USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Коли у Луцьку подорожчає проїзд

8 Квітня 2014 13:07
Тарифи за проїзд можуть підняти ще до 1 червня. Після проведення регуляторної процедури, проект рішення представлять на розгляд міськвиконкому.

Про це стало відомо під час наради в заступника міського голови Тараса Яковлева сьогодні, 8 квітня.

Нагадаємо, в місті планують підняти тариф на проїзд до 2,5 гривні. Зі слів посадовця, якщо до 20 квітня Антимонопольний комітет дасть позитивний висновок, то до кінця квітня - початку травня нові тарифи можуть затвердити.

Якщо ж ціни на пальне піднімуться вище 14 гривень за літр – будуть всі підстави в місті підняти оплату за проїзд до 3 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
настя Показати IP 8 Квітня 2014 13:19
Яковлев не розумний наглий строїть з себе умника
11 до настя Показати IP 8 Квітня 2014 14:20
Телепень одним словом він.
Чьотко до настя Показати IP 8 Квітня 2014 17:37
Яковлев, перестань сьорбати пиво по підвалах на Волі 15
Ігор Показати IP 8 Квітня 2014 13:38
вже зовсім з глузду посходили все дорожчає п========ц
Анонім до Ігор Показати IP 8 Квітня 2014 15:55
Люди ще не відчули усіх наслідків здорожчання долара та як наслідок пального. Уся краса нинішньої ситуації буде відчутна восени після збору урожаю з урахуванням нових цін на пальне.
Лучанин до Ігор Показати IP 8 Квітня 2014 17:08
От коли лучани після підвищення проїзду вийдуть під міськраду - ОТОДІ дійсно буде мітинг, який винесе з будівлі тих крис муніципальних, що толком не можуть організувати конроль за НАДПРИБУТКАМИ перевізників...
іван до Ігора Показати IP 8 Квітня 2014 13:53
З своіми претензіями до АЗС
Петьо Показати IP 8 Квітня 2014 14:24
Насправді, це логічно.
все задовбало Показати IP 8 Квітня 2014 15:15
знову ПАКРАЩЕННЯ для людей. А Ви говорили погано при Янику було - крав, але і з людьми ділився напевно!
НЕЛУЧАНИН до все задовбало Показати IP 8 Квітня 2014 17:31
ТАК, ЯНИК ДІЛИВСЯ. ЗІ СВОЇМИ СИНАМИ В ОСНОВНОМУ.
повний ....ц Показати IP 8 Квітня 2014 15:19
влупили суму зі стелі
я Показати IP 8 Квітня 2014 15:39
За***ли вже всі! Скоро зарплати навіть на харчування не лишиться
до влади? Показати IP 8 Квітня 2014 15:51
Чому купка під-ів шантажують місто? Визначте їх реальний дохід, з"являться важелі впливу.
Василь Показати IP 8 Квітня 2014 16:05
Влада така нічого не мінялося і не міняється тільки владці все покращують своє матеріальне становище а на грошах лучан. ганьба Меру Луцька Романюку. Нащо взагалі такі мери і депутати які не покращують а погіршують життя лучан ГАНЬБА ГАНЬБА
Наталя Показати IP 8 Квітня 2014 16:28
А хто конкретно проаналізував реальні доходи перевізників? Хто зробив контрольні виїзди в різні дні і прибутки при цьому? Як призначити субсидію пенсіонеру - то приходить комісія в хату і дивиться як він живе з матеріальної сторони. А по перевізниках ніхто не загляне, які в нього статки: чи йому від такого бізнесу одні збитки і на хліб дітям не вистачає, чи він купається у розкоші в царських хоромах і регулярно їздить по закордонних курортах (це елементарно можна перевірити!), чи платить він реальну і повну зарплату водіям з усіма витратами на соціальне страхування і т.д. Звичайно легше всього в кабінеті зробити "потрібні розрахунки" за певну "винагороду" і заставити усіх громадян міста покривати "збитки" перевізників!! Міськвиконком повинен провести вивчення цього питання прозоро і достовірно і провести відкриті громадські слухання!!!
Підтримую до Наталя Показати IP 8 Квітня 2014 16:46
ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
ірина Показати IP 8 Квітня 2014 16:29
мер нічого доброго не може зробити це ж йому відкати
Володимир Показати IP 8 Квітня 2014 16:31
люди мовчать то і добавляють треба Робити майдан напроти Міської ради і палити шини щоб аж диміло в їхніх кабінетиках Вже слів немає на їхні збільшення наглості в них повні штани . Там де треба добавити людям зарплату чи хочаб заплатити вчасно то ні А там де здерти з людей то в них гарно виходить. Горіти вам і вашим дітям і онукам
Ірина до Володимир Показати IP 8 Квітня 2014 16:54
Підтримую! Мере, зробіть нарешті, дійсно, щось хороше для людей, а не займаєтесь дешевим популізмом.
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 17:08
От коли лучани після підвищення проїзду вийдуть під міськраду - ОТОДІ дійсно буде мітинг, який винесе з будівлі тих крис муніципальних, що толком не можуть організувати конроль за НАДПРИБУТКАМИ перевізників...
Мазепа до Лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 18:03
навіщо чекати?! тоді вже назад тарифи навряд чи понизять. піднімаємо питання на недільному віче!
Волинь Показати IP 8 Квітня 2014 17:20
Їздити треба на власному авто-заправся на 3 грн І їдь...
Громада до Волинь Показати IP 8 Квітня 2014 17:31
Краще вже платити місцевому ЛПЕ і людям робота буде. Щоб в твоїх маршрутках кнури з податкової катались.
НЕЛУЧАНИН до Волинь Показати IP 8 Квітня 2014 17:33
ПРИХОДЬ, Я Й ТЕБЕ ПОКАТАЮ. ТІЛЬКИ ЗАХОПИ СОБІ ЗЕЛЕНКУ І БИНТИ
Вова Показати IP 8 Квітня 2014 17:22
А ви думали, що в бак пісяють
НЕЛУЧАНИН до Вова Показати IP 8 Квітня 2014 17:33
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Вова Показати IP 8 Квітня 2014 22:24
коментар було видалено
Роман Показати IP 8 Квітня 2014 17:29
Я вважаю треба ввести термінальну оплату і систему єдиного квитка як в Європі. Муніципалітет має платити перевізнику тільки за проїханий кілометраж, і перевізник на тердері має озвучити ціну за яку він готовий везти пасажира на відстань 1 кілометра, а все решта це лірика. Перевізники і влада цього не хочуть, бо ламаються всі корупційні схеми.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 17:38
ЛІКВІДУВАТИ КОРУПЦІЙНУ СХЕМУ ТЕНДЕРІВ. ПЕРЕВІЗНИКІВ ЗОБОВЯЗАТИ ВСТАНОВИТИ КАСОВІ АПАРАТИ І ШТРАФУВАТИ ЗА НЕВИДАЧУ ЧЕКА. МОЖНА ТАКОЖ ЗАПРОВАДИТИ ПРОДАЖ КВИТКІВ ЗА МЕЖАМИ АВТОТРАНСПОРТУ. ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ СВОЄЇ ВИРУЧКИ ПЕРЕВІЗНИК БУДЕ ДОЛУЧАТИ ДО ЗВІТІВ НАДАНІ ЙОМУ ПАСАЖИРАМИ КВИТКИ
УВАГА АКЦІЯ Показати IP 8 Квітня 2014 17:39
Надуй колесо маршрутчикам за 3 грн.
я Показати IP 9 Квітня 2014 00:28
Піднімаємо це питання на віче. Чому ж не розглядається тоді питання підняття зарплат відповідно до курсу долара? Затягувати паски необхідно усім - і перевізникам у тому числі!