USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

«Закружився і впав у кохання»: MONATIK впав зі сцени під час концерту

16 Березня 2018 11:25
Український співак, тренер проекту "Голос. Діти", уродженець Луцька MONATIK, який тільки нещодавно повернувся з туру по США, під час концерту у Мінську несподівано впав зі сцени.

Виконавець захопився танком та не побачив перешкоду.

Цим курйозним випадком співак поділився на своїй сторінці в Instagram, пише ТСН.

"Мінськ звучить карколомно. Дякую всім і особисто кожному, хто розділив з нами ці незабутні емоції", - підписав відео MONATIK.

Також співак супроводив пост такими хештегами #впали у кохання, #вдарилися у танці та #хто не падав, той не підіймався.

Судячи з опублікованого відео та підпису, співак вміє сміятися над собою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ц Показати IP 16 Березня 2018 11:38
він мені ну Дені Девіто і все не можу в серйоз сприймати і все
555 Показати IP 16 Березня 2018 11:38
О. звізда упала))))))
для дурака звєзди Показати IP 16 Березня 2018 12:15
Клоун є клоун, той пі&арюга навіть ходити не вміє. Зіркова хвороба засліпила йому очі)))))
Glover Показати IP 16 Березня 2018 12:23
Потрібно було йому назватися - Лунатиком!!!
Лучанин Показати IP 16 Березня 2018 13:21
Цікаво, а що в своєм житті здобули коментатори? Стати співаком, який виступає на різних сценах світу - це велике досягнення. Тому це вже варте уваги.
соня Показати IP 16 Березня 2018 13:36
Які в нас добрі люди... заздрість злість чим ми кращі інших де співчуття, добро, ми ж українці чому про таке писати, акцентувати увагу напишіть скільки добрих справ зробив скільки концертів відбулося. Ні один негатив. Ну впав, що це подія виступає хлопець хай виступає радійте.
ольга Показати IP 16 Березня 2018 14:40
З такої сцени і падати гордість.А ти гордість бо представляєш Україну і показуєш..які у нас талановиті люди.тобі велике ДЯКУЮЮЮ!!!