USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Через бойкот російських товарів в Україні компанії РФ втратили $1 мільярд

9 Липня 2015 09:47
Російські та міжнародні компанії, які виробляють свою продукцію в РФ, у 2014 році зазнали збитків приблизно на мільярд доларів внаслідок бойкотування українцями товарів, виготовлених в Росії.

Про це повідомив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, - повідомляє «5 канал».

«За минулий рік, за нашими даними, вони не дорахувалися $1 млрд. Тобто це російські компанії і міжнародні компанії, які виробляли свою продукцію в Російській Федерації. Це те падіння, яке відбулося за один рік, коли українці не купували товарів з Російської Федерації», – сказав експерт.

Окрім того Дорошенко прогнозує, що у 2015-му Росія втратить удвічі більше. Передусім через те, що міжнародні компанії переносять свої виробництва з території Росії на європейські заводи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Vanduzler Показати IP 9 Липня 2015 09:57
І що? Легче стало що у сусіда корова здохла? Так і будемо жити під гаслом: аби у Росії всі повиздихали? Кому ця вся писанина? Невже не зрозуміло, що без торгівлі з Росією Україні не виповзти з кризи. Самі собі яму копаємо. Ворог, агресор. Самі ми собі вороги і агресори.
Сем Показати IP 9 Липня 2015 10:04
А чому нас, українців, свої ж українці закликають купувати неякісне? Невже це частині тих же українців вигідно?
Анонім до Сем Показати IP 9 Липня 2015 11:06
А тому, що ви при цьому приносите прибуток тим, хто не спроможен виготовляти якісний товар.
Казка Показати IP 9 Липня 2015 10:12
Знайшли два рагуля снаряд до пушки. Та й шо з ним робити, каже один, давай по москві жахнем, а як каже другий?, Та ти оце цілься, а я молотком по капсюлю жахну. Сказано зроблено. Відірвало одному руки ноги, другому очи вибило ну безрукий безногий верещить, а сліпий йому, чого верещіш? Уяви собі що з москвою трапилось. Приблизно так.
Анонім Показати IP 9 Липня 2015 10:17
ЦЕ ВСЕ СЛОВА ........
Йух Показати IP 9 Липня 2015 10:46
А Украина сколько? Посчитайте, экономисты яйцеголовые .
Анонім до Йух Показати IP 9 Липня 2015 23:16
Товарооборот Украины с РФ в первом квартале 2015 года снизился на 63%, сообщает Госслужба статистики Украины. Согласно данным, экспорт украинских товаров в Россию упал на 61,3%, — до 1,04 млрд долларов, против 2,7 млрд долл. за аналогичный период прошлого года. Импорт товаров из РФ сократился на 63,9%, — до 1,4 млрд долл.