USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В центрі Луцька молодь пускала в небо ліхтарі. ФОТО

3 Січня 2011 14:55
Майже сотня людей зібралась на центральній площі Луцька, аби взяти участь у новорічній акції «Запали ліхтар».

На неформальний захід молодь підтягнулась у вечірню пору 2 січня.

Як розповів організатор акції, студент Богдан Муха, саме вечірнє небо потрібно було для задуманого ним флеш-мобу, який, до слова, в Луцьку відбувся вперше.

Суть акції – охочі запускали в небо паперові конструкції у вигляді куполів, циліндрів, сердець, які за формою схожі на ліхтарі. На них вони писали свої побажання. В небо ліхтарі піднімались за допомогою вогню із закріпленої горілки – за принципом повітряної кулі.

Попри те, що коштувало задоволення 30 гривень, охочих запустити в небо ліхтарі, виявилось біля сотні.

Богдан Муха розповідає, що ідея провести в Луцьку такий захід в нього виникла давно, коли він побачив такі забави у Києві та Одесі.

«Близько місяця часу я зголошував людей через інтернет. Радий, що прийшло так багато. Єдине – не вдалось синхронно запустити в небо усі ці сто ліхтарів. Більшість людей робила це вперше і не зорієнтувалась», – розповів він.

Організатор акції каже, що такий флеш-моб повторить ще раз, бо, на його думку, це «цікаво, весело і безпечно».

«Небесні ліхтарики – це гідна і не менш вражаюча альтернатива небезпечним салютам і феєрверкам, здатна прикрасити будь-яку важливу подію в житті, у тому числі й новорічні свята», – додав він.







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
людина Показати IP 3 Січня 2011 15:12
молодці! цікаво, креативно, піднімає настрій.
Gtrr Показати IP 3 Січня 2011 15:57
цей Муха племыник Романюка.... пнеться у владу.... Раныше були куми, а зара племыничата...
Mirna Показати IP 3 Січня 2011 16:18
до Gtrr у владу через ліхтарики?)))) племінник?))))) перепили на новий рік?)))
Муха Богдан Показати IP 3 Січня 2011 16:27
Про племінника посміхнуло))) А ще я син мера міста Одесси. Дякую всім хто приєднався до акції вчора. Надіюсь вона буде не останньою!
студент Показати IP 3 Січня 2011 17:28
яким чином йшла агітація в інтернеті? з великим задоволенням прийшов би... але не знав(((
ліхтарик до студент Показати IP 3 Січня 2011 18:33
Вконтакті була зустріч. Передавали один одному через функцію запрошення.
Танк до студент Показати IP 3 Січня 2011 22:08
Пнуться на унітазі, а Богдан ще зять прокурора -до слова.
Наталія Показати IP 3 Січня 2011 22:22
Так чому ви привязалися до людини? І що з того що він племінник чи зять когось? Причому тут це? В деяких людей після Нового року або не пропав будун, або параноя почалася
Mirna до Наталія Показати IP 4 Січня 2011 00:15
+5)))))
makar Показати IP 3 Січня 2011 22:51
акція сама по собі мабуть цікава та видовищна получилась...а як щодо протипожежної безпеки???хтось подумав про це,запускаючи в небо потенційне джерело відкритого вогню???(бачив як такий ліхтар згорів вщент і впав на землю з висоти 20 метрів.влітку то було,не зараз...)
VSC Показати IP 4 Січня 2011 11:19
На следующий раз попробуйте в лесу. Лучше в июне-августе и ночью. Эффект будет просто феерический.
Лоло Показати IP 7 Січня 2011 21:58
Я б хотіла прийняти участь в такому заході, але на жаль нічого про нього не чула. сподіваюсь наступного разу якось зможу про нього дізнатися раніше а не вже постфактум [email protected]
Лілу Показати IP 29 Січня 2011 11:48
Народ де можна купити такі ліхтарики? І як дізнатись коли буде наступний флеш-моб?