USD 24.3 24.48
  • USD 24.3 24.48
  • EUR 26.8 27.1
  • PLN 6.25 6.34

У Луцьку - флешмоб: «Прапор на балконі»

Всеукраїнський флешмоб під назвою "Прапор на балконі до Дня Незалежності" відбудеться у Луцьку. Активісти закликають взяти участь у патріотичному заході.

"Патріоти України, давайте до Дня Незалежності завісимо наші міста і села прапорами України. Кожен із нас може придбати синьо-жовтий прапор і повісити у себе на балконі чи на вікні, вдома та в офісі. Символічним жестом, піднявши прапор на балконі, ми надихаємо одне одного і даємо надію, що разом подолаємо усі складнощі. Показуємо, що нас багато - тих, хто готовий боротися за Україну!", - йдеться у повідомленні.

Долучитися до патріотичного флешмобу закликають і мешканців інших міст та сіл Волині.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 14
111 Показати IP 21 Серпня 2014 18:48
коментар було видалено
з Луцька Показати IP 21 Серпня 2014 18:58
Де можна придбати український прапор? Буду вдячний. Колись продавали в магазині "Мистецтво", зараз немає.
увч до з Луцька Показати IP 21 Серпня 2014 19:12
коментар було видалено
. до з Луцька Показати IP 21 Серпня 2014 19:33
І балкон де можна придбати?
Ольга до з Луцька Показати IP 21 Серпня 2014 20:20
Я купила в книжковому магазині напроти "Сільпо", що на Кравчука.
Влад до з Луцька Показати IP 21 Серпня 2014 23:58
В цумі сьодні бачив. На першому поверсі біля ескалатора, що підіймається в гору))
анонімус Показати IP 21 Серпня 2014 20:43
в голові повинен бути прапор, а не на балконі
111 до анонімус Показати IP 21 Серпня 2014 20:56
коментар було видалено
Дебіл до 222 Показати IP 21 Серпня 2014 21:01
коментар було видалено
000 Показати IP 21 Серпня 2014 21:42
Купити прапор можна у магазині "Тканини" на вул. Лесі Українки. Коштує 20 грн. Поцікавтесь у канцелярних магазинах.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 04:15
Гривна, почему ты падаешь? Гривна не падает, а скачет. Ибо кто не скачет, тот москаль!
лира Показати IP 22 Серпня 2014 06:22
не "купите" а раздайте флаги. Барыги патриотичные.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 11:53