USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Депутат Луцькради хоче з’ясувати вартість портретів Януковича

29 Січня 2014 11:25
З депутатським запитанням про вартість портретів Віктора Януковича, придбаних для облради, звернувся депутат Андрій Осіпов.

Під час 52-ї сесії Луцької міської ради з депутатським запитанням до заступника голови Волинської обласної ради Валентина Вітра звернувся депутат Андрій Осіпов. Він вимагає протягом трьох годин надати відповідь про те, за якою ціною були придбані портрети Януковича, хто є продавцем та хто ухвалив рішення про закупівлю портретів. Відповідь стосовно цього питання просить оголосити міського голову Миколу Ромнюка під час пленарного засідання 29 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 11:32
Краще порахуйте скільки коштують ваші розкормленні "портрети", чи ви як в приказці: чем шире наши морди - тем тиснее наширяди!
не до Андрій Показати IP 29 Січня 2014 11:36
мішали б Азарову працювати зара б були в євросаюзі..подвели дєда.ПРАВДА АНДРЮША -МЕДВЕДЮША?поки вони тут крали не було чим мєжигоря добудувати..
осі Показати IP 29 Січня 2014 11:34
Ося, включи дрібні мізки в своїй юридично підкованій голівці і подумай, навіщо нам такі "дупатати"? Щоб робити цирки і самопіар у міській раді, чи для того, щоб працювати? Якщо має щось толкове робити, то роби, а не можеш чи не хочеш - чеши займайся юридичною практикою.
тута про золоті порт до осі Показати IP 29 Січня 2014 11:38
http://iz.com.ua/ukraina/10931-smi-portret-viktora-yanukovicha-otchekanyat-na-zolotoy-monete.html
Іра Показати IP 29 Січня 2014 11:35
Дуже цікаве питання для лучан, виборців Осіпова. Вартість портретів!!!Нероба - Андрій Осіпов і далі продовжує займатися лише тим, чим він вміє - клоунадою у Луцькій міській раді
Антон до Іра Показати IP 29 Січня 2014 13:12
Правильне питання від Осіпова - в держустановах купували портрети Януковича по 500 грн за штуку. Тому треба запитати хто ж це продавав такі цінні зображення зека і хама
Вкладниця Показати IP 29 Січня 2014 11:56
Люди добрі і депутати, та ці два клоуни навіть і на сесії сідають поряд, а щодо взятих кредитів у Західінкомбанку братками Бондаруками (Рома і Юра) та Осіповим А. на фіз.особи та на свої фірми на загальну суму понад 20млн. грн. вони випадково Вам не хочуть розказати щодо їх повернення ???!!!
ілля Показати IP 29 Січня 2014 11:56
да питання № 1 . краще б щось для людей позитивне вирішували а не один на одного клівітають і розказують хто який. Покажіть себе і не треба тоді у інших шукати недоліків.
надія Показати IP 29 Січня 2014 11:58
нехай гроші повіддають банкам що понабирали. а то шукають у інших грішки. почніть з своїх то до чужих не буде часу добратись бо будеш зайнятий і не до інших буде а то привикли один на одного. Адля людей нема не було і не буде бідолахи ще вірять
Луцьк Показати IP 29 Січня 2014 12:04
Хто за нього голосував, звертаюсь до вас, вас дійсно цікавить це "вкрай важливе" питання?? Якщо ні, то чиї інтереси представляє цей Осіпов??? Гнати в шию запроданця!!!!!!!!!
Юрист Показати IP 29 Січня 2014 12:07
Дивно те, що цими братками (Бондаруками і Осіповим) ще не цікавляться відповідні органи ? А мабуть вже давно повинні були перевірити їхню сумнівну діяльність та куди були потрачені ці кредити і чому досі нічого не повернуто Західінкомбанку, і їхнє збагачення за рахунок неповернутих кредитів..............................чув що є рішення суду а виконавча нічого не може стягнути з цих ділків так як вони "голі і босі" (майно відписали на інших третіх осіб)
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 12:33
Осіпов все питає і питає. А може в нього спитати: скільки виборців він прийняв, скільки їхніх проблем вирішив? А перед виборами знову буде казки розповідати, язик-то підвішений.
Депутат до Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 13:09
На сайті міськради є звіти депутатів за кожен рік. Можна там подивитися про будь-якого депутата
Лучанин до Депутат Показати IP 29 Січня 2014 13:12
На заборі також багато написано, але ж...
Майдан Показати IP 29 Січня 2014 13:58
Банду,ГЕТЬ !!! Це просто ЦИРК, навіщо Осіпову знати яка вартість портретів і хто їх купив ? Хай краще поцікавляться і поклопочуть за народ Волинський ,який їх дармоїдів обирав..................................Невже важливіших питань на сесії і не було ?
123 Показати IP 29 Січня 2014 14:21
Луцькі депутати -трутні типу Осіпова вирішили всі питання життєдіяльності міста, залишилось тільки з*ясувати скільки коштують портрети Януковича і кого нагородили. І як тільки вони це з*ясують - всі мешканці міста стануть щасливими.
123 Показати IP 29 Січня 2014 14:37
Пропоную рішенням міської ради заборонити в Луцьку прізвище Осіпов, щоб заспокоїти нервову систему "батьківцям". холопам романюковим та іншим "достойним" лучанам.
Читач Показати IP 29 Січня 2014 14:48
Читаю коментарі і бачу великий галас "патріотів" на захист злодіїв обласного масштабу. І хто галасує!? Злодії міського масштабу! Як Войтовича в натовпі відправити, то вистачило снаги. А як взятись до виявлення корупції та службового крадійства, то ..... ????
Гицелі Показати IP 29 Січня 2014 15:10
Таких псів, як Осіпов і брати Бондаруки треба просто ізолювати від Волинян або "відстрілювати" , як диких псів у яких немає прививки від ЧУМИ.
Зимін Показати IP 29 Січня 2014 17:39
Вартість портретів- це секретна інформація,книги В.Януковича ніде не можливо знайти і придбати .