років крізь призму свідчень тридцяти чотирьох очевидців та безпосередніх учасників подій (з понад сто опитаних).

Про це розповідають організатори кінопрем’єри.

Творці стрічки пропонують подивитися на український повстанський рух з перспективи «простих людей», без пафосу, містифікацій та пропагандистських кліше. Усні історії відкривають нетрадиційний погляд на природу боротьби УПА, дають змогу відчути атмосферу та дух епохи, зануритися у вир бурхливих подій.

Оповідач: Віктор Власенко.

Наукові консультанти: Іван Патриляк, Олександр Пагіря.

Режисер: Тарас Химич.

Постановник військових реконструкцій: Володимир Правосудов.

Композитор: Любомир Соломченко.

Звук: Роман Микульський.

Прем’єра документального кіно «Хроніка української повстанської армії 1942-1945» відбудеться у Луцьку 23 жовтня о 18:00 у Палаці культури міста Луцька.

Вхід вільний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Колян Показати IP 21 Жовтня 2014 14:59
Фашизм не пройдет!
Хлоп Показати IP 21 Жовтня 2014 15:11
Тобто знову, судячи з дати початку - 1942 року, - беремо вибірково з історії, те що подобається, і про народження Поліської Січі, про судьбу Бульби-Боровця не згадуємо, бо "не патріотично"((
Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 17:19
коментар було видалено
Я Показати IP 21 Жовтня 2014 17:24
З дитинства о Ковпаке, Красной Армії знаю тільки хороше, а УПА це бандити
Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 17:29
Админы, я ведь только предложил Украине похвалиться своей героической историей перед соседями. А вы затерли меня.
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 09:09
Хруніку упа нехай дивиться всеукраїнський бджоляр - він для них памятники відкривав. А кістки тисяч бійців, які дійсно фашистів з нашої землі гнали і дотепер в лісах лежать. Про них думати потрібно.
Я Показати IP 22 Жовтня 2014 09:58
Не зрозуміло що УПА робила після 9 травня 1945 р.
ВВК до Я Показати IP 22 Жовтня 2014 14:12
От подивишся тоді й зрозумієш.
до ВВК Показати IP 22 Жовтня 2014 18:44
Як що робили? Воювали з лікарями і вчителями, вчорашніми фронтовиками, з тими, хто відбудовував країну.