USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Двох волинських митників затримали на хабарі. ОНОВЛЕНО

31 Липня 2015 14:24
Виявили факт отримання неправомірної вигоди посадовцями митниці на Волині.

Співробітник управління власної безпеки ДФС у Волинській області спільно з Департаментом протидії злочинності у сфері економіки МВС України та Генеральною прокуратурою України 31 липня 2015 року задокументували факт отримання неправомірної вигоди співробітниками митного поста «Доманово» Волинської митниці ДФС, - інформують у прес-службі відомства.

В ході слідчо-оперативних заходів правоохоронців встановили, що близько 00 години 10 хвилин 31 липня 2015 року державний інспектор митного поста «Доманово» Волинської митниці ДФС отримала 7800 гривень хабара за безперешкодне ввезення без належного митного оформлення 3 (трьох) транспортних засобів на територію України. В подальшому ці авто мали б використовуватися громадянами України на умовах тимчасового обліку.

Водночас, згідно з результатами проведених негласних слідчих дій та огляду місця події,правоохоронці виявили та задокументовали факт причетності до зложиванняще одного старшого державного інспектора митного поста «Доманово» Волинської митниці ДФС.

Обидвох службових осіб митниці затримали в порядку статті 208 КПК України до обрання судом міри запобіжного заходу.

Оперативний супровід цього кримінального провадження здійснюється працівниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
народний контроль Показати IP 31 Липня 2015 14:44
Повиганяти старі кадри з державної служби НАЗАВЖДИ !!! Тюрма+конфіскація майна !!!
правда життя до народний контроль Показати IP 31 Липня 2015 23:11
Ні це молода поросль шарикових і швондєров від так званих реформаторов. Хто був ніким зразу хоче все.
123 Показати IP 31 Липня 2015 18:29
через місяць відпустять і переведуть в іншу область
оправа до 123 Показати IP 1 Серпня 2015 14:10
Ви правильно замітили,через місяць вони будуть на своіх місцях.Ще небуло такого митника якого зловили на хабарі,не поновився на місці.
небайдужий Показати IP 31 Липня 2015 18:36
ФОТО хабарників / митників / з вироками суду - повинні висіти на робочих місцях митників і в навчальних закладах де вони вчаться . Всіх кого затримують, вироки присужувати по максиму статі, конфісковане майно передавати в сиротинці .
вундер Показати IP 31 Липня 2015 19:46
комусь сильно треба вакантні місця а ще такзвана внутрішня безпека рве зади щоб показати які вони необхідні а на самому ділі починати треба з них
Волинь Показати IP 31 Липня 2015 20:59
Мабуть іх прізвища путін та порошенко. бо всі бояться їх озвучити.
Петр до Волинь Показати IP 31 Липня 2015 23:27
В Доманово самые честные таможенники! У них нет имен и фамилий, Бейджики денег стоят, а у них на это нет денег. Когда въезжал в Украину вчера курва спрашивает меня, а что тебе здесь надо, нехер тебе сюда ездить. Это было 30.07 в 13.00 час. Доманово!!! Правый сектор успешно спал на обочине я к ним подошел разбудил и поехал дальше. Разговор не состоялся. Прекрасное гостеприимство! На погонах у нее было 4 звезды и чего она их не сняла не понятно, сидела б себе в труселях и гадила бы на Украину. А вы говорите о вакансиях для кого то. Собственная безопасность здесь вообще не при делах. Хамство на таможне процветает! Я нес зонтик, она мой загранпаспорт изучала 15 мин., ну не знала на чем содрать с меня деньги. Пограничники проверяли мои документы 3 мин.!!!
сусід Показати IP 31 Липня 2015 23:15
Ще потрібно було б Юру розведчика взяти, який організовує весь потік контрабанди через кордон і сума була би на багато цікавішою!
іномарка до сусід Показати IP 1 Серпня 2015 13:59
ви що як послухати Юру,він найчесніша людина.невже таке чмо ще може ходити на волі!!!за ним вже давно плаче тюрма,за його дєлішкі.ну нічого скоро він там буде!
Сват Показати IP 31 Липня 2015 23:22
Я 3 роки тому приганяв собі "донора" через Ягодин 300$ ціна питання.Інфляція мабуть не вплинула на митників.
Шурик до Сват Показати IP 1 Серпня 2015 11:08
Зараз донор 400$...хотя у кого какие "знакомства".
тімур Показати IP 1 Серпня 2015 11:32
Хто знає прізвища цих "героїв" напишіть
агрегат до тімур Показати IP 1 Серпня 2015 14:04
дві митнички Жанна і Галя
тімур Показати IP 1 Серпня 2015 16:23
походу жінки попали не на шутку
Житель Показати IP 3 Серпня 2015 15:03
10 стаття про хабар і в кожній статті всі на себе тягнуть одіяло)))) "Співробітник управління власної безпеки ДФС у Волинській області спільно з...." -))) їх викликали коли все зробили,їх заслуги в цьому немає, а роблять собі репутацію на чужій роботі. Хто там реально керував то опера в гражданці (УПЗСЕ як я поняв) та слідчі ГПУ. Може я чогось не знаю,то напишіть що саме безпека ДФС зробила? За такі публікації їм треба по морді бити. У них вагон повноважень по митниці, так самі не роблять, а під чужу роботу собі показники закривають. Звільнити ту безпеку всю!
хм Показати IP 3 Серпня 2015 15:08
Оперативний супровід цього кримінального провадження здійснюється працівниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області.... краще б вони виявляли а не супроводжували))) Якби самі виявили, УПЗСЕ б там не було, їх можливо і не викликали, повідомили а ті одразу прилопотіли)
Прикордонник Показати IP 3 Серпня 2015 15:13
Особисто там бачив Луцький і Ковельських мєнтів, бігали з відеокамерами і т.п.,бачив дівку з ГПУ, бачив мєнтовський спецназ, ДФС там хтось був і щось робили?? Це ж подання завідомо неправдивої інформації в ЗМІ, хочеться щоб автор проаналізував коментарі та написав чия це насправді робота??