USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вже сьогодні: «Студія Мамахохотала» виступить у Луцьку

16 Вересня 2015 10:23
У Києві з аншлагу 10 вересня розпочався концертний тур гумористичної студії «Мамахохотала», яка завітає і до Луцька в рамках свого Всеукраїнського туру.

Так, 16 вересня студія виступить у Палаці культури міста Луцька. Початок о 19:00.

Співорганізатор туру у Луцьку: громадська організація «Volfest».

Довідково: Студія «Мамахохотала» два роки тому почала співпрацювати з телеканалом «НЛО TV» і на даний момент випустила три сезони гумористичного «Мамахохотала-шоу», скетч-шоу «Маслюки», два сезони серіалу про репера Ярмака «Як гартувався стайл».

Квитки можна придбати на сайті або ж замовити за телефоном:(0332) 72-54-60.

Вартість квитків- від 50 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ааааа Показати IP 11 Вересня 2015 15:33
що за назва студії дебільна - звідки вони видерлись?
пахне плагіатиком Показати IP 11 Вересня 2015 16:12
усі чоловіки в костюмчиках і дамочка блондинка..ніяке комедіійне шоу не нагадує???
Ігор до пахне плагіатиком Показати IP 16 Вересня 2015 10:33
це команда КВН КПІ, яка створила проект , який успішно транслюють по НЛО ТВ вже 2 роки дуже перспективні
раденький шо дурнень до Ігор Показати IP 16 Вересня 2015 16:57
та їм вже пораб в такому віці нормальну роботу шукати. перспективні б...ь кривляки
Василь Показати IP 11 Вересня 2015 16:21
З Києва
бандеровець Показати IP 11 Вересня 2015 20:41
так драмтеатр чи палац культури?
компас до бандеровець Показати IP 16 Вересня 2015 16:58
палата №6
олег Показати IP 16 Вересня 2015 10:36
за кого вони нас мають?я купляв квиток за 200 грн.а зараз він 100 грн коштує
гешефт до олег Показати IP 16 Вересня 2015 16:59
вони передумали бо дуже їсти захотіли
іронія Показати IP 16 Вересня 2015 16:54
ті хохотуни задовбали вже не смішно і не актуально років 5 а вони все пики кривлять. тьху
охрип Показати IP 16 Вересня 2015 17:01
це 10 склад ласкавого мая ой 95 кварталу,розрахований на провінційних лох*в хихотунів.