USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Для реставрації Свято-Троїцького собору потрібно майже мільйон гривень

11 Серпня 2015 13:23
З проханням долучитися до жертовності та надати 970 тисяч гривень на будматеріали для реставрації собору до депутатів Волиньради звернувся владика Михаїл.

Звернення митрополита Луцького та Волинського Михаїла розглянули під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 11 серпня.

Владика просить надати фінансову допомогу на ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури, Свято-Троїцького кафедрального собору. У 2014 році за власні кошти розпочали ремонт зовнішнього фасаду, зараз триває реставрація всередині собору. Оскільки храм є не лише пам’яткою архітектури, а й центром духовності Волині, Михаїл просить облраду долучитися до жертовності та надати 970 тисяч гривень на купівлю будматеріалів для реставраційно-ремонтних робіт зовнішнього фасаду собору.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що обговорював питання з митрополитом. Оскільки пам’ятку національного значення не можна фінансувати з обласного бюджету, шукатимуть інші шляхи виділення коштів для реставрації храму.

У підсумку, члени комісії вирішили рекомендувати голові ОДА звернутися до Кабміну, привернувши увагу на необхідність виділення коштів. Також звернутися до відповідних органів з метою позитивного вирішення питання рекомендували нардепу Ігорю Лапіну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
пф Показати IP 11 Серпня 2015 13:26
дякую
Глобус Показати IP 11 Серпня 2015 14:08
Зараз саме час для реставрації собору ...........
Кріс Показати IP 11 Серпня 2015 14:41
Дайте попу мільйон з наших податків - він собі нового мерса купить, бо в старому повна попільничка. Мав би совість.
громада Показати IP 11 Серпня 2015 15:00
Кожного року біля собору "ліси" стоять все ремонтують, ремонтують... чи лише вигляд роблять?:) Меньше красти треба, а те що прихожани жертвують - то вже давно можна було все відремонтувати, але...не вистачає? Питання - чому? Ще не хватало з державного бюджету храми ремонтувати, такого ніколи не було, чи то Михаїл таким "розумним" став?!
Кріс до громада Показати IP 11 Серпня 2015 15:13
Він хоче зробити як в Росії - податок на церкву, бо в нас же з бюджету нема куди гроші дівати
Петро до громада Показати IP 11 Серпня 2015 15:15
просто прийшов його час... от і клянчить...раніше сидів би та дихав тихейко...
Знаючий Показати IP 11 Серпня 2015 16:18
А скільки коштів покійний Клімчук дав Ніфонту на будівництво собору МП? НЕ один міліон . А Азаров Павлу Лебедю для Успенського собору в лаврі - сотні міліонів! А на Зимненський монастир для реставрації - сотні міліонів! То чому на кафедральний храм УПЦ КП не можна допомогти?
Кріс до Знаючий Показати IP 11 Серпня 2015 16:47
а не треснет???
Справедливий до Знаючий Показати IP 11 Серпня 2015 17:30
Свято-Троїцький собор не є власністю УПЦ КП. Його було захоплено в 1992 році. Навіть суд постановив, що собор належить УПЦ.
до знаючого Показати IP 11 Серпня 2015 16:26
Тому що в державі війна. Народ по копійці скидається дор сих пір на армію. А цій церкві менше красти треба на свої потреби.
123 Показати IP 11 Серпня 2015 17:30
офігеть!!!!!!!!! церкви строять за гроші прихожан, а цей міхаїл ще й у держави в воєнний час щіпнути хоче. в соборі такий приход що огого.там кожної неділі забита церква людьми. а весілля,а хрестини,а відспівування. нам і не снилося. він НАГЛОТА
попереднім тролям Показати IP 11 Серпня 2015 17:33
От ті хто найбільше скавулять - ті ніколи і копійки на храм не дали! Та і на арміютеж. А хто найбільше кричить ловіть злодія - той сам злодій!
Кріс до попереднім тролям Показати IP 12 Серпня 2015 15:01
На той храм хай дають його прихожани, а не з податків тих людей, які до нього не мають відношення
Крисам Показати IP 11 Серпня 2015 17:37
Та не трісне - бо правда! А ти дивись не вдавися - БО ЖАБА ДАВИТЬ!
Кріс до Крисам Показати IP 12 Серпня 2015 15:04
коментар було видалено
Кріс до Крисам Показати IP 12 Серпня 2015 15:18
Ой як давить! Так хочеться щоб попи баблом поділилися
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2015 17:49
Та всеодно бюджет роздерибанять.То хай краще на церкву піде.
Кріс до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 15:06
А звідки Ви знаєте про дерибан? Приймаєте участь?)))