USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Де на Волині працівникам платять 10000-15000 грн зарплати

2 Лютого 2018 23:02
Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк повідомив, які підприємства краю пропонують своїм працівникам європейські зарплати.

Про це йшлося 2 лютого під час прес-конференції у Волинському обласному центрі зайнятості, повідомляє Волинь24.

За словами Романа Романюка, в області є декілька потужних підприємств, які дають хороші соціальні гарантії своїм працівникам і середню зарплату у 10-15 тисяч гривень: «СКФ Україна», «Модерн-Експо», «Кромберг і Шуберт», «БРВ-Україна», «Кроноспан», «Мотор».

«Це підприємства, які найбільш успішно розвиваються і пропонують достойні європейські зарплати», - зауважив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
хохо Показати IP 2 Лютого 2018 23:24
цікаво що входить в статистику середньої зарплати? робітничі професії і всі на купу з директорами які отримують по 30-40тис? на рукі роботяги аби 5 отримали
111 Показати IP 2 Лютого 2018 23:24
Хоть десь людей щитають за людей молодці Чи то вже слуг народа жаба задавила
ЗападенецЬ до 111 Показати IP 3 Лютого 2018 11:03
Ну, в среднем мы все получаем, по словам Гройсмана, восемь с половиной штук... Только это как средняя температура по больнице: у кого то за сорок, а у кого то уже комнатная... А в среднем 36.6...
ник Показати IP 2 Лютого 2018 23:53
ну и в облрали вместе с гунчиком мабуть ще бильш гребуть трудяги.
касир Показати IP 3 Лютого 2018 00:02
а в "Континіумі" - що, слабо? Забагато конвертів закупили для "чорних" виплат. Заробите собі пенсії своїми мінімальними зарплатами, срані патріоти країни...
Кіндрат Панасович Показати IP 3 Лютого 2018 00:31
У Петра 10 яблук, а в Івана - 0. В середньому в обох по 5 яблук. Чиновники їдять м'ясо, а я капусту - в середньому ми їмо голубці. Дружина директора Лариса спить з усіма, а касирка Галя не дає нікому, але в середньому вони обидві курви...Так і живемо?
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2018 00:40
Знаю на 100% , працював «СКФ Україна», «Модерн-Експо», 4-6 від залежно від сезону, гавно заводи «Кромберг і Шуберт» - в середньому 7 стабільно
222 Показати IP 3 Лютого 2018 01:34
модерн-конюшня
yyy Показати IP 3 Лютого 2018 07:35
а ще на шахтах
123 Показати IP 3 Лютого 2018 09:48
500$ - достойна європейська зарплата?
Джек до 123 Показати IP 3 Лютого 2018 12:29
Да,дятел,це достойна зарплата при тому шо в нас кава стоїть 1 € а не 3€ як в германії.якшо жити там в собачій буді,пахати як конь 24 часа і їсти сухарі,не платити їхні податки,за квартиру і т.д.то 3000 тут канєшно супер.а там в них і остається 500! І для начала шоб давати зарплату достойну,нада шоб те епідприємство заробляло достойно,а не його завалюють податкати і різною фігньою зажимають зі всіх сторін.ти вкідаєш міліон,а заробляєш копійки з цим курсом
555 Показати IP 3 Лютого 2018 10:11
Так це пропонуютья, а на руки дають?
Ніка Показати IP 3 Лютого 2018 11:51
В середньому 10000 на скф а врельності щоб тих 10000 отримати потрібно всі своі вихідні пропрацювати бо інакше не вийде ніяк бо початкова зарплатня десь 5000 плюс премія20%,але вона якраз покриває всі отримання з зарплатні але якщо рахувати зарплатю адміністраціі то десь так іє
Ілона. Показати IP 3 Лютого 2018 11:56
Дуже хотілось, щоб озвучили середню зарплату звичайного працівника, невраховуючи зарплат керуючих, і якщо вона склала б 10000 грн. тоді б мали чим пишатися, а так просто смішно....
вона Показати IP 3 Лютого 2018 13:52
в мене зарплата за січень 3300,це з вислугою років, податковою пільгою(двоє дітей до 16 р.),підвищенням категорії і т.п.бо я на мінімалці,а в директора 9000, середня? думаю не важко порахувати на нас двох, порахуйте середню в робітничій ланці, а не збивати до кучі начальство.
Анонім Показати IP 3 Лютого 2018 22:09
10 - 15 тис. це європейські зарплати ? Роман Романюк ти взагалі при своєму розумі ?!
К.лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 20:20
ЗВЕРТАЮСЬ До всіх дописувачів зверху! Ну й коротка ж у ВАС пам'ять ! Переведіть ці 10000т -15000 грн. у долари , і що отримаємо $ 357 -535 ( взяв курс 28грн за $1). Ці зарплати у нас вже були у 2007-2008рр , до так званої кризи коли ще 1долар був приблизно по 5 грн. Якщо взяти середнє значення зарплати у доларах e 2007-2008р - то це десь було $400 або в перекладі на гривні = 2000грн. ( а нині В 2018році = 10000-15000грн)!!! А ЦЕ ВЖЕ БУЛО при ЮЩЕНКУ і ТИМОШЕНКО. Повторю ще раз , ЦЕ ВЖЕ БУЛО в УКРАЇНІ та і в ЛУЦЬКУ теж. А хто гривню ЗУМИСНЕ опустив у 3рази і більше в 2015 році коли курс сягав до 40 грн за $1? Думаю знають всі! А пан бепепешік Романюк має совість ще говорити про якісь "досягення"! Валить з хворої голови на здорову.
Луцьк Показати IP 31 Жовтня 2018 23:43
працюю як рін на SKF маю вищу освіту але не як неможу за фохом там працювати ..бо там вже працює чиєсь чадо або як кажуть ,,свято место пусто не буває,, працюю у цеху і на даний час у мене зарплата 7000гр - - - і то треба вийти усі ночі та зміни щоб її отримати 10 -15 т гр зарплата у цьому заводі (можливо) і мають ті хто там працює все житття і то на хороших посадах. А так як не пенсіонер так студент нюхає ту емульсю. не потрібно обманювати лучан стосовно великих зарплат на цьому заводі