USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Юна волинянка - найкрасивіша україночка року

29 Грудня 2014 13:43
10-річна волинська школярка Анюта Климовець бере участь у конкурсах талантів і краси не вперше. На першому змагання серед дітей вона вийшла ще в 2009 році - тоді їй було всього п'ять років. Про це інформує Комсомольська правда.

Нагадаємо, цьогоріч юна Анюта отримала офіційний титул «Перша принцеса планети-2014».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРША ПРИНЦЕСА ПЛАНЕТИ ЗАСПІВАЛА ПРО ЛУЦЬК

- Я підрахувала - конкурс "Найкрасивіша україночка-2014" був для нас уже сорок дев'ятий в загальній заліковці змагань, - розповіла "Комсомолці" мама переможниці Оксана Климовець. - Анюта стала кращою в категорії від 7 до 16 років, її визнали найкрасивішою Україночка цього року. Покази для доньки приносять одне задоволення - навіть дорослі не витримують стільки примірок, стільки годин зйомок. І це їй обов'язково знадобиться в житті, незалежно від того, ким вона вирішить стати. Аня займається вокалом, танцями, а з лютого цього року - ще й у модельній школі.

Крім конкурсу в Житомирі, Анюта встигла ще й взяти участь у показі колекції одного з дизайнерів у Києві.

- До речі, Аня допомогла перемогти і своєї молодшої колезі - житомирської учасниці конкурсу в молодшій категорії, - усміхається мама дівчинки. - Виявилося, що у Лідочки немає яскравої сукні та туфель для виходу. І на прохання Ані мій чоловік помчав з Житомира в Луцьк за нарядом і взуттям для конкурсантки. Встигли до виходу - і Ліда теж перемогла! Звичайно, не в сукні справа, але нам приємно.

Зараз у Анюти - канікули, вона, як і всі діти, чекає приходу Діда Мороза і загадує йому "під ялинку" перемоги у нових конкурсах.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
СЕРГІЙ Показати IP 29 Грудня 2014 13:50
УКРАЇНКИ САМІ НАЙ ГАРНІШІ ДІВЧАТА СВІТУ.
естет до СЕРГІЙ Показати IP 29 Грудня 2014 16:00
а потім дивуються, чого з них пов** виростають!! срамота!
Анонім до естет Показати IP 20 Січня 2015 16:24
де там срамота?
Юрий до СЕРГІЙ Показати IP 1 Січня 2015 10:31
Так!Україночкі найкращі у світі! Точка!
.... Показати IP 29 Грудня 2014 13:51
нічого особливого..розмалювали малу і лялька...тисячі дівчаток за неї гарніші..знаєм ці конкурси..татусь певно за бабосіки все купив...
111 до .... Показати IP 29 Грудня 2014 14:21
Не обовязково купив - але те, що розмалювали, як дорослі мавпи малюються - оцього не розумію. Не забирайте в малої дитинство - ті діти, що мають привабливі риси обличчя в цьому віці, втрачають їх через непропорційний ріст частин обличчя в дорослому віці. Потім комплекси у дівчини і т.д. Для чого на ніжну дитячу шкіру накладати стільки хімії, вона що, стара квочка з обвислою шкірою? Клухі, що прожили достатньо років недостатньо зрозуміли цінність чистої і природної краси
Волинянка Показати IP 29 Грудня 2014 14:02
Дуже гарна дівчинка! Просто лялічка!
нічого гарного до Волинянка Показати IP 29 Грудня 2014 19:34
вульгарність та несмак
Фамілія Показати IP 29 Грудня 2014 14:17
коментар було видалено
J Показати IP 29 Грудня 2014 14:27
Починається чергове обс*рання! Адміністратори- модератори, закрийте поки не пізно коментарі. Куди ви тільки дивитесь?
кВАЗІМУДО Показати IP 29 Грудня 2014 14:31
Та ні! Не згоден! Макіяж зроблено вульгарно! Фото невдалі.Хіба, ЩО НА МАСКАРАД У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ.
Іванов Показати IP 29 Грудня 2014 14:48
А батьки в малої певно крутелики?
О так до Іванов Показати IP 29 Грудня 2014 14:57
Ще й які, самі крутелики з крутеликів! Тобі ще далеко, узбагойся)
632 Показати IP 29 Грудня 2014 15:28
такі конкурси, і втакому віці треба проводити без макіяжу, а це мавпіяж.
образливо Показати IP 29 Грудня 2014 15:43
коментар було видалено
Сутенер Показати IP 29 Грудня 2014 15:43
коментар було видалено
Сутенер до Сутенер Показати IP 29 Грудня 2014 16:01
Чому видалили мій комент? Я її на роботу взяти хотів, а ви такі...
Вчителька Показати IP 29 Грудня 2014 16:08
Дівчинка не погана,але є дійсно набагато гарніші,розмальована вульгарно а на голові не вінок українки, а ціле помело.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 16:10
моя донька у 19 виглядає молодше ніж ця, перепрошую,10-річна волинська школярка!!!
лучанка Показати IP 29 Грудня 2014 16:15
реально.... Навіть нехочеться читати про цю малу.... Тошнить вже.... Кожна стаття проплачена батьками, що на Волиньпості, що тут...
Світлана Показати IP 29 Грудня 2014 16:36
Та що ви ліпите, олухи? Наша дівчинка виграла такий конкурс!!!! Порадійте за дитину!!!
психолог Показати IP 29 Грудня 2014 16:40
Реально - 18 років. Фарба, надмірний артистизм, вульгарність. Батьки забрали в дитини дитинство.
аяяй Показати IP 29 Грудня 2014 17:34
дівчинка молодець.вітаємо
батькам Показати IP 29 Грудня 2014 18:18
Вы с ребенка для себя игрушку сделали?
pedobeer Показати IP 29 Грудня 2014 19:33
коментар було видалено
батько Показати IP 29 Грудня 2014 19:46
Все так виглядає, ніби батьки спекулюють на цьому. Як ніби хочуть взяти "викуп". Усе, як 200 років тому в глухому мусульманському гаремі - публічний показ тіла престарілому хану. Нехай дитина виросте, здобуде освіту, набуде хороших манер, а тоді покаже свою красу, і обовязково - з інтелектом. Щоб це не виглядало так, що на базарі продають молоду телицю.
Педобір Показати IP 29 Грудня 2014 20:20
коментар було видалено
Соня Показати IP 29 Грудня 2014 21:40
заздрість погана риса, але що поробиш коли одна єдина насолода строчити коменти образливі. От у цьому наша біда
Батькам Показати IP 29 Грудня 2014 21:55
Дуже шкода дівчини. Фарба... гримаси... нічого природнього.... Є дівчатка набагато вродливіші. Відкрийте очі і Ви побачите це. Зверніть увагу на її самооцінку.... та її поведінку ... У 16 років буде виглядати на 25-ти літню жінку. І пам'ятайте краса проходить. А щотоді залишиться ...? Подумайте .... напевно є щось важливіше.
11 Показати IP 30 Грудня 2014 09:40
За штукатуркою дитини не видно.
просто так Показати IP 30 Грудня 2014 12:47
Для чого писати, що дівчинка виглядає на 18.....якщо це неправда...для чого ображати...батьків....для чого всі ці заздрісні коментарі.....????Справді дуже гарна дитина!!!Справді мабуть батьки мають гроші...І що з того....?Зробіть так як вони ..заробіть ці гроші....своєю працею......і допомагайте своїм дітям!!Я думаю дітки - це головне....кому як не дітям допомагати?Люди будьте добрішими!
Інна Показати IP 30 Грудня 2014 17:16
дівчинка гарна, але з макіяжем переборщили
я Показати IP 30 Грудня 2014 21:05
Те що вона найгарніша - це погарячкували. Як можна визначити , що ця дівчинка найгарніна від усих? Що за тупість? І навіщо її так розмалювали? Це що критерії дитячої краси?
Санта Показати IP 1 Січня 2015 23:04
Для кожного з батьків своє дитя найкрасивіше, але тут мова йде про світове сприйняття дитячої краси. І саме ця гарнюня україночка поєднуе у своєму образі гармонічну красу усієї націі, та стає єталоном краси планетарного масштабу. Замість того щоб дзяволіти як ганебні невдоволені собаки, краще порадійте за своїх земляків. А батькам дівчинки побажаю натхненні та терпіння, бо на їхню долю випало випробовання людською заздрістю та тупістю. Хай вам Бог допомагає, та бережіть даровану Богом красу!!! А гарнюні бажаю счастливого та сонячного майбутнього!!!
Олег Показати IP 4 Січня 2015 11:56
Мамаша цієї дівчинки ходить по газетах і просить про неї напистаи за певну плату. А те, що всі місця куплені не дивно. Нічого особливого у їхній дитині, але зробили з неї дресировану мавпочку
Ліда Показати IP 4 Січня 2015 11:57
коментар було видалено
Оксана Показати IP 5 Січня 2015 09:50
дівчинка дуже гарна,але шкода,що виглядає на років 20...І хто там пише,що це заздрість,звертаюсь до вас,кому тут заздрити,батькам в яких донька в 10 років виглядає мабуть так само як мама.чи дитині,яка з 5,а то і менше років не бачить звичайного подвір*я,не грається з друзями,та і можливо немає їх,дуже шкода дівчинку...Хай би виросла,закінчила школу,поступила в ВУЗ,а тоді б завойовувала різноманітні нагороди,отоді б і була гордість за неї,а так ...дівчника вчиться в модельній школі і їздить на покази і конкурси,а в школу вона ходить?вона знає те,що знають її однолітки?хоча мабуть батьки і атестата куплять...я не розумію батьків цієї дівчинки,я б не хотіла такого дитинства ні собі,ні своїм дітям
міс Показати IP 21 Січня 2015 20:47
найкрасивіша дитина з волині. чому ж така посередність...зайдіть у будь-яку школу волині і побачите набагато красивіших дітей.милих і ніжних у яких вроду не підчеркують фарбою і залакованістю волосся до дротянки. ! а зачіска у тих школярок набагато краща... виграли напевно гроші... для тих хто каже :"заздрість" відповім подивіться навколо у багатьох волинських красунь немає на булочку в школі -от вони і неходять по агенствах,показах... а за кордоно завжди цінувалась краса словян... подивіться на дітей Європи і америки 1-2 дитини ,які знімаються ...а потім що наркотики ,алкоголь....
Art Показати IP 23 Січня 2015 00:22
Дозволю собі долучитися до коментів. Ну, звісно, спочатку - побажання батькам не виховувати в юному несформованому сітосприйнятті хибні життєві цінності, та егоцинтризм. Бо все закладається саме в такому віці. А потім це неймовірно важко виводиться з голівоньки, якщо виводиться взагалі?. От ламають життя дітям, бо реальне життя мало схоже на ту казку , в яку її намагаються окунути дитину, догодивши власним амбіціям, власному его і показати всім знайоими і сусідам6 " Знай наших!" І потім на жаль , Борони Боже, розчарування , невідповідність реального затребуваному. Найперше в дитині треба виховувати людину, особистість, адаптувати її до життя і до різних життєвих ситуацій , та середовищ, дапомогти здобути улюбений фах належний, а потім, коли сформуються цінності і стійка психіка дати можливість обирати самій в якому напрямку рухатися по житті. Ну а тепер візьмуся за стилістів. Отут -бідаааааа..... Люди добрі, весь цивілізований світ давно в приорітет ставить природність, натуральність, а особливо що стосується діток. Ці малинові губки і жахливі стрілки на дитячому личку - це повний несмак і непрофесійність візажиста. Для фото юного личка максимум що можна використати це прозорий зовсім легкий блиск для губ і мінімум туші на самі кінчики лише вій ( це прри тому якщо війки раптом не виразні ). А ці "бабськ" залаковані зачіски , та куделі накручені ? Все, що втрачає природню похідну - не прийнятно для дитини і робить дорослою і штучною !!! А взагалі в багатьох країнах видають закони що зв"язані з захистом дитинства , це якраз з тієї опери. Бо все що ламає психіку дитини, що не являється її свідомим вибором є проти дитини , тобто незаконним. А який може бути свідомий вибір при несформованій свідомості. Ьому в цивилізованих країнах що боряться за блаполуччя діток заборонено використовувати дітей в рекламі в шоубізі та в інш проектах, що несуть заробляння грошей. Це розцінюється як використання дитячої роб. сили , щоб рівносильно рабству... Звісно заохочуються конкурси, що несуть за собою розвитокдитини ( це художні, музичні, танцювальні, математичні і т.д...конкурси ).... Хто має голову - хай думає! Бо до повнолітті ми не дарма відповідаємо за діток! От і бережіть їх!!! Бо невідомо чи скажуть вони колись за подібне-дякую?).
я Показати IP 13 Лютого 2015 11:47
Чому коли у людей стається якась радісна подія усі заздрять та стараються полити брудом. Ця дитина не тільки виступає на конкурсах краси вона ще й чудово співає. Дитинство у неї ніхто не забирає,вона бавиться з дітьми і повірте нічим не вирізняє себе поміж них. Судити простіше простого,а ви спробуйте хтось досягнути того,що добивається ця дитина. А ви не думаєте скільки сили та праці потрібно для цих конкурсів( і не треба писати про гроші,і багатших бачили)?Молодець удачі тобі Анюта.
Батькам 3 Березня Показати IP 3 Березня 2015 18:44
Дитина справди гарненька ,але ви николи незамислювалися над тим, що буде дали?Коли вона пидросте и зовнишнисть через оци вси макияжи зминиться, Недай Боже! Як почуватиметься дитина яка звикла бути най-най гарнишою? Ви батьки замислювалися над цим?