USD 38.20 38.55
  • USD 38.20 38.55
  • EUR 38.35 38.70
  • PLN 9.60 9.74

Із зарплат волинян 18 мільйонів відрахували на армію

23 Жовтня 2014 08:46
Із початку запровадження військового збору для забезпечення армії з доходів волинян перераховано 17,9 мільйона гривень цього платежу, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, лише протягом двадцяти днів жовтня до держбюджету з Волині надійшло 4,7 мільйона гривень військового збору. А в останню декаду жовтня, очікують в ГУ ДФС Волині, волиняни сплатять ще в межах 2 мільйонів гривень цього платежу.

«Запровадження спеціального збору для забезпечення потреб українського війська не створює додаткових проблем в адмініструванні, оскільки алгоритм для справляння цього платежу досить простий. Щодо питань платників податків, то фахівці ДФС постійно спілкуються з бухгалтерами та представниками фінансових служб бізнес-структур щодо особливостей його обчислення як в телефонному режимі, так і під час спеціальних семінарів», - зазначив виконувач обов’язків начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus