USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку встановили національний рекорд

28 Червня 2015 16:10
5-метрову ковбасу вагою півтонни виготовили працівники ТМ «Забіяка». Рекорд офіційно зареєстрували у Книзі рекордів України в розділі «Гастрономічні вироби».

Нагадаємо, в Луцьку триває дводенний фестиваль вуличної їжі. На заході присутні більше 20 рестораторів, які годують відвідувачів свята.

На фестиваль запросили й представників Національного реєстру рекордів. Річ у тім, що ТМ «Забіяка» виготовила варену ковбасу рекордного розміру – довжиною 5 метрів і вагою майже півтонни.
Як розповіла представниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, категорія «Гастрономічні вироби» в Україні активно розвивається. Донедавна рекордсменом була ковбаса, виготовлена торік у Черкасах, яка мала вагу 188 кілограмів. Але луцький виробник залишив конкурентів позаду.

«Сьогодні ми вперше в Луцьку. Вітаємо з почином і сподіваємось, що Луцьк буде активно брати участь в подібних акціях», зауважила вона.
Вагу ковбаси офіційно зафіксували в присутності представників національного реєстру рекордів України. 5-метровий ковбасний велетень заважив 463,2 кілограма.

Опісля того, як виробнику вручили сертифікат про внесення виробу до Книги рекордів України, ковбасу розрізали на порції, і скуштувати її зміг кожен охочий.

Зазначимо, що ковбасу роздавали безкоштовно. Але наголосили, що представники компанії «Забіяка» збирають кошти на потреби сімей загиблих воїнів Сергія Гулюка та Олександра Ярмолюка. Тому всіх попросили долучитися до благодійної справи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
123 Показати IP 28 Червня 2015 16:17
Я не проти фестивалів , розваг але не в цей час! Коли наших хлопців ховають а другі танцюють і співають це ненормально і вині в цьому не люди а міська та обласна влада ! Вони заробляють собі гроші і у них усе добре бо їхні діти і родичі до війни немають ніякого відношення! І їм чхати що в когось за вікном плаче чиясь вдова, мати чи сироти!
111 до 123 Показати IP 28 Червня 2015 16:33
тобто життя не продовжується, потрібно всім впасти в депресію, завязати чорні хустки та горювати???? потрібно жити! кожна людина сама вибирає собі таке життя як хоче
123 до 111 Показати IP 28 Червня 2015 16:52
Буде у тебе біда я прийду до тебе з піснями і танцями побачим як тобі весело буде! Ти певно ігоїст і в житі свому не бачив ще горя ! Нічого незабаром зрозумієш як що розум є!
111 до 123 Показати IP 28 Червня 2015 17:38
вони ж не до Вас прийшли з своїм рекордом, і не до меморіалу, в кожної людини є своє горе, свої проблеми, одні впадають в депресію, інші ні тим самим допомагають решті не впасти в цю депресію
123 до 111 Показати IP 28 Червня 2015 18:36
Я незнаю як тобі пояснити но на сьогодні це горе всеї країни ! Ті люди за кого загинули за себе чи за тебе і твоїх рідних теж. Я тобі говорив що ти ігоїст! Думай трішки перед тим що говориш!
Анатоль_ до 123 Показати IP 28 Червня 2015 18:09
А ми з панею Наталкою Семенівной це вітаємо! Це-рекорд! Ми пишаємося Україною!
Микола до 123 Показати IP 29 Червня 2015 09:22
Це, вони мають бути на війні, захищати свій бізнес.
свідок Показати IP 28 Червня 2015 16:28
як ці простачкі, що організували цей фест розвели Забіяк на таку фургу... саша-сірьожа хочете піару передайте ковбаси і м"яса хлопцям в АТО...
згідний до свідок Показати IP 28 Червня 2015 17:56
якби Забіяка цих 462кг ковбаси відправив в зону АТО,кращого піару і не треба.
Анонім до згідний Показати IP 29 Червня 2015 14:21
щоб генерали із міноборони могли вкрасти всі гроші і нічого не відправляти в АТО?
катрін до свідок Показати IP 28 Червня 2015 23:46
А вони і передають туди ковбасу!!!!!
дід Шапокляк Показати IP 28 Червня 2015 18:04
Відповідально заявляю, що ТМ Забіяка постійно передавав ковбасу хлопцям на Схід ящиками.
Штефан,Луцьк до дід Шапокляк Показати IP 28 Червня 2015 18:10
Як це перевірити?
Анонім до Штефан,Луцьк Показати IP 28 Червня 2015 23:49
Нащо перевіряти? Вони постійно передають!
999 до Штефан,Луцьк Показати IP 29 Червня 2017 21:30
А ти глянь в неті інфу про відправки волонтерів з в олині. Там в кожній машині їх товар. Остання передача через афганців на тому тижні. А якщо не слідкуєш за подіями, не сри в душу.
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 22:22
Ото ваш національний "рекорд". Еуропа.
зупиніть дурну війну Показати IP 29 Червня 2015 10:32
Половина України плаче, половина України скаче ...Боже , спаси Україну і її народ ! Все минає, гріх зостається ! Пекло зробили в Україні-неньці горе-політики, олігархи! Кого ми вибирали і вибираємо 24 роки ... Вовки в овечій шкурі, а не влада Росії і України. Два сусідніх народи кров проливають. За що і навіщо ...!? Хто в тій дурній війні буде переможений ... Діти сироти , жінки вдови, батьки втрачають дітей молодих, тисячі переселенців , тисячі вбитих мирних жителів, зруйновані хати і будинки на Сході України . Нелюди політики, депутати і Президенти ДВОХ СУСІДНІХ КРАЇН ! Заради наживи і грошей ця війна олігархам потрібна! Смерть кругом, кров і поранених людей багато .Горе-політики і олігархи хочуть війни. Всьому світу наплювати на те, що на Україні проливається кров, каліки і люди без житла ! Ще так ніхто і ніколи не керував державами !!! Схаменіться, вибрані ж нами, ( а в більшості без нас) політики - "добрі" !!! БОЖЕ, спаси Україну і її людей. Миру Україні, терпіння і мудрості українському народу .Зненавиділа горе-політиків України і Росії. Не простий роботяга розпочав і фінансує ту ДУРНУ ВІЙНУ, ЯКА НІКОМУ НЕ ПОТРІБНА ! НА ЗЛО ЗДАТНИЙ КОЖНИЙ , А ДОБРО МОЖЕ ЗРОБИТИ ЛИШЕ СПРАВЖНЯ ЛЮДИНА !!!
Яценюк до зупиніть дурну війну Показати IP 29 Червня 2015 14:23
https://youtu.be/PyAQeMsEOwc - Яценюк: зарплаты и пенсии будут в 5 раз больше
Яценюку Показати IP 29 Червня 2015 14:43
Нащо нам гроші, як ми самі хороші.
Злодійській і брехли Показати IP 29 Червня 2015 14:44
Собі май, та й мені дай !
Волиняка Показати IP 29 Червня 2015 23:57
Ганьба!