USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Обиратимуть найкрасивішу студентку СНУ. Фото конкурсанток

7 Грудня 2015 17:00
Найбільший виш Волині сьогодні обиратиме свою міс.

Так, 7 грудня о 18 годині у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбудеться конкурс «Міс університету 2015». Конкурс відбудеться за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

15 конкурсанток Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки представлять свої факультети.

Дівчата візьмуть участь у п’яти конкурсах :«Представлення», «Україночка», «Купальники», «Таланти», «Інтелектуальний», «Вихід у вечірніх сукнях».

Учасниці та ведучі будуть одягнені у колекціях від провідних дизайнерів міста та країни: ANDRETAN, "POLLARDI”, "АJOUR", Даніель Різотто та Марко Корварі, "RELOOK", - повідомляють організатори.

Фото конкурсанток розмістив Таблоїд Волині.

Вікторія Бараннік

Галина Вовк

Анастасія Гловатських

Дарина Глушенко

Слава Гречко

Яна Гулюк

Тетяна Ляшук

Анастасія Матюшик

Анастасія Панчук

Вікторія Паршенко

Уляна Роман

Тереза Романюк

Юлія Слабецька

Юлія Смикова

Ірина Степанюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Я за Показати IP 7 Грудня 2015 17:11
Анастасію Гловацьких
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2015 17:22
Усіх - на роботу в фонд
Катя Показати IP 7 Грудня 2015 17:39
Слабецька рулить...
юля до Катя Показати IP 7 Грудня 2015 18:23
Слабецька і Тереза самі гарні
А Я ЗА??? Показати IP 7 Грудня 2015 17:50
ГАЛИНУ ВОВК !!!!! КРАСУНЯ ВІД МАМИ....
Анонім Показати IP 7 Грудня 2015 17:53
саме головне грудь вперед і ліфик з паралоном))) от і вся краса...
Старий гуляка пройд Показати IP 7 Грудня 2015 18:46
А мені найкрасивіша Главатських. Таку цілому світу не соромно показати. І Вовк Галина не відстає від неї. Дівчата усі хороші, тільки де дружини погані беруться?..
Самурай до Старий гуляка пройд Показати IP 7 Грудня 2015 21:55
Гарні квіти хороших плодів не приносять. (Японська мудрість)
мир Показати IP 7 Грудня 2015 19:45
ляшук супер
Пшоно Показати IP 7 Грудня 2015 20:11
Слава гречці!
Пенс1онер. Показати IP 7 Грудня 2015 21:02
Галина Степанюк!!!
я Показати IP 7 Грудня 2015 21:03
Ляшко Супер?
Орговік Показати IP 7 Грудня 2015 23:03
Гловацьких !!!
містер Показати IP 7 Грудня 2015 23:11
сама гарна настя панчук, а деякі просто не туда луканулись.
я Показати IP 7 Грудня 2015 23:50
вибрав би настю панчук
радован Показати IP 8 Грудня 2015 06:58
зачем нужны эти конкурсы? они принесут этим дурехам счастье?
123 Показати IP 8 Грудня 2015 08:47
Анастасія Панчук, судячи по фото, - найгарніша дівчина серед учасниць конкурсу.
іріша Показати IP 8 Грудня 2015 08:52
сірість сплошна, всі однакові....жодної красуні...пересічні прості дівки