USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Гривня впала до рекордного значення за всю історію існування

3 Квітня 2014 11:25
Офіційний курс гривні щодо долара, встановлений Національним банком, впав до рекордного значення.

Про це пише "УНІАН".

З 3 квітня він становить 100 USD - 1124.1600.

Попередній мінімум був зафіксований 1 квітня і становив 1099,8100 гривень за 100 доларів.

Курс гривні до євро на 3 квітня, встановлений на рівні 1550,7787 гривні за 100 євро, до російського рубля - 3.1890 за 10 рублів.

Як повідомлялося, 2 квітня на українському міжбанківському ринкуціни на американську валюту продовжували утримувати свої позиції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 11:36
гей майдан, гей! хто не скаче той москаль, от і долар скочив, він же ж не москаль :)
Перемога Показати IP 3 Квітня 2014 11:44
Перемога!!!
олег Показати IP 3 Квітня 2014 11:44
спасибо майданутим и власти новой
Народна довіра Показати IP 3 Квітня 2014 11:55
Как говорил Остап Бендер -Заграница нам поможет . Но пока Евросоюз не спешит -поднимете комунальные на 120% не повышая зарплаты и пенсии -посмотрим сколько Вас останеться -тогда ПОДУМАЕМ !?
Ігор Показати IP 3 Квітня 2014 12:22
да комунальні послуги і все інше збільшується а зарплати і соціаьні виплати зменшуються або й на тому ж рівні то за таке Майдан стояв і мерз і шини палив? поміняли шило на мило і ті нічого не робили і ці так само. Чому ж той Яценюк не зменшив зарплату урядовцям? а про пенсії і зарплати так розказує що мол дякуйте що і те не забрав . чому вони свої тисячі залишають? чому не віддадуть ? скільки людей залишиться при таких умовах ніхто не знає. І Крим не захистили а сиділи в кріслах і "рішали" це буде ще гірше як при тій владі. Побачимо як все подорожчає хоча і вже всі ціни полетіли вгору і проїзд незадовго у Луцьку теж
my_gift до Ігор Показати IP 3 Квітня 2014 12:35
ТОМУ, ЛЮДИ, ШУКАЙТЕ РОБОТУ ПОБЛИЖЧЕ ДО ДОМІВКИ. Або ходіть пішки.
ROSCHEN до my_gift Показати IP 3 Квітня 2014 13:19
Indeed! І припиніть, врешті! Припиніть мною об'їдатися!!!
Зубодент до ROSCHEN Показати IP 3 Квітня 2014 14:34
БО ПРИЙДЕ ДО ВАС КАРІЄС :-)))))))))
Джулія Показати IP 3 Квітня 2014 14:49
Хей, жители неба, Кто на дне еще не был? Не пройдя преисподни, Вам не выстроить рай!