USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Голова облради віддає свою зарплату

9 Лютого 2016 18:33
Про те, що не претендуватиме на заробітну плату в обласній раді Ігор Палиця заявив 26 листопада під час установчої сесії відразу після того, як очолив представницьку владу згідно з результатами голосування депутатів.

Нагадаємо, за обрання Ігоря Палиці головою Волинської обласної ради проголосувало 39 із 64 депутатів.

Після обрання голова облради дав письмове доручення відділу фінансово-господарського забезпечення діяльності ради перераховувати кошти, зароблені на посаді голови обласної ради, в дохідну частину обласного бюджету, - повідомляють у прес-службі Волинської обласної ради.

За два місяці роботи Ігоря Палиці таким чином перерахували до обласної казни 11 661 гривню.

«Ще раз наголошую, що прийшов на цю посаду не задля заробітків чи вирішення власних інтересів. В своєму житті я заробив достатньо коштів для себе та своєї родини. Сьогодні хочу витрачати свій час, свої знання та досвід для Волині. Наша область повинна використати всі свої переваги як географічні, так і природні, щоб залучити якомога більше інвестицій в розвиток. Тоді будуть робочі місця, податки, вкладення в капітальне будівництво і, врешті, комфортнее життя для усіх волинян. Вважаю, що наша область найближчим часом має всі шанси стати краєм самодостатніх людей. Сам особисто працюватиму на цю ідею і навколо неї хочу згуртувати депутатів обласної ради», - прокоментував своє рішення про відмову від зарплати Ігор Палиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Дмитро Показати IP 9 Лютого 2016 19:15
то ви тепер кожен місяць про це писати будете?
АС до Дмитро Показати IP 10 Лютого 2016 00:12
Два рази на місяць...Палиця нікому нічого не винен і не зобов'язаний 11000 гривень великі гроші запитайте в людей на вулиці,можете більше давай...
12345 Показати IP 9 Лютого 2016 20:14
А там что еще и зарплату выдают?
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 20:33
Маладєц.
Микола Бабій Показати IP 9 Лютого 2016 20:42
Мав би жити- на зарплату, а решту-повернути, де взяв.
Мітяй до Микола Бабій Показати IP 10 Лютого 2016 00:15
А якщо не хоче жити на зарплату,де в бібліі написано жити на зарплату? І чому мають люди жити на зарплату і чи можна вижити на таку зарплату....
Петро до Мітяй Показати IP 10 Лютого 2016 09:50
Мітяй ти вже взагалі заговорився: і до чого тут біблія... та
Манька до Петро Показати IP 10 Лютого 2016 09:52
та й дочого тут "І чому мають люди жити на зарплату і чи можна вижити на таку зарплату....", 90 % населення україни живе на зарплату і не може вижити і що робити іти красти?
Цікаво Показати IP 9 Лютого 2016 21:42
А як же жити, не отримуючи зарплати?
Anonymous Показати IP 9 Лютого 2016 22:15
+1 - Бізненсмен-мільйонер ПОВИНЕН або ТАК працювати на благо народу (якщо його цікавить не ЗБАГАЧЕННЯ, а політика в цілому і є бажання допомогти СВОЇЙ ДЕРЖАВІ і ЛЮДЯМ), або НЕ балотуватися нікуди і не займати державних посад! А не отримувати "компенсацію за винаймання житла в Києві", як деякі (мільярдер Вадатурський - яскравий приклад такого політичного @ндона). Я не укропівець ніразу, не належу принципово до жодної політсили, але такі вчинки явно показують, хто є хто...
Хлоп Показати IP 9 Лютого 2016 22:20
Як раз вистачить на незавершене будивництво Волинi:)) от заживемо!))
Anonymous Показати IP 9 Лютого 2016 22:23
Більше того - ти мільйонер? мільярдер? Хочеш попрацювати як політик на благо держави? Не питання! ВІДМОВСЯ від всіх "депутатських" пільг, недоторканості, будь-яких виплат, зарплати, і т.д., передай управління бізнесом та хоч родичу чи довіреній особі, і ГОЛОВНЕ - ПРАЦЮЙ, а не просиджуй штани. І ЗВІТУЙ громаді раз на півроку хоча б. Може (і з великою вірогідністю) і мільярдер бути прекрасним експертом-аналітиком-економістом-юристом, і ПАТРІОТОМ своєї країни, так чому б і ні? Хай допоможе своїм досвідом державі вийти з перманентної кризи! Але, якщо ПОРУШИВ ЗАКОН в СВОЮ користь під час перебування на посаді - ТЮРМА + КОНФІСКАЦІЯ.
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2016 08:33
Палиця красава!!!
Тарас Чурило Показати IP 10 Лютого 2016 09:28
Справжній чоловік, чесний та відвертий
Справедливість Показати IP 10 Лютого 2016 13:02
В бюджет треба покласти те що вкрали ....!!! А зарплату собі нехай заберуть!!! Бажано всі хто був при владі 23 роки!! Всі питання закриються...! Інакше, народ скоро всіх почне питати....де взяли.....?
Справебливість Показати IP 10 Лютого 2016 14:42
В бюджет треба покласти те що вкрали ....!!! А зарплату собі нехай заберуть!!! Бажано всі хто був при владі 23 роки!! Всі питання закриються...! Інакше, народ скоро всіх почне питати....де взяли.....?