USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому Луцьк не отримує коштів з держбюджету

19 Березня 2014 16:13
Протягом чотирьох днів місто не отримує надходжень з державного бюджету, - повідомив міський голова Микола Романюк.

Про це йшлося під час його зустрічі з працівниками підприємства «Луцьк-комунал-сервіс» 19 березня.

Микола Романюк розповів, що наразі усі кошти з держбюджету спрямовують на армію, натомість вже четвертий день з казначейства не надходять кошти на зарплати бюджетникам, харчування дітей, придбання ліків для лікарень та прибирання вулиць міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 16:26
допрыгались)))) правый сектор пускай платит со своего кармана
бюджетник Показати IP 19 Березня 2014 16:32
Романюка та Пустовіда до армії!!! Війни нема і не буде, а мобілізація - це прикриття для дерібану 7 млрдів гривень, що ніби-то виділили армії!!! Спритно почали народ одурманювати!!!
e до бюджетник Показати IP 19 Березня 2014 17:27
люди не брешуть!!!!
Банду геть Показати IP 19 Березня 2014 17:28
Треба до того брехуна корупціонера романюка і його команду, Сашка Білого з Рівного на "політформацію" запросити!) Нехай він їм проведе коликтивну люстрацію! Гидко вже слухати його постійну нахабну брехню!Про який "четвертий день з казначейства не надходять кошти на зарплати бюджетникам" він торочить? Коли двірники,яким він вішав лапшу на вуха про якусь там армію, ще з початку цього року(починаючи із січня) зовсім не бачили зарплатні! До люстрації банду корупціонерів! "Двірники та водії приватного підприємства “Луцьк-комунал-сервіс” вийшли на мітинг під стіни Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради із вимогою віддати зароблені гроші. Кажуть, що цього року ще не бачили зарплатні! На запитання: “Хто буде прибирати Луцьк цього року?” головний комунальник міста директор Департаменту ЖКГ Луцької міськради Іван Кубіцький відповів, що воно чисте! " Більш детальніше тут "У Луцьку мітингували двірники. ФОТО" http://provolyn.com/news_2014-03-14/68726-u-lucku-mitinguvali-dvirniki-foto.html
спостережливий Показати IP 19 Березня 2014 17:32
Романюк-не дуріть людей прибирання міста фінансується виключно з місцевого бюджету працюйте і наповняйте його так само із міста ваша н и з е н ька зарплата
тетяна Показати IP 19 Березня 2014 17:33
бюджетнику и всем тем кто писал компы раньше вы что не смотрите захват штаба в крыму и похищение людей в крыму где у вас совесть писать такие компы я в шоке от волынян не думала что мои земляки в такой тревожное время будут такими писаками а ведь во второй мировой победили такие же самые наши украинцы и наши волыняны давайте будем чуть чуть умнее или вы действительно засланы ко мне на волынь кремлем
тетяні до тетяна Показати IP 19 Березня 2014 18:06
Ви краще спитайте про совість таких як корупціонер романюк і йому подібним,які скільки років руйнували країну з середини! Розікрали,розпродали ,роздеребанили і привласнили усе перспективне громадське майно,що належало тереторіальній громаді,починаючи із заводів і закінчуючи тою самою армією,яка в момент смертельної небезпеки для країни,виявилася неготовою її захистити! От і відібрали у нас Крим навіть без будь-якого опору! І не відомо ще чи одним Кримом обійдеться....
лучанка до тетяна Показати IP 19 Березня 2014 18:16
А ти хто така, що пишеш "...КО МНЕ на волинь", корона давить на мізки? І що таке "компы"? Комп'ютери? А якщо коментування, то коменти! Розумниця така....
777 до тетяна Показати IP 19 Березня 2014 23:35
коментар було видалено
Казначей Показати IP 19 Березня 2014 18:59
Не брешіть. Гроші в казначействі вже є ще з 14 числа, нам дали вказівку зверху не виплачувати бюджетникам до окремої вказівки. Дякуйте революціонерам.
Правильно! Показати IP 19 Березня 2014 19:13
Нема чого давати гроші в бюджет. - кормити дармоїдів - лікарів, вчителів. Краще побудувати авіаносець і поставити його в сапалаївці. А ще зробити за кордоном всім владцям операції по пересадці мозгів від макак - може розумніші будуть.
лучанин Показати IP 19 Березня 2014 22:23
Прибирання міста фінансується переважно за рахунок коштів держбюджету.